Sprememba zakonodaje

čara · 10341

Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #30 : 05 Marec 2012, 10:02:57
Citiraj
Ampak to pomeni da bomo davek plačevali zopet tisti ki imamo pse čipirane

glej tako nikamor ne pridemo, problema se je potrebno lotiti nekje, neglede kaj ostalo še ni rešeno, ker na koncu ne deluje ne eno ne drugo in imaš začaran krog; ponavadi se vedno začne prvo pri zakonodaji
Vsaj legitimno se ne bodo moral sklicevati na manjek sredstev, kot so se sedaj, ne da se jim bi kolcal...v naši občini dejansko je interes izboljšati infrastrukturo za vedno večjo pasjo populacijo vendar ni sredstev

Citiraj
Tudi cepljenje za steklino je ene vrste nateg

Niti ne, sem nekaj cajta bral statistiko cepljenja psov in pojava slekline in smo Slovenci na evropskem povprečju,  seveda so tisti ki se izognejo sistemu, povsod je tako
večji nateg zame je cepljenje vsako leto in koliko vem se na vursu tudi nekaj premika glede tega, sicer verjetno z načrtno počasnostjo

Zanimiv pa mi je sam argument; "kaj drugi počnejo" ki se tako srdito ponavlja tule. Če si odgovoren lastnik psa ne vem čemu se bi toliko obremenjaval z tistimi , ki to niso razen ?
Ravno takšna mentaliteta uničuje ta narod; zadnjič sem na zelenici poleg Ptujske bolnice , ki je popolnoma posrana sčistil za svojim psom, pa se je en čudil zakaj se sploh trudim glede da je pasji drek pri dreku; Pač če vsi ostali to počnejo še ni legitimen razlog da si sam bedak

in other news; v Izoli 100 evrov globe, če ne boš imel vrečk zraven  :)

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #31 : 05 Marec 2012, 10:36:20

večji nateg zame je cepljenje vsako leto in koliko vem se na vursu tudi nekaj premika glede tega, sicer verjetno z načrtno počasnostjo


in other news; v Izoli 100 evrov globe, če ne boš imel vrečk zraven  :)
No ravno to sem imela v mislih glede  cepljenja pri steklini.

Ja uno v Izoli sem pa gledala , ravno včeraj na 24 ur.
In tudi opazila , da lokalci se držijo tega da pobirajo, obiskovalci pa ne....
In evo pri takih, pa naj kasirajo. Ker to je pa tisto .....  sej to pa ni moj kraj.. tukaj me pa noben ne pozna, pa ni treba pobrat.... neke vrste nesramnost.
Ni imela ne una  stara mama iz gorenjske  vrečke( pa grem stavit ,da se je peso nekje na poti podelal) in nista imela ne unadva turista ki sta mela "mutanta"  :D :D :D- ki nikoli ne serje.
Samo zanima me  kako bodo na licu mesta pobrali denar ? in če ga bodo? ali bodo pisali položnice - tujcem?
 

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.