CACIB Celje 2011 - Winter Winner

niniel · 65526

Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 16 December 2011, 21:21:30
Kratkoročno vendar polna upanja, da mi bo kdo pomagal...na žalost je prišlo do spremembe in nimam
nikogar, ki bi mi nalepil par plakatov...se mogoče kdo javi? Hvala
urejeno...vseeno hvala  ;)


hope

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 16 December 2011, 22:24:38
Hvala  :)



suzica

  • *
    • Prispevkov: 142
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 17 December 2011, 16:37:21
Nikoli ne kritiziram razstav ker vem koliko dela je vloženega v to s strani organizatorja, vendar je danes šlo pa prek meje. Na vhodu smo čakali debelo uro s tem da niso pustili v halo niti "spremljevalce" s psi tako da smo vsi čakali pred halo dokler nismo dobili papirjev in poleg tega še vstopnice da smo šli lahko noter. ČE pa si poleg prijavnine za psa kupil še vstopnico si pa šel lahko prej noter.
Kaj bi  bilo če bi deževalo, si ne predstavljam. Na razstavnem prostoru - v hali so prodajali 7 tednov stare mladičke (kje je bila veterinarska služba  da jih niso vrgli ven). Sem šla na štant KZS povedat in so jih potem mogoče odstranili mogoče pa tudi ne, ne vem ker sem šla čim prej domov.

Pa da ne bom samo slabo, krogi so bili veliki in prostora je bilo dovolj, že pred razstavo so bili zelo ažurni s potrditvami ampak kaj hočem jaz sem si zapomnila samo tisto gužvo zjutraj.



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #93 : 17 December 2011, 17:15:03
Ta kalvarija ob vhodu je bila res katastrofa >:(!!! Ne vem kako si lahko kaj takega privoščijo >:( >:( >:(. Čisto zajeb... razstavljavcev v glavo. Ne predstavljam si kaj bi naredila, če bi slučajno na razstavo prišla sama z obema psicama (mogoče šla s psi in vso robo stat v vrsto ???)... Skoraj eno uro smo kot politi cucki z vso "kramo" stali zunaj na mrazu, da smo končno prišli do papirjev in vstopnic... :-X Mislim, da je bilo tole danes res kaplja čez rob in sramota za celjsko razstavo :-\.

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #94 : 17 December 2011, 18:35:33
Se strinjam z obema.. pa še tole bi dodala.. nekateri sodniki so bili totalen obup.

Ena sodnica je (vsaj) dvema psoma v oceno napisala, da imata predolge kremplje... mislm WTF??  ::) >:D   (p.s. pa nista imela nekaj ful dolgih)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #95 : 17 December 2011, 18:53:09
No, pa da se jaz pristavim svoj loncek.. Namrec, na razstavi sem delala kot vodja kroga. Najprej sem sla direkt do vhoda, in povedala da delam (imela sabo kartico za vodjo/zapisnikarja), pa me niso spustili noter. So rekli naj grem tja v razstavno pisarno, oz. cakat v vrsto med vse razstavljalce  ??? Ok, se slucajno eno okno na strani odpre, skocim tja, povem kaj hocem, pa pravi kar pejte noter. Sem rekla ja me ne pustijo, pravijo da rabm karto. Vzame tisti pok kart, eno za 5 eur odtrga, in mi jo da.

