test alergije

mimi89bu · 22068

Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 31 Maj 2012, 08:58:03
Mi smo tudi poslali brise Nabregoju in dobili zdravilo. Zanima me v kolikem času so se pri vas pokazali učinki in se je psu stanje izboljšalo?

Hvala!

lp gaja



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 31 Maj 2012, 10:12:24
aya, me veseli, da ste tako hitro zadevo uredili  :)

Gaja, kolikor je pri mojih kazalo je po navadi vsako pozitivno zdravljenje pokazalo minimalne spremembe na bolje v kakem tednu (tako da stanje recimo ni šlo na slabše). Za konkretno spremembo tam nekje 3-4 tedne. Da pa smo lahko rekli, da živimo ''brez'' alergije pa tudi 2-3 mesece. Seveda je od osebka do osebka lahko konkretna razlika. Morda pa povprašaš tudi kar Nabergoja za njegovo mnenje. Potem pa spremljaš napredek.

mimi89bu, za tega iz rogaške ne vem koga misliš. Lahko da je prav tako alternativec kot nabergoj. Bi bilo za preverit. Morda je pa ena možnost več  :) Če je možno, da izveš njegov naslov bi bila vesela. Nikoli se ne ve kdaj ti info prav pride.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 31 Maj 2012, 10:47:30
Gaja, kolikor je pri mojih kazalo je po navadi vsako pozitivno zdravljenje pokazalo minimalne spremembe na bolje v kakem tednu (tako da stanje recimo ni šlo na slabše). Za konkretno spremembo tam nekje 3-4 tedne. Da pa smo lahko rekli, da živimo ''brez'' alergije pa tudi 2-3 mesece. Seveda je od osebka do osebka lahko konkretna razlika. Morda pa povprašaš tudi kar Nabergoja za njegovo mnenje. Potem pa spremljaš napredek.

Najlepša hvala za odgovor! Naš jemlje zdravilo 9 dni pa še ni videt nekega učinka, je pa stanje res katastrofa. In res upam, da bo to pomagalo, ker smo že rahlo obupani in nimam pojma kaj bi še lahko naredili, če to ne bo delovalo. Vsekakor bomo vprašali Nabregoja, ampak sem želela slišati še izkušnje iz prve roke. Tako, da vsi ki ste zdravili psi pri njemu lepo prosim če napišete kako je šlo pri vas.



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 31 Maj 2012, 11:05:57
Sicer ne vem kaj je s tvojim psom. Je pa tako, da če je organizem res sesut zna trajat. In dlje kot je stanje trajalo dlje zna trajat, da si opomore. (logično, a ne) Je pa tako, da samo zdravilo ne pomaga, če izvora težave ne odpravite. Kar pomeni, da če je alergičen na prehrano...NIČ on NIČ kar mu škodi. Tudi sproti pobrane stvari, stvari z mize, piškoti...vse stran, samo tisto kar mu ustreza.

Vsekakor pa glede na stanje pogovor z nabergojem, ki še najbolj pozna delovanje zdravila, ki ga je sam sestavil.

Pravijo da beseda ni konj - torej čim več spraševat. Opazovat svojega psa. Si delati zapiske. Saj veterinarji pa alternativci lahko predpišejo zdravilo - psa pa imaš doma 24/7 in ga najbolje poznaš. Tako pa najlažje poteka zdravljenje, ker takoj opaziš spremembe, ki jih lahko posreduješ vetu.

Želim vam čimprejšnjo ''sestavitev'' v normalno obliko.  :)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #34 : 31 Maj 2012, 11:08:08
Tudi pri nas je šlo malo na bolje oz. ne na slabše kr hitro, ampak potem naprej od tiste točke ni šlo oz. še vseeno ni bilo ok, nato pa sem začela poleg ne dajanja alergenov psički še kuhat hrano in je bilo občutno boljše, pa čeprav sem ji prej dajala brikete, ki niso vsebovale nič 'prepovedanega'. Pa pri nas samo tiste kapljice oz. tekočina in kroglice za v hrano niso delovale, smo morali dajat še homeopatske kapljice za ušesa (mi smo imeli res hude težave z ušesi) in tisto je pa res pomagalo ful. Jaz sem vsakič, ko je šlo na slabše ali se mi je zdelo, da ne gre na boljše poklicala ali šla tja in smo probali še kaj, torej kuhat in dajat te kapljice in je res delovalo. Ampak te kapljice sem kr nekaj časa dajala, da je šlo res na čisto,čisto dobro. Kuham pa še zdaj, ker se pač to najboljše obnese.
Je pa bilo tudi pri nas že kr hudo stanje, hkrati s kuhanjem in dajanjem poslanih zdravil pa se je potem čisto porihtalo in smo zdaj ok, če kaj pogoljufam se seveda spet mičkeno pozna, ampak proti prej ni primerjave, neprimerno boljše.