Quinny,Gucci, Bad-Boy, A&O

ajsaquinny · 2078

ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
: 04 Marec 2012, 18:54:54
Hejla!

Moje ime je Ajša. Živim v Ilirski Bistrici skupaj z mojo družino in 5 živalimi:
 
"sibirsko huskyco" Quinny, coton de tulearjem Guccijem, mačkom Bad-Boyem in pa 2mi kopenskimi želvami; Amalijo & Oliverjem.

Pa malce bol podrobno:

Kot sem že napisala prihajam iz Il. B., živim pa v srednje velikem stanovanju. Stara sem 12 let in me zanima vse kar je v povezavi z živalimi. Poleg tega rada berem knjige, treniram karate,plešem,junior handling,frizby....
Že od majhnega živim skupaj z živalimi. Trenutno pa imamo tri zverinice in 2 želvi.

Quinny:
Je pasme sibirsky husky vendar nima rodovnika, zato je ubistvu mešanka. Brez rodovnika je pa zato, ker so prepozno registrirali leglo.  :( Vem, da je bila neumna odločitev, da smo jo kupili, vendar zdaj poteze prav nič ne obžalujem. Karakterno in standardno pa je čisti husky! Quinny je zelo živahna psička, stara pa je 5 let. Quinny zna veliko trikov, zelo rada ima vse igrače najraje pa teče. V našem kraju je veliko hribov in poti za sprehode tako, da ob lepših vremenih skupaj tečemo.  :)
Tukaj dodajam še njeno slikico:



Gucci:
Gucci je pasme coton de tulear in prihaja iz psarne Miriam´s Joy (http://miriam.si/). Star je leto dni in je prava "kepa" energije. Gucci prav tako kot quinny zna veliko trikcev in se rad zabava. Zdajle sva začela resno razmišljati o frizby-u in se odločila, da v prihodnosti obiščeva 1 frizby seminar. Ker tekmujem tudi v JH-ju bova večkrat nastopila skupaj, tako, da če me kdo vidi na razstavi naj me kar za "rokav pocuka".  ;D
Tudi Guccijeva slikica:



Bad-Boy
Bojc je moj 1. muc, ki živi z mano že od 2. leta. Letos bo dopolnil 11let. :o Živi z nami v stanovanju. Je pasemski muc pasme maine-coon.
Glede na to, da je že pravi stric je v odlični formi. Najraje dneve preleži na sončku ali pa se "skriva" pred kužki. Seveda pa se kdaj tudi poigra, ampak ni ravo nekaj preveč naudušen nad igro.
Bojko:



Pa še nakratko; A&O

Amalija in S. Oliver sta grški kopenski želvi. Živita v terariju, poletji pa bosta obiskala tudi vrt v katerem je posajeno veliko zelišč ipd.... Stari sta približno leto in pol. Prihajata iz okolice Nove Gorice, od zelo dobrega vzreditelja Grških želv. Na hrbtu še vedno nosita št. 35 in 60 (to so številke, s katerimi jih označijo v "gnezdu").

Pa še fotka:



Lp.Ajša  ;)






ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 04 Marec 2012, 18:55:28
Dodam naslednjič še fotografije.  :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2 : 05 Marec 2012, 06:25:14
Super, da odprla si temo. Kako pa se psa razumeta z mačko? Main coon so mi med vsemi mačkami najlepša pasma :) Nekoč upam, da  jo bom vsaj eno imela :) Da ne bo pomote, tudi ostale so lepe, a te pa zmagajo :o


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 05 Marec 2012, 14:53:52
Heej... psa se z mačko razumeta normalno, ni nobenih komplikacji. Ko smo psa pripeljali domov se je Boy malo bal, ampak je po 1 tednu bilo že vse ok. 

Meni so tudi main coon-i naj pasma mačke... pa tudi njihov karakter ;)!


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 05 Marec 2012, 15:12:39
Evo še nekaj slikic od našega Bad-Boya  ;D






 :D


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 Maj 2012, 21:14:40
Quinny na današnjem sprehodu :