Mačkoni > Prehrana mačk

Poceni, a kvalitetna hrana..

<< < (2/16) > >>

rapgirl:
naš je mel nekje za mesec in pol.

Jazz:
Kot so že omenili Sanabelle - 2kg/12eur
Royal Canin se mi zdi zelooo drag, sploh glede za svojo kvaliteto. Za 40eur se da dobit kvalitetnejšo hrano, pa še količinsko več (npr. PON, Arden grange.. - okrog 7kg/cca. 40-44eur) Mi imamo AG, pa smo zlo zadovoljni.
Če pa ne bo pristala, pa je vseeno boljše kot Whiskas hrana ONE (Purina), ki se jo dobi v Milerju. Ne me razumeti napak - vsekakor pa je boljše kot friskas, kitekat...

ninci:

--- Citat: rapgirl na 18 April 2012, 12:26:28 ---Mi smo kupovali Royal Canin in bili izredno zadovoljni. Pride pa mislm da 4 kg nekje 40 €. Drugače smo probali tudi Trainer, samo ni bil uredu.

--- Konec Navedka ---

 :o :o Ma to ni poceni. 1kg hrane 10€ ??? Porta21 imaš 7,5kg za 37,50€, kar je  1x ceneje.  ::)

hov-hov:
Ne me popljuvati ampak mi kupimo našima mačkoma brikete in tiste vrečke ipd. kitekat,wiskas,friskas...Pa jih zelo rada jesta in z njima še nič ni bilo narobe.Res naravnost obožujeta jih.

all_:
Itak, da jih rada jesta, če so pa slani. Te znamke so kot fast food pri ljudeh.  :) Mokre Whiskas vrečke so še vedno manjše zlo, kot pa briketi. Briketi so pa res samo prazna in na žalost škodljiva hrana.

Za cenovno ugodne tudi jaz priporočam Sanabelle - največji žakelj naj kupi, se najbolj splača.

RC so pa dragi, sploh glede na to kaj dobiš.

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

[*] Prejšnja stran

Pojdi na polno verzijo