Ok, prvi udarec mimo. Grem noter dvignit papirje (preden najdem razstavno pisarno dam ze oba stuka skozi), papirje je vzela ze tista, ki z mano dela. Zraven mi uturijo se temno plavo majico od Kluba 5, ki jo moramo obvezno vsi v ringih imeti na sebi, pa ki jo moramo po zakljuceni razstavi skupaj s papirji vrnit.  ??? Ok, sem rekla jo bom nekako poskusila stlacit cez pulover, dobro da je bila XL. Mimogrede se vprasam kako je glede Svicarskih belih ovcarjev, ker sem nekje zasledila, da se od letos enkrat naprej podeljuje CACIB, una v pisarni ne ve nic..  :-X Grem gor na vrh v ring, se nekaj menimo z zapisnicarko, nakar ugotovimo, da smo se obe prijavili za vodjo kroga, ona je rekla da je lahko tudi zapisnicarka, ampak da anglesko ne pise ravno dobro (imeli smo latvijsko sodnico). Ja super, se en sok. Dobro, sem rekla se bomo pa pac zamenjali in to bo to, razen ce gre dol spodaj vprasat ali najde kaksno zamenjavo. Gre dol vprasat, in kaj ji recejo? Tisto kar bos razumela napisi, ostalo pa tudi ce ne..  ??? >:( :-X Se mi je tako za malo zdelo, ce bi bila jaz razstavljalka, in da mi nekdo napise opis, katerega si polovico izmisli, ker ne zna tekoce jezika, in da dam za to 50 eur?! Ja halo??? Sem rekla nene ni sans, bom jaz pisala, anglescina mi gre, samo pac grdo pisem, zato se tudi vedno prijavim za vodjo.. No, na koncu je le nasla zamenjavo z eno, ki je delala pri slovenskem sodniku, tako da je bil problem resen.
No, potem pa se ta fora. Ne vem kdaj naj bi bil uradni zacetek (baje da ob devetih), otvoritev je bila ob desetih, pa se takrat je baje fuul folka cakalo pred vhodom, mi smo pa pac morali zacet. In ce se je slucajno iz tega razloga zgodilo, da kdo ni prisel pravi cas v ring....  :-X

No, koncali smo malo cez 3, odnesemo papirje dol v razstavno pisarno, uni spet nic ne vejo, so rekli nesite tja noter v VIP prostor. Tam ni bilo zive duse, so nam rekli, da je sla odgovorna oseba baje na kosilo. Dobro pustimo stvari tam, ampak se moramo itak oglasit nazaj glede placila. Gremo nekaj pojest, se oglasimo nazaj, in pravi tista tam, kar pejte vn v tisti kiosk kjer karte prodajajo, bojo oni ustimali. Pridemo tja, pa niso imeli za nobeno izmed nas stirih napisanih kilometrov. Pravi pocakajte ene 15 minut, se bom pozanimal. Ja halo, ze prej smo uno tam cakali, zdaj pa se enkrat. Pa je bil eden cisto brezobrazen tip, je zabrusil jaz pa ze od zjutraj cakam tu.  ??? :-X Brez besed. Pocakamo, itak ni izvedel nic, na koncu smo same morale povedati kilometre, na pamet.  ::) Upam samo, da se za moje nisem ustela navzdol, moram it zdajle preverit.  :-X

Kaj takega od razstave pa se ne. Res, kako si lahko kaj takega privoscijo? In da ne bo kdo mislil, vse zgoraj napisano je iz prve roke, in cisto nic izmisljeno. Blagor ostalim razstavam in KZSju (Katja, vsaka ti cast), pri njih na take tezave se nisem naletela.

Za tole celjsko razstavo bom pa se temeljito premislila, ce bom sla se kdaj delat. Vse kar jim je slo danes v plus je to, da je bilo prostora dovolj, in ringi dovolj veliki. Kaksne tezave je imela pa kolegica v sosednjem ringu z italjansko sodnico in zapisnikarjem pa raje ne omenjam.  :-X :-X Mogoce se bo sama javila in napisala..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Blue Pearl

  • *
    • Prispevkov: 1.076
    • Točke: 0
  • The Pearl of my heart!

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #97 : 17 December 2011, 19:04:04
A je kaka varjanta da se uradno pritožiš? Direkt organizatorju, KZSju? Ker tole se bere obupno!

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #98 : 17 December 2011, 19:04:52
Ovcka od kje pa mislis, da je prišla tista cvetka o krempljih?  :P ;) ::)

Da ne govorim o tem, da ne bo podelila bob, pol pa bo, pol pa spet ne bo.. katastrofa - opis pa tudi dolg slabe 3 vrstice!! Ma ne dam 50€ za to..rajši psu kaj kupim..



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #99 : 17 December 2011, 19:07:00
Sem rekla nene ni sans, bom jaz pisala, anglescina mi gre, samo pac grdo pisem, zato se tudi vedno prijavim za vodjo..

