Še predlogov

zoe · 68487

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #120 : 07 Februar 2007, 20:00:09
Je že (vsaj bila je)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #121 : 07 Februar 2007, 21:52:49
Ojla

Temu je sicer namenjen podforum "Pesjanarji se predstavijo" ... kjer lahko napišeš vse o sebi in svojih živalicah ;)
Lepo odpreš novo temo, ki se tiče samo tebe :)

lp, Črt



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #122 : 25 Februar 2007, 13:03:01
Nevem če je to že bilo predlagano...Predlagala bi nek podforum,kjer bi bile neke vrste nagradne igre,da bi lahko forumovci izmagali nekaj za svojega pesjanarja(npr. igrače,ležišče,povodec,...)(mogoče takšen podforum že obstaja,in ga le nisem pazila)( :-[)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #123 : 25 Februar 2007, 13:08:24



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #124 : 06 Marec 2007, 19:35:47
Jaz bi pa dodala še en podforum na temo ekologija ali kaj podobnega...ker je trenutno kar nekaj člankov o zvezi z okoljem v temi "zabava" pa niso čisto nič zabavni pa se mi zdi,da ne pašejo ravno tja...samo predlog :-[.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #125 : 07 Marec 2007, 10:58:31
Ja smo že razmišljali kam bi take teme lahko uvrstili... no pa je nekako najbolj logično, da so v aktualnih debatah... torej imajo svoj podforum... ekologija....
http://www.pesjanar.si/forum/index.php?board=98.0

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #126 : 07 Marec 2007, 11:02:03
Kaj lahko :-[ profesionalna deformacija ::) ne "ekologija" ampak "naravovarstvo" ali kaj podobnega ;)

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #127 : 07 Marec 2007, 11:04:13
Kaj lahko :-[ profesionalna deformacija ::) ne "ekologija" ampak "naravovarstvo" ali kaj podobnega ;)

Če se boš bolje počutila lahko :P ;)

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #128 : 07 Marec 2007, 11:09:08
Hvala ;D
Ekologija je namrec dosti vec kot samo varstvo narave ;)

battito animale


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #129 : 18 Marec 2007, 18:54:21
Hojla!

Ne vem, če je že kdo omenil, ker nisem šla brat celega threada, imam pa en predlog za morebitno "posodobitev". Opažam namreč eno zadevo, za katero vem, da je izvedljiva, ker jo imajo nekateri drugi forumi, vendar je tukaj še niste uvedli.
Moti me, da moram zmeraj pri odpiranju ene teme, ki jo prebiram, klikniti na zadnjo stran in potem poiskati post, ki sem ga nazadnje prebrala, prav tako če kliknem na naslov teme, se odpre prva stran. Ne bi bilo slabo, če bi forum prilagodili tako, da registriranim uporabnikom poleg ali naslova teme ali odgovorov prikaže št. novih odgovorov od zadnjega obiska in da ne glede na to, ali klikneš na naslov teme ali stran, se prikaže zadnja obiskana stran. Še najlepše poleg omenjenega pa bi bilo, da se pri odprtju želene teme/strani ustavi kar pri prvem neprebranem postu. :) 8)
Primer: redno prebiram temo Nemške doge. Januarja se mi je pokvaril računalnik in sem bila več kot 1 teden brez njega. V tem času se je pri Nemških dogah zelo dosti pisalo in sem morala iti nekaj strani nazaj iskati zadnji post, ki sem ga prebrala. V omenjenem primeru posodobitve bi me pri odprtju threada avtomatsko vrglo na zadnji prebran post. :)

Upam, da boste razmislili kaj v tej smeri... 8)

Lp,
B.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #130 : 18 Marec 2007, 19:22:33
Gosch vse to kar ti omenjaš že je ;)

Recimo Klikneš zgoraj na Pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska... pokaže ti tvoje neprebrane teme in poleg vseh je tak moder znakec kjer piše New, klik nanj te bo vrgel točno na sporočilo pri katerem si brala nazadnje. Enako je če odpreš recimo Pasme. FCI 2, in potem temo nemške doge, ne klikni na naslov teme ampak gumbek new pa boš tam kjer si ostala.

Lp nina



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #131 : 18 Marec 2007, 21:14:05
Aaaaaaa... :o tnx Ninči!
Po pravici povedano se nisem nikoli spuščala tako daleč, da bi ugotovila, da ko greš z miško čez tisti modri "New", da se ti pokaže rokica. :-[ ;D No, zdaj vem. Pa tudi v Pokaži neprebrana sporočila... se nisem poglabljala preveč, ker je pri meni vse bolj sistematizirano: priletim na forum, takoj v rubriko/temo, ki me zanima, preberem, kaj je novega, če imam čas, še kaj napišem in potem ven. In tako večkrat na dan. :D

Zdaj vem za naprej... ;)

Lp,
B.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #132 : 20 Marec 2007, 10:55:31
Mene ponavadi vedno vrze na novo sporocilo.... me pa ful zivcira, ce je v temi dosti slik, me vrze kar nekam na ze prebrana sporocila :-\

battito animale


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #133 : 20 Marec 2007, 11:01:09
Gosch vse to kar ti omenjaš že je ;)

Recimo Klikneš zgoraj na Pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska... pokaže ti tvoje neprebrane teme in poleg vseh je tak moder znakec kjer piše New, klik nanj te bo vrgel točno na sporočilo pri katerem si brala nazadnje. Enako je če odpreš recimo Pasme. FCI 2, in potem temo nemške doge, ne klikni na naslov teme ampak gumbek new pa boš tam kjer si ostala.

