fleksi - obstaja taksen?

mimi89bu · 1934

mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
: 02 Februar 2012, 00:16:31
Namrec, kot malo, smo jo navadili na fleksiju, da se je sama "peljala na sprehod"... torej, pred bajto, preden smo se kam odpravili, si je vzela fleksija v gobec in sla. Zdaj dooooolgo nismo uporabljali fleksija, pa smo spet tu. In moja bejba hoce fleksija vedno in povsod. Mene sicer to ne moti, ker takrat je resnicno osredotocena na ta fleksi in ne vidi nobenega psa okoli nje :)))) In jaz nenormalno srecna, ker mi prikrajsa bolecine v rokah :D
Me pa zanima, ce obstaja fleksi, ki ima drzalo na obeh straneh?? Bi mi prav prislo, ker zdaj po pomoti ugrizne tud mene, ko pride do fleksija. :))
Ne vem, mogoce je le plod moje domislije, mogoce pa le obstaja kaj takega? :)

btw; ne dam ji fleksija, le tam, kjer je "varno", drugace pa obe drziva za fleksi in hodiva :) hehe

Mimi*


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1 : 02 Februar 2012, 11:10:20
Kaj pa, če si privežeš kak kos blaga na fleksi, kjer je ročaj? Ali pa recimo ovratnico okoli ročaja? Pol pa lahko ti držiš za tisto 'zanko', psica pa si lahko nese svoj fleksi. :) Al pa daj gor flisasto cufo, pol si lahko še dolžino tvoje ročke reguliraš. :P :)



k94lif

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 02 Februar 2012, 11:27:15
Kupi še enega pa jih skupaj zveži pa boste imeli vsak svojega.



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #3 : 02 Februar 2012, 12:52:00
Zanimivo, nisem postudirala... imava se res enega fleksija, ko je bila malo lazja :) Bo kar tistega imela ;) Hvala za ideje obema!

Mimi*


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #4 : 02 Februar 2012, 23:21:03
Ojla, noce nosit svojega fleksija, obvezno morava skupnega. Joj, zdaj je smotano, ko me ze tako v roke zebe, potem me pa se ugrizne, se mi zdi, da mi bojo prsti odpadli hehe. Poskusim se Sibilin predlog. Upam, da bo ;) Jutri se lotim dela :)

Mimi*