No, mi smo pa dobili tak opis, da ga nihče ne zna raztolmačiti  ??? Meni se zdi to trapasto. Kot si rekla, daš 50€, da potem niti prebrat ne moreš  ::) No, saj mogoče tudi naša zapisnikarca ni imela možnosti zamenjave, ampak vseeno, vsaj malo se pa že potrudiš, ne  ::)

O tisti kalvariji pred vhodom so pa že itak drugi napisali  ::) Ringi so bili pa res veliki in tudi prostor za stojnice je bil fino prehoden  :P




Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #100 : 17 December 2011, 19:08:02
Tole je bila kaplja čez rob... Prisli smo ob 8.55, zunaj pa smo čakali do 9.45 >:( Mene je grozno zeblo, k sreči pa nas je šlo malo več, da smo se nekako znašli: jaz držim našo (gonečo) psico, mami opremo, ati je šel po papirje...... OK, ko bi ta kolona hitro šla naprej, ampak ne... sploh se niso premikali. Hvalabogu so začeli ob 10.00, ker mi bi morali biti na vrsti že ob 9.30, ampak bi zamudili, ker smo takrat še čakal v uni koloni. >:( Sicer so mi bili pa všeč ringi in veliko prostora. Tudi z opisom sem zelo zadovoljna. :) NO, to je to. Tako na kratko moj vtis o vsem tem.





lp

Dogs are best friends ever!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #101 : 17 December 2011, 19:09:39
čara KZS s to razstavo nima nic. Vse informacije, ki smo jih na licu mesta dobili so prisle direktno od organizatorja, ki je Klub 5 (vkljucno s cakanjem in posiljanjem sem in tja). Mah, nima smisla. Skoraj sigurno se bo pa kdo od razstavljalcev pritozil (ce se ze ni, sploh kaksen tak, ki je zaradi vrste na vhodu ostal brez ocene, placal pa prijavnino).  :-X

sasha pri katerem sodniku? Ampak, naj ugibam, pri italjanski sodnici pri retrieverjih?  :P Vem, kako se je tam delalo, in res, skoda besed..  :-X :-X

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


suzica

  • *
    • Prispevkov: 142
    • Točke: 0
Odgovori #102 : 17 December 2011, 19:17:19
Pri italijanski sodnici  ki je sodila retriverje so od 12 pripeljanih kokrov dobili naziv le trije - dva italijanske razstavljalke (CACIB za samca in samico in BOB) ostali pa odl 1 in one titel. :o



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #103 : 17 December 2011, 21:53:18
Si ne predstavljam, da bi prišla, pol ure čakala v koloni, plačala 50 eur na koncu pa bi 'zamudlia' zaradi šlampaste organizacije.. Ampak se je to danes dogajalo. Sploh pa če se je to zgodilo kakšnemu nemcu, francozu.. (OK pa tudi slovencu, saj je vseeno), ki ima za sabo že neko dolgo pot, da je prišel na razstavo je lahko organizatorje sram. Nimam besed.. :-X

Dogs are best friends ever!


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #104 : 18 December 2011, 11:31:14
Že na začetku me je skoraj minilo, ker smo morali 1 uro čakati, da smo prejeli vse papirje, s tem da oni, ki so papirje delili sem imela občutek da nimajo pojma kako in kaj!  >:( Še dobro, da nisem bila sama in nisem rabila čakati v koloni s psom in celotno opremo! Ne vem kako so si to predstavljali, sej vrjetno ne organizirajo prvič razstave, da so imeli že pri prijavah takšen kaos! Groza resno!
No potem poiščemo krog, se usidramo (hvala bogu da smo šli toliko prej, čeprav smo bili bolj zadnji na koncu in nismo hodili zadnji trenutek, ker bi sigurno zamudili). Glede sojenja in sodnice jaz nimam pripomb, ker se mi zdi, da je sodila lepo in tudi odnos do psov je imela super. Vse pohvale.
Kar se pa tiče organizacije je bila pa na podnu in če bi bila to moja prva razstava sigurno ne bi šla več na nobeno.   >:(  :-X  :-X