Lp nina

Tale informacija je tudi meni zeloo olajšala vso stvar. Vsak dan se naučim kaj novega. Hvala!

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #134 : 20 Marec 2007, 11:34:52
Mene ponavadi vedno vrze na novo sporocilo.... me pa ful zivcira, ce je v temi dosti slik, me vrze kar nekam na ze prebrana sporocila :-\

Ja :-\ ... moraš počakati, da se stran naloži do konca, tudi vse slike pa bi prav tako te moralo vršt na pravo sporočilo. Vem pa da je tole nalaganje slik zoprno, za to jih probamo spreminjat v linke ali prosimo, da vstavljajo čim manjše, tisti, ki so masovni vstavljalci ;D

Lp nina



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #135 : 21 Maj 2007, 16:39:47
Oj!
Jaa, že spet jaz.  ::) Mene moti, ko so projekti- recimo naradni foto natečaj pa potem čez eno leto ne meorem videti slik, prej pa nisem bila registrirana.

Lp,Tjaša



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #136 : 21 Maj 2007, 19:47:25
Oj!
Jaa, že spet jaz.  ::) Mene moti, ko so projekti- recimo naradni foto natečaj pa potem čez eno leto ne meorem videti slik, prej pa nisem bila registrirana.

Lp,Tjaša
Se strinjam!To tudi mene moti. :-X  :-X  :-X



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #137 : 21 Maj 2007, 20:15:55
Unih slikc nihče ne more videti ::) jih pač ni več na internetu ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #138 : 27 September 2008, 14:19:07
En predlog... Mogoče ne bi bilo slabo, da bi se podforum "Legla" delil na aktualna in pretekla legla. Bi bilo malo bolj pregledno  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #139 : 27 September 2008, 22:15:19
En predlog... Mogoče ne bi bilo slabo, da bi se podforum "Legla" delil na aktualna in pretekla legla. Bi bilo malo bolj pregledno  :)
Se strinjam. Hvala. Bomo probali uredit v najkrajšem času.

Na predlog Urške so bile tudi predstavitve vzrediteljev prestavljene v Vzrejo, kamor morda bolj pašejo in jih bo opazilo več ljudi.

Lp, nina



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #140 : 20 Oktober 2008, 00:48:35
Super  :) Še en predlog... Bi bila kakšna možnost, da bi imel ODPMŽ in njihovo zavetišče svoj podforum, kot ga je imelo včasih zavetišče Horjul? Podforum bi bil redno ažuriran, dodanih bi bilo lahko več slik enega psa, bolj podrobni opisi, novice društva, dogodki organizirani s strani ODPMŽ, itd. Za ažurnost podatkov bi skrbela jaz tako, kot skrbim na drugih forumih. Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #141 : 22 Oktober 2008, 10:57:56
Super  :) Še en predlog... Bi bila kakšna možnost, da bi imel ODPMŽ in njihovo zavetišče svoj podforum, kot ga je imelo včasih zavetišče Horjul? Podforum bi bil redno ažuriran, dodanih bi bilo lahko več slik enega psa, bolj podrobni opisi, novice društva, dogodki organizirani s strani ODPMŽ, itd. Za ažurnost podatkov bi skrbela jaz tako, kot skrbim na drugih forumih. Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem  :)

Glede na to, da redno objavljaš njihove pse, upam, da si z njimi zmenjena, da se lahko objavljajo tudi tule, da ne bo kakšnih problemov. Imaš pa sedaj podforum v Iščejo dom - Obalno zavetišče. Tako da lahko objaviš vsakega psa posebej.

Lp, nina




airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #142 : 22 Januar 2010, 13:08:57
Mene pa moti ker uporabniki ne morejo izbrisati svojih prispevkov ali tem.Če se zmotiš pa klikneš nekaj napačnega ne moreš več popraviti.

                     lp.Rebeka



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #143 : 22 Januar 2010, 14:54:36
Mene pa moti ker uporabniki ne morejo izbrisati svojih prispevkov ali tem.Če se zmotiš pa klikneš nekaj napačnega ne moreš več popraviti.

                     lp.Rebeka

Seveda lahko popraviš, mislim, da imaš časa 20 min.  ;)  Starih postov pa pač ne. Zato je treba pazit kaj pišeš, ker se ne da brisat za nazaj.  :D

Kristinca & Florinca


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 22 Januar 2010, 17:49:00
Ker zadnjič sem kliknila napačno FCI skupino pa nevem kako zdaj popravit.Vse mogoče sem sklikala da sem še večkrat odposlala.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #145 : 22 Januar 2010, 17:50:04
Ker zadnjič sem kliknila napačno FCI skupino pa nevem kako zdaj popravit.Vse mogoče sem sklikala da sem še večkrat odposlala.

Prijazno sporočilo pošlješ komu izmed moderatorjev (zoe ali rinchy) ali meni in  v najkrajšem možnem času popravimo  :P