Še predlogov

zoe · 69018

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #90 : 23 April 2006, 17:44:57
Meni se zdi glede 'ostalih živali' najbolj pametno, da bi naredili podforume, ptice, kunci in zajci, divje živali, akvaristika, teraristika, mali sesalci...................... .....Tako, da recimo če hočeš predstaviti pasmo kunca lepo odpreš temo, ki se ne meša z kupom drugih.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #91 : 23 April 2006, 19:26:33
Ja... :) Tosy, dobra ideja :)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #92 : 05 Maj 2006, 21:31:15
Pa še to...Ne vem zakaj ne bi naredili nekaj podobnega kot pri pasmah, tudi pri forumu 'ostale živali'...Samo da bi napisali v naslovu ime živali v oklepajih pa latinsko ime, ki verjeli ali ne tudi ogromno koristi.  ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #93 : 21 Maj 2006, 16:53:40
Še en predlog- glasba bi lahko dobila svoje mesto :) ?
LP


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #94 : 21 Maj 2006, 17:36:58
Sicer jaz ne vem kako je s tem, ker je navsezadnje tole le pasji forum, ampak morda bi pod zabavo res lahko takšne kategorije uredili?

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #95 : 21 Maj 2006, 18:29:17
Ne vem, če je že kdo omenil in če je sploh možno, ampak pri razstavah bi lahko ločili na tiste, ki prihajajo in na tiste, ki so že bile. Zdaj so vse pomešane in če ne piše datuma v naslovu, sploh ne veš ali je že bila ali šele bo razstava(moraš vsako odpirat). Lahko pa se ta stare dajo v arhiv oz. koš, razen če so kake take informacije notri, ki bi koristile tudi v prihodnje.
Lp


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #96 : 21 Maj 2006, 18:56:57
Ja to bi bilo enkratno, ker je na tak način res kaos in pol. :-\

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #97 : 21 Maj 2006, 21:00:47
Predlogi dežujejo  :o jaz pa len kot f/$s :D

Moram najprej še pasme dokončno urediti ;)

No... slej ko prej bo vse, ker je dejstvo da je forum postal velik in če hočemo ohraniti vsaj nekaj preglednosti, ga je potrebno urediti.

Prosim pa vse za potrpljenje  :-\

Lp, Črt




Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #98 : 22 Maj 2006, 07:01:54
Ja absolutno, Črt, ti si vzemi čas. Samo ne pa pozabiti na kakšne predloge... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #99 : 22 Maj 2006, 13:00:48
Evo narejen arhiv razstav, malo razdelana zabava, zabava je pač zabava bi lahko vsako temo skoraj dala v podforum, ker se tam najde marsikaj ::) od rokometa, glasbe, vere in še kaj...

Pa malo razdeljeno zdravje, da bo zadeva vsaj malenkost bolj pregledna, to še ni dokončano, bomo probali še malo bolj razdelati... toliko na hitro ;)

Lp nina




Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #100 : 22 Maj 2006, 13:21:25
Trigi in Ninci! A bi se mogoče dalo narediti en SPAM mail naslov, kjer bi bili napisani člani PeSjanarja, ki bi recimo radi sprejeli kakšen mail od Pesjanarjev.

Recimo da jaz dobim kakšen kinološki mail in bi ga rad poslal vsem PeSjanarjem. Potem pa pošljem mail na [email protected] in ga dobijo vsi, ki so v tej SPAM listi. 


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #101 : 22 Maj 2006, 13:46:12
Marko: mailing lista? Ampak a ni v bistvu namesto tega forum? da se medsebojno obveščamo, odpiramo nove teme...in držimo forum živ.  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #102 : 22 Maj 2006, 13:55:07
Trigi in Ninci! A bi se mogoče dalo narediti en SPAM mail naslov, kjer bi bili napisani člani PeSjanarja, ki bi recimo radi sprejeli kakšen mail od Pesjanarjev.

Recimo da jaz dobim kakšen kinološki mail in bi ga rad poslal vsem PeSjanarjem. Potem pa pošljem mail na [email protected] in ga dobijo vsi, ki so v tej SPAM listi. 

Marko Klik.

Ubistvu bi po tej mailing listi bolj pošiljali razne slike in filmčke, ki imajo vezo z živalmi, da ni potem vedno v temah, "še meni, še meni, še meni"... drugače pa mailing lista sama ni smiselna, saj imamo forum :o

Lp nina



flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #103 : 04 Oktober 2006, 15:22:04
Oj!