Pa tudi v BIS-u niso klicali notr, ampak si moral iti zelo pozoren, da si šel pravi čas.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #105 : 18 December 2011, 15:23:42
Ah ja... Moje izkušnje so prav take kot jih je že večina opisala  :-\ :'(
Je pa bila to moja prva razstava na kateri sem dejansko razstavljala in če nebi imela tako fajn pomoči- beri fanta, ki je prevzel psičko staro še ne 5mes. bi bil to polom na svetovni ravni! Še dobro, da se mi psička ne boji gužve, ker se je moral moj fant z njo zgužvati do vstopnic in je prišel celo prej notri kot jaz!!! Sem stala več kot eno uro v vrsti! In to pri plačnikih! Da o tem, da se je kolona za neplačnike pomikala veliko hitreje  ??? kot naša sploh ne izgubljam besed! Žalostno prav res!  >:( >:(

Pa še to... v koloni se malo spoprijateljiva z neko gospo, ugotoviva, da sva obe v istem ringu, pa predlaga, da se pokompanjoniva, tista, ki prej pride do kase prevzame vse papirje ;D Super, meni čisto vztreza, sploh, ker naj bi bila na vrsti za v ring že takoj na začetku!!! :'(
In mukoma se kolona premika naprej, ura je bila že 9.30 in nekomu tako popustijo živci, da se je začel dret, kako si upajo tako mutit, da so eni že skoraj začeli, mi pa še stojimo v vrsti in naj že enkrat odpro še eno kaso! Jaz mu dam čisto prav, bilo je res nevzdržno!
In ko odpro novo kaso mi uspe priti kaj hitro na vrsto... popokam papirje še od gospe in grem prevzet vse potrebno za tri pse... pa me potem hočejo odpravit z le eno razstavno številko, enim katalogom, eno vstopnico in eno vrečko z propagando... Pa kaj se gredo! Lepo sem imela papirje za TRI pse, kaj bom vse tri pod isto cifro razstavljala!??  ??? >:(  Sploh niso nič preverjali kaj in kako! Smo morali nazaj tečnarit, da smo dobili še dve cifri... Kolikor vem, ni prepovedano za drugega razstavljalca it po številko, katalog,... Zakaj škrtarit na takih malenkostih! Kaj jim bodo odvečni katalogi po razstavi!??  >:(


Skratka, pred vrati je bil pravi polom!!!  >:( >:( >:( Res dobro, da sem imela s seboj podporo...

Da o tem, kako ni bilo nič z veterinarsko kontrolo in da so imeli za prodajo vstopnic za obiskovalce kar isti vrsti kot za razstavljalce tudi ne govorim...  >:(



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #106 : 18 December 2011, 15:52:47
Žverca, sem vas videla na razstavi. :P Kako je šlo?

Dogs are best friends ever!


La.nula

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Aston
Odgovori #107 : 18 December 2011, 18:49:25
Žverca mislim da sem vas tudi jaz videla...živahna temno progasta bokserka? :) Bili ste v ringu pred našo pasmo...vseh 13 bokserjev so ocenjevali eno uro in pol :-\ pa ene 3 pripravniki so se zamenjali v ringu...

O plačilu prijave, vrstah in vsem ostalem pa ne bi zgubljala besed.  ::) :-\ ...podlaga okoli ringov je bila tudi grozna, tako je drselo da je Aston srfal okoli ringa :D...

LP L&A


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #108 : 18 December 2011, 22:05:56
na kratko...
+ veliki ringi
+ dobra podolaga v ringih
- veliko prostora tako za razstavljalce, kot za obiskovalce

- čakanje v vrstah. Naravnost bizarno je, da če prideš ob 8.30 ne moreš noter kot obiskovalec (pač imata 2 človeka prijavljenega enega psa) ampak moraš čakat do nevem kdaj, ko je čas za obiskovalce.
- večkrat so me izprašali po kuponu oz. ustopnici, nobenega pa ni zanimalo, ali je moj pes celpljen in čipiran. To se je zelo poznalo tudi pri temu, da so noter spuščali ljudi z občutno premladimi psi. Okoli je hodil gospod z zlatim prinašalcem, ki NIKAKOR ni bil star toliko, da bi lahko prišel skozi sito na uhodu, ampak se je nemoteno sprehajal s tem ubogim mladičkom. Groza skratka.

