CAC Rijeka 2012 (Hr) -25.03.2012.

valyra · 17189

Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 25 Marec 2012, 17:21:51
In kako je bil,o CAC Rijeka? Kaj lahko prosim kdo prepiše Cane Corse iz kataloga? Hvala in Lp


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 25 Marec 2012, 19:21:45
Meni je blo na CAC Rijeka super! Raztava je bila pol noter pol zunaj...

Tekmovala sem tudi v JH-ju in dosegla 4. mesto od 10. tekmovalcev. Bila je pa en čas zelo glasna glasba, tako da se je "moja psička" za JH čisto preplašila.   :-\ Sva pa bile odlična kombinacija! Imela sem pa psičko Geo od Barbare Horvat. Še enkrat hvala barbara! :D

LP


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #32 : 26 Marec 2012, 09:25:39
In kako je bil,o CAC Rijeka? Kaj lahko prosim kdo prepiše Cane Corse iz kataloga? Hvala in Lp
Gužva, pa čeprav smo prišli šele malo pred 12h  :-\ Eni ringi so bili zunaj na betonu, nobene sence, nič...če bi vedeli da bomo zunaj,  bi arafata vzeli za senco, tko smo se pa kuhali na soncu. Tudi notri je bilo ful vroče in nagužvano. Pa na parkingu za nas slovence ni bilo prostora, 3 avte od hrvatov je pa lahko noter spustil  :P Če bo drugo leto razstava na istem mestu mene sigurno ne bo...

Tole so pa corsoti..
SAMCI
najmlajši: Lenox
mladi: Itan Strajno, Tazio Del Rosso Malpelo, Broker Guardiana, Dei Dauni Tolomeo
vmesni: Archie Anmacco
SAMICE
najmlajši: Adorobella
mladi: Black Magic Guardiana, Uma Sangue Magnifica
open: Aschiva


To je to  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 26 Marec 2012, 11:13:28
Hvala Rinchy!!! Uh tole mi pa liči na Portoroško razstavo  s tem, da je bila slednja še v bolj vročih mesecih!! Meni tud niso všeč take razstave.  :-[ :-[


nata

  • Gost
Odgovori #34 : 26 Marec 2012, 11:54:33
meni razstava več kot super.

bili smo noter, nič nagužvani, čisto normalna "gužva" za notranje razstave (čez celje včasih ga itak ni). vedelo se je, da bodo ringi tudi zunaj in napisano je bilo na njihovi strani kateri ringi bodo to. super ekipa v predringu, res vsi prijazni in pripravljeni pomagat ... pravzaprav kar kompletna ekipa organizatorjev. mi smo prišli dovolj zgodaj in ni bilo prav nobenega problema za parking, pa nismo bili pred čisto vrati.

pri pudljih super sojenje in super družba.

bi pa pohvalila organizatorje za malo "dobrodošlico" v kuvertah. kako malo je potrebno ....



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #35 : 26 Marec 2012, 16:16:26
No saj, vsak ima svoj okus, ne? Tisti, ki so bili zadovoljni se bodo drugo leto vrnili, ostali pač ne...noben problem  ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #36 : 26 Marec 2012, 17:15:55
Meni je blo na CAC Rijeka super! Raztava je bila pol noter pol zunaj...

Tekmovala sem tudi v JH-ju in dosegla 4. mesto od 10. tekmovalcev. Bila je pa en čas zelo glasna glasba, tako da se je "moja psička" za JH čisto preplašila.   :-\ Sva pa bile odlična kombinacija! Imela sem pa psičko Geo od Barbare Horvat. Še enkrat hvala barbara! :D

LP

Malenkost. Mi je pa res hudo za airedale10, ker ji je pa nasa druga psicka, Pretty, ki je sicer do sedaj vedno lepo delala (jo tretiramo kot naso najboljso oz. najbolj perspektivno v mnogih zadevah), tako hudo strajkala.

Za tebe pa je nasa sodnica (ki sodi tudi JH, ce prav vem) dejala, da si si zasluzila vsaj 3. mesto. Skratka, dobro ti je slo!


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 01 April 2012, 19:53:54
Hvala še enkrat!  :)