Kaj to pomeni???

Nats · 1090

Nats

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
: 20 Februar 2012, 14:24:37
 ???

Ali mi zna kdo raztolmačit kaj naj bi to pomenilo ??? ?

Moja gordonka ima zelo čudno navado. Ko dobi kakšno kost, goveje uho le to prinese k meni, najraje položi na mojo nogo in jo začne grickat.

Nikakor ne morem ugotovit zakaj to počne... odloži na mene in gricka.
V kolikor želim, ji kost brez problema vzamem, nič se ne jezi, samo milo me pogleda in ji jo seveda vrnem.

Kaj naj bi to pomenilo? Rada bi jo to odvadila, me vedno celo umaže, ko name polaga "slinaste" kosti :)


Če se komu sanja, kaj mi hoče povedat...

Pasji pozdravček.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 20 Februar 2012, 15:13:19
Moj to dela ko mi hoče ali svojo nagrado pokazat ali pa bi se rad igral ampak v tem primeru mi tisto stvar preprosto spusti v naročje in se ne slini po meni.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Nats

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 20 Februar 2012, 15:21:26
Moja pa se slini in gricka po meni... hmmm....

 :-\



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #3 : 20 Februar 2012, 15:24:41
Moja isto, ker si na zna pridrzat kosti. Tamali recimo si z obema tacama prime kost in jo gricka, tavecja si pa ne pride gor, in pol je cela soba mastna, pa si jo raje polozi name in gricka- ker se ji ne premika.

Mimi*