Za denar, ki ni majhen, bi pričakovala kaj več, kot smo dobili...

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


suzica

  • *
    • Prispevkov: 142
    • Točke: 0
Odgovori #109 : 19 December 2011, 01:15:13
A je kaka varjanta da se uradno pritožiš? Direkt organizatorju, KZSju? Ker tole se bere obupno!
PRITOŽBE
Odločitev sodnika glede ocene, kandidatur in uvrstitve je dokončna. Dovoljena je pritožba glede organizacije in postopka ocenjevanja. Podana mora biti takoj, v pisni obliki in ob plačilu kavcije v znesku 100 €. Če se izkaže pritožba kot neutemeljena, organizator kavcije ne vrne.
vir: Razstavni katalog CACIB Celje 2011

Na sosednjem forumu sem se čudila temu členu in da ga še nisem opazila v nobenem katalogu pa sem jo dobila " po prstih" češ da je ta člen po Pravilniku o strokovnem delu tako da no comment :'(



janab

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #110 : 19 December 2011, 10:58:44
Nikoli ne kritiziram razstav ker vem koliko dela je vloženega v to s strani organizatorja, vendar je danes šlo pa prek meje. Na vhodu smo čakali debelo uro s tem da niso pustili v halo niti "spremljevalce" s psi tako da smo vsi čakali pred halo dokler nismo dobili papirjev in poleg tega še vstopnice da smo šli lahko noter. ČE pa si poleg prijavnine za psa kupil še vstopnico si pa šel lahko prej noter.
Kaj bi  bilo če bi deževalo, si ne predstavljam. Na razstavnem prostoru - v hali so prodajali 7 tednov stare mladičke (kje je bila veterinarska služba  da jih niso vrgli ven). Sem šla na štant KZS povedat in so jih potem mogoče odstranili mogoče pa tudi ne, ne vem ker sem šla čim prej domov.

Pa da ne bom samo slabo, krogi so bili veliki in prostora je bilo dovolj, že pred razstavo so bili zelo ažurni s potrditvami ampak kaj hočem jaz sem si zapomnila samo tisto gužvo zjutraj.


suzica - si mi "ukradla" besedilo, ki sem ga imela v mislih za to razstavo
lp
Jana

Daš, Lady, Pupa in Mika


Tequilla

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
Odgovori #111 : 19 December 2011, 19:04:41
Suzica in vsi ostali...
Pridružujem se vsem vašim napisanim besedam, sama sem sicer tle na Pesjanarju bolj poredko sem in tja včasih, da pokažem fotkice mojih kosmatih deklet...tokrat pa sem se odločila, da tudi jaz malo pokritiziram...pa ste me prehitele, kar mi je všeč, kaj takega na razstavi še nisem doživela pa sem samo letos bila recimo na več kot dvajsetih...nikjer nisem doživela tega kot tokrat v Celju. Gužva za pop****in to že pred samim vstopom na razstavo. Res pa je, da tokrat nikjer nisem zasledila veterinarjev ne vem kako si upajo organizirat tako razstavo in nihče te niti ne vpraša potem po pasjih dokumentih, kar mi je seveda logično ob vsakem vhodu na razstavišče...
Edino kar drži in je res ringi so bili zelo prostorni... :)
Razočarana sem tudi nad samim sojenjem, čeprav je moja psica dobila CAC po kar sva tudi prišli in je sedaj Slovenska prvakinja v lepoti...ne vem zakaj je potrebno na Slovenskih razstavah vedno toliko tujih sodnikov, kaj naših ni dovolj??? Pri nas konkretno je BOB dobil samec, ki ga je že v samem predstavivenem krogu vrglo po tleh  :( in to na preprogi kjer se vsakemu psu, ki ima dobro gibanje to ne bi smelo zgoditi...zakaj neki, sodnica iz Litve in ta isti samec iz Litve star 3 leta velik pa kot ena povprečna samica...zame absolutno premajhen za samca...samec je bil res lep na pogled s svojo oh in sploh dlako vse ostalo pa niti približek standardu pasme :( Po dobljenem CAC-u sem šla seveda še enkrat v krog za CACIB, ki ga seveda nisem dobila bili pa sva seveda samo dve psici...ne klicali so me v krog za R.CACIB skupaj s samico, ki je dobila R.CAC v razredu odprtih...in ga nisem dobila :(
V katalogu lepo piše: 
Rezervni CACIB - Za naslov se poteguje drugouvrščeni pes v konkurenci za CACIB   Pa naj mi kdo reče, da je sojenje pošteno ??? ???
Recimo lahko bi dala 100€ za pritožbo pa kaj bi dosegla ??? Ker pritožba ne spremeni odločitve sodnika bi bila samo ob 100€

