Purina- pro plan, friskes

irenchy · 37526

efica

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • Kika's Point Weimaraners
Odgovori #60 : 19 December 2010, 15:27:28
Hvala za odgovor.

Sem prebrala razlago. Malo bolj jasno, ampak ugotavljam pa, da je potrebno kar nekaj študiranja, da postaneš domač na področju pasje hrane.

Ali obstaja še kakšna taka podobna spletna stran? Zaenkrat nisem našla nič pametnega ...


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #61 : 19 December 2010, 16:17:22

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #62 : 28 December 2010, 12:52:16
Čakte a pol je Pro Plan med bolj kot ne zanič hranami?? Ker za tole ceno pa ne mislim hranit psa z "drekom"...

:)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #63 : 28 December 2010, 23:04:00
Bosch je boljši od Pro Plana.  ;) Glede ocen.

Pri Karotu se je OK obnesel sicer. Ampak toliko ljudi, ki ima pse že po 20 let je to hrano spljuvalo, da je zanič, da sem jo prenehala uporabljat, niti je ne priporočam več drugim. :-\

Kaj pa Belcando? sušena perutnina, koruza, riž, krompirjev škrob, moka rib severnih morij, pesni rezanci, perutninske maščobe, rastlinsko olje, rožičeva moka, semena rozin, pesni rezanci, Dikalcium fosfat, semena lanu, pivski kvas, hidrolizirana jetra perutnine, pšenični škrob, želatinozan, Frukto-oligosaharid, Natrij klorid, ekstrakt(izvleček) juke.

Verjetno bi lahko bil še kak eur cenejši.

Mi smo zdaj kupli drugi žakelj fitness trainer...

Je pa res da moja žvad požre ogromno drekov, papirčkov, kartona, še kako gumo vmes. In nikoli nima zares trdega iztrebka, ima dovolj kompaktnega za normalno pobiranje drekov. In tudi prdi ne. Količina pa je odvisno tudi od stresa, vzhičenosti, opažam pri njej. Včasih gre 2x dnevno. Spet drugi dan ob enaki dozi hrane pa 4x.  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #64 : 29 December 2010, 09:29:00
Mah mislim da bom kar Acano naročila...je cenovno tam tam pa veliiiko kvalitetnejša.
Upam, da bo našemu ustrezala, kar pa zna biti kar problem, glede na njegovo reakcijo na hrane...s pro planom hranim ubistvu najbolj zaradi tega, ker je med redkimi hranami, ki mu popolnoma ustreza...smo meli tudi bosh že, pa je kar naenkrat njegova sicer sijoča dlaka postala obupna...mam pa bosh za ostala dva psa in se super obnese...

:)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #65 : 29 December 2010, 11:49:04
Pol pa ostani pri tej hrani.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #66 : 29 December 2010, 12:25:43
Bom vidla...ubistvu gre bolj za to da mu lahko za isti dnar ponudim bolj kvalitetno hrano...kar pa mi seveda ne nič pomaga če mu le ta ne ustreza...ampak bomo pa probali z Acano.

:)


Kikolina

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 09 Maj 2012, 19:40:29
Jaz sem se malo nasrala z Dog Chow. Ker je od Purine sem mislila, da bo vredu, ampak je naša dobila prhljaj, in dlaka je izgubila ves lesk, tako, da bom zamenjala hrano.