Dog Lovers Gold

Jazz · 20470

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
: 30 April 2012, 18:09:06
Hei :D

A kdo uporablja tole hrano? Je sicer nova na slo. tržišču.. ampak jo je kdo že poiskusil?
Mi smo probali testerček, pa je naša psička z veseljem zmazala briketke, kakšnih večjih zaključkov pa še ne moremo delat..
 :)


lp, Jazz

Dogs are best friends ever!


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #1 : 30 April 2012, 22:26:48
Ojla :)
Mi smo zdej z bernijem dva meseca na tejle hrani in morem rečt da sem več kot zadovoljna. Prej smo bli na Acani kakšno leto in nekako ni mel tapravega kakca, sedaj pri tej pa ima res super kakec, vse ostalo pa tudi. Tako da ful priporočam, pa še majhni briketi so in lahko po mili volji klikaš in ti jih ne zmanjka :P O tem ali jih rad je ali ne pa raje ne bi, ker naš požre VSE z največjim veseljem ::) :D

:)


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #2 : 30 April 2012, 23:33:25
Hvala za odgovor. Sicer smo s trenutno hrano (TOTW) zelo zadovoljni, ampak je naša psička (tudi bernka  ;D) tako izbirčna, da ubistvu zlo menjamo (čeprou je tudi naša krivda, ko jo pa razvajamo  :-[)

Dogs are best friends ever!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 01 Oktober 2012, 20:13:00
Dog Lovers Gold ima sedaj na voljo dva nova Grain free okusa. In sicer okus Riba in okus Piščanec in puran.

Sestava: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=index&cPath=3_182



Tica

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 10 Oktober 2012, 19:32:47
Ravno razmisljam, da bi tudi jaz malo menjala. Zdaj imamo Acan grassland. Gledam tole dog lovers gold passion (grain free varianta) hrano in vidim, da je v kolicini proteinov precejsnja razlika med piscancem in ribjo varianto (32 oz 26% beljakovin). Jasno ne vem za katero bi se odlocila, pri eni me "moti" piscancja mascoba, pri drugi pa pivski kvas. Ker, priznam, res nisem ekspert za te zadeve, me zanima, ce mi kdo lahko pri tem priskoci na pomoc oz. pove, ce sta ti dve sestavini res vredni tega, da me motita. Kar pa se okusa tice, moja labradorka nima problemov ne s piscanci, ne z ribami :)
Je kdo ze probal grain free varianto, ali je se prenova?
LP
Tica



Bennu

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 23 Marec 2013, 09:31:47
Bi se dalo dobiti že kaj več povratnih mnenj na to hrano?



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 23 Marec 2013, 13:16:47
Mi jo imamo, zdaj smo pojedli polovico žaklja, moram reči, d ami je kar všeč, sprej smo bili sicer na surovi, pa smo začasno mogli it nazaj na brikete, kakec je super, prdi sploh ne (prej smo imeli težave s prdenjem), tako da nimam kaj rečt slabega ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #7 : 23 Marec 2013, 13:25:48
Moji psički odgovarja v vseh pogledih :) Kupujem pa navadno Dog lovers Gold.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bennu

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 23 Marec 2013, 14:40:11
Super, se zahvaljujem za povratni mnenji.

Moja dva sta sicer na Acani, vendar kakec ni kar bi moral biti, zato bi menjali  in iščemo alternativo.

Se sicer še priporočam za kakšno dodatno mnenje...



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #9 : 23 Marec 2013, 19:28:48
Naši so jo tudi jedli (sedaj smo sicer na surovem, občasno pa jo še vedno dobijo) in se je obnesla res super. Nobenih problemov ne z dlako, ne z kakcem, ne z zobmi uglavnem nič...pa zlo radi jo jedo. Smo pa bili tudi mi pred tem na Acani in ni bilo kot bi moralo biti, tko da jo priporočam :)

:)


aneša

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 23 Marec 2013, 19:46:42
Moja kosmatinka jo je že eno leto in ji glede na dlako, prebavo zelo ustreza.



Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #11 : 26 Julij 2013, 15:40:07
tudi mi smo danes dobili vzorčke, še muca je ukradla svoj grižljajček :D
bomo poskusili, poročam kakšni bodo dolgoročni rezultati :)



inka

  • *
    • Prispevkov: 981
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 06 Avgust 2014, 13:31:08
Jaz jo uporabljam zadnja dva meseca in je zelo v redu, vsaj sodeč po dlaki in kakcih.
Kupila sem navadno in Cold pressed, pa je ta druga manj zanimiva, najbrž ker ima manj vonja in večje ter trše brikete. Zato ju mešam skupaj in vse pojesta.
Sem pa pred kratkim in čisto slučajno brskala za podatki o menadionu in ugotovila, da je dodan tej hrani kot nadomestek za K vitamin - to me pa zelo čudi, saj so sestavine drugače videti zelo kvalitetne. Tale menadion je malo dvomljivega slovesa ... nek Nemec je napisal celo študijo o njegovih neželenih stranskih učinkih in popolni nepotrebnosti v pasji hrani :-\.



mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 02 Oktober 2014, 21:37:22
Danes sem našemu dala tester DLG classic hrane. Požrl v hipu. Prav izbrskal jih je ven izmed množice svojih trenutnih. In ker bi res rada našla hrano, ki jo bo rad jedel, po kateri bo lepo sral in ki bo čimbolj denarnici prijazna, razmišljam o menjavi. Briketi, ki jih kupujem zdaj, ustrezajo le zadnjima dvema kriterijema-obvezno jih moram mešat s konzervo, da jih poje. Rada pa bi, da bi mu brikete lahko tudi klikala. Teh zdaj mu ne morem, ker jih samih ne je.
Kolk pa naj bi 30kg težek pes teh briketov pojedel? Na netu vodiča za hranjenje ni, naj bi bil na vreči...te pa nimam (še)



pjotrca

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 05 Januar 2015, 13:24:51
Zdravo  ;D

Prodam neodprto vrečo 15 kg Dog Lovers Gold Cold Pressed
http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=3_182&products_id=1279 .
Kupljena je bila v mesecu novembru 2014. Razlog za prodajo pa je v tem, da je moj kuža v času, ko sem hotela preklopit iz ene druge hrane na DLG, dobil hudo vnetje trebušne in črevesne sluznice in so mi veterinarji svetovali, da naj po dieti z rižem in kuhanim mesom preidem na hrano z ribo, ki je zelo lahka. Tako sedaj moj kuža je losos s krompirjem in DLG žal odpade in vreče sploh nisem odpirala.
Ker pa sem pred kratkim še ostala brez službe  :( mi vsak euro prav pride...   

redna cena je 49,90 eur, imela sem popust 10 %, sama pa še dodam 5 eur popusta, torej jo prodam za 40 EUR.

Sem iz okolice Maribora, lahko mi pišete na ZS

Hvala  :)



metica

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 18 Maj 2016, 17:20:41
Hi, iz lastnih izkušenj lahko povem, da je ta hrana DLG suuuuper :). Sama Piki uvajam že več kot en teden in jo mešam z hladno stiskano v smislu, da zjutraj dobi brikete DLG - okus ribe, zvečer pa hladno stiskano Lukulus. Tako bova nadaljevali do konca meseca dokler ne porabiva Lukulusa. Potem bo samo na DLG.
Do hrane DLG sem prišla čist slučajno, ko sem iskala zamenjavo za hrano Lukulus, saj so bili kakci drobljeni in Pika se je kar malo mučila z odvajanjem kakcev. Pa sem iskala po spletu in naletela na hladno stiskano DLG s piščancem. Preverila sem še na pasji.net, če jo imajo in spregledala, da je okus riba briketirana in ne hladno stiskana. Da so briketi sem opazila šele doma, ko sem odprla paket 5 kg. Pred uporabo sem se zato posvetovala z Nino in z Črtom in zdaj sem full vesela, da sem šla v to. Enkratno in prav čudim se, kje sem bila toliko časa, da se zanjo nisem odločila že prej.
Kajti danes sem vsa presenečena ugotovila, da si je Pika prvič po 4 letih sama izpraznila analne žleze kot je to treba. Do sedaj sva ji čistili vetka in jaz. Danes pa glej ti ga no, poleg lepo oblikovanih kakcev in ravno prav mehkih, opazim še njihovo lesketanje kar mi je dalo misliti, da si je verjetno izpraznila vrečke. Pa res je bilo tako, kar se lepo vidi ob zadku, brez, da je treba kaj stikat vanjo.

Če kdo od vas okleva ali bi poskusil s to hrano DLG, mu priporočam, poskusite in hitro boste videli ali kužku odgovarja ali ne.