Konkretno pri koker španjelih je sodila Italjanska sodnica in seveda spet so pobrali Italjanski psi...odlično1 brez naziva...seveda vem, da sodnik ni dolžan podeliti CAC naslova, če se mu to ne zdi primerno, najlažje pa je tako narediti prostor psom iz svoje države in jim potem podeliti naslove...KATASTROFA ???

Ne vem ali se je KZS sploh zavedala kakšno blamažo ji je KLUB 5 naredil s tole razstavo in to prav na 90. obletnico KZS-ja ???

Najlepši in najbolj iskren poljub je ta,
ki ti ga s svojim smrčkom tvoj kosmatinec da.

www.bewitcheddreams.com
http://www.facebook.com/maja.frelih


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #112 : 19 December 2011, 19:23:52
Tequilla:

Za rezervni CACIB se poteguje tudi pes, ki je dobil rezervni CAC v razredu, v katerem je zmagal pes, ki je dobil CACIB.

Če pogledaš v katalog, boš videla, da je bilo na CACIB Celje tokrat več slovenskih sodnikov kot tujcev.

Gužve v halah ni bilo.

lp



nata

  • Gost
Odgovori #113 : 19 December 2011, 21:17:54
Izbrisano na zahtevo uporabnika



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #114 : 19 December 2011, 21:44:10
Jazz, La.nula  Jap, jaz sem bila s temno tigrico  ;D
Šlo nam je zelo dobro (če se smem pohvalit), sploh, ker je bila to njena in moja popolnoma prva razstava in sva trenirali razstavljanje vsega skupaj zelo malo...
Je dobila Aga Zelo perspektivno  :o Na splošno me je njen karakter in odprtost do vsega tam zelo priejtno presenetil, mala je res en tak "show dog"  :P
Jaz se še precej lovim, a se bom poboljšala  :-[ :-[ :-[ 
Načeloma sva že prijavljeni za 15.1. LJ. razstava, tako da če bosta tam, me kar pocukajta za rokav- obljubim, da ne bom ugriznila, vaju pa znam povabiti na kako kavo  ;) ::)



La.nula

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Aston
Odgovori #115 : 19 December 2011, 22:05:27
Žverca, čestitam! ;D v ringu in okoli pa je Aga osvajala vse pse :D ;D en tak navihanček je...so pa itak vsi bokserji taki, živahni, energični in ene take igrače za celo življenje :) Mi smo tudi prijavljeni na CACIB Lj, tako da si mogoče spet delimo ring :)

LP L&A


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #116 : 19 December 2011, 23:54:16
Aga je res tak srček, sem vaju pa od daleč gledala, ko sta bili v ringu in mala je pravi naravni talent!  :o Čestitke! Se vidimo v Lj  :)



BOND 007

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 0
Odgovori #117 : 21 December 2011, 11:27:53
Rezultati / Results
CACIB Celje Winter Winner 2011


http://www.bluebullevard.com/WinterWinner2011/



Rezultati / Results
CAC Specialty Show for FCI V


http://www.bluebullevard.com/WinterWinner2011/indexSpecialka2011.asp


 :)



taja

  • Gost
Odgovori #118 : 21 December 2011, 22:44:33
Ma me zanima kaj je bilo z vodjo kroga in zapisnikarjem pri uni italijanski sodnici narobe?



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #119 : 22 December 2011, 12:40:16
meni se ni zdelo, da bi bilo z našo vodjo kroga karkoli narobe :D

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...