Krasni ste, samo en predlog.
Podatek za označitev v koledarček, danes 4.10. je dan boja proti mučenju živali  ;)

Lp,
Eva


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #104 : 18 Oktober 2006, 12:13:18
Malo ste zamrli v tej temi pa ker ne bi radi obtičali nekje na mestu ampak šli z vašimi predlogi naprej in postali boljši... pričakujemo nove predloge.  8)

Lp nina



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #105 : 24 Oktober 2006, 17:15:51
Torej, en predlog ...  :) Tam pri svežih sporočilih (pod vsemi sklopi) bi lahko označili, ali gre za pasjo ali mačjo temo (npr. tako, da bi se spremenilo ime tem, ali da bi se povezava iz enega področja pobarvala črno kot je zdaj, druga pa oranžno). Do dileme prihaja takrat, ko so pri obeh teme poimenovane z enakimi naslovi (predvsem pri prehrani; npr. Arden Grange, Royal Canin, Almo Nature...). No saj tole ni tako velik problem, mogoče je moteče takrat, ko nimaš preveč časa in te zanima pač samo eno področje (ali zato, ker imaš doma ali samo mačko ali samo psa), vsekakor bi pripomoglo k večji preglednosti.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #106 : 25 Oktober 2006, 14:59:45
se strinjam s predlogom Sammy  ;) Res se meša, in bi bilo že dovolj da bi pisalo, npr. Almo nature- mačke, Almo nature- psi, ozr. tako kot je Sammy predlagala



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #107 : 26 Oktober 2006, 09:53:22
Potem bi bilo zadovoljivo da se teme ki imajo podobno ali celo enako ime, preimenujejo tako da se ve ali gre za mačjo ali pasjo tematiko?

Lp, Črt



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #108 : 26 Oktober 2006, 09:58:27
Po mojem ja  :)



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #109 : 26 Oktober 2006, 15:17:03
Potem bi bilo zadovoljivo, da se teme ki imajo podobno ali celo enako ime, preimenujejo tako, da se ve, ali gre za mačjo ali pasjo tematiko?

Seveda, saj sem to tudi napisala ... Verjetno bi bilo tudi bolj enostavno. ;)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #110 : 09 November 2006, 13:26:24
Evo mačje temo so premenovane in sicer v temi prehrana (tam se najbolj ponavljajo) je vsaki mačji temi dodano, da gre za mačke in vse mačje "niti" so preimenovane da veste, da gre za mačke, upam da bo bolj pregledno.

Lp nina



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #111 : 09 November 2006, 20:38:05
Uu, super! :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #112 : 12 November 2006, 22:44:57
Ena malenkostna....  :-[
Portal > Zdravje > tema KLOPI (http://www.pesjanar.si/index.php/2005/44) -> lahko bi bil naslov teme "Klopi in klopne bolezni", kar se mi zdi bolj logično in pregledno. Vsaj dokler ni posameznih tem o specifični klopni bolezni. Just my opinion...  :-[


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #113 : 13 November 2006, 08:48:50
Your opinion counts  ;) 8)

Lp, Črt



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #114 : 13 December 2006, 17:49:10
Jaz pa vsem članom predlagam naj napišejo čimveč člankov pod zdravje, vzgoja, opis pasem,... da bomo imeli lepo vse zbrano na enem mestu :)
Drugače pa morem pohvalit pesjanar.si ker je to moj najljubši forum - odkar sem tega odkrila na druge sploh več ne hodim :P , ker se mi zdi da je full bolj uporabnikom prijazen - nevem zakaj ampak imam tak občutek :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #115 : 24 December 2006, 09:16:26
Jaz imam en predlog in sicer da se odpre ena podtema Rainbow bridge - da bo tudi tistim kužetom ki niso več z nami namenjen en del foruma - ker nekaterim je lažje če lahko o svojem najboljšem prijatelju napišejo nekaj besed...

Pač moj predlog...

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #116 : 10 Januar 2007, 14:51:18
Jaz bi pa predlagala podtemo MALI OGLASI ( podforumi KUPIM/PRODAM/PODARIM)kjer bi lahko forumci prodajali kakšno pasjo opremo ki je več ne rabijo, ali pa kdor bi hotel kaj kupit bi lahko napisal....

Lp

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #117 : 10 Januar 2007, 16:40:11
Jaz bi pa predlagala podtemo MALI OGLASI ( podforumi KUPIM/PRODAM/PODARIM)kjer bi lahko forumci prodajali kakšno pasjo opremo ki je več ne rabijo, ali pa kdor bi hotel kaj kupit bi lahko napisal....

Lp

ne vem če je smiselno :-\. Oglase imamo na portalu, tam objavijo tudi opremo... npr. sani za pasjo vprego, kletke, bokse, pasje ute, itd. Imamo pa še tole:http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=463.0 , ki pa se nekako ni prijelo, še vedno raje oglašujete na portalu ali pa enostavno v temi, ki se tiče izdelka, ki ga prodajate, npr. če nekdo prodaja boks... to objavi v temi o boksih, itd.

Lp nina



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #118 : 10 Januar 2007, 17:09:05
Potem pa vredu :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #119 : 07 Februar 2007, 19:40:04
ali bi lahko bila ena tema kjer bi se pesjanarj ljudje predstavili (torej mi) :)