valeta

Zala · 43867

Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
: 17 Marec 2006, 19:40:27
no bliža se valeta, pa me zanima, kakšne boste imeli kaj programe pri vas pa če ima slučajno kdo kakšen predlog kaj bi lahko imeli pri predstavitvi razreda... lp, zala  :)

Zala & Ares


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 18 Marec 2006, 09:03:52
Joj kje je že valeta.... Ampak se še vedno spomnim čisto vsega  ;)

Naš razred je najprej želel posneti filmček o nas pa nekako ni bilo izvedljivo....Potem smo pa naredili priznanja za učitelje, gor smo pa napisali kakšno smešno stvar, ki so jo redno ponavljali ali delali in vsakemu smo dali rožico, razredničarki pa velik šopek. Fantje pa so potem imeli še pesmico zraven pa so kazali še z rokami (Mi smo osmi A naša šola jajca ma da nas je vahtala - smo bili ful problematičen razred) in en sošolec je bil svetovni prvak v hiphopu in je plesal.

Za nasvet ti rečem pa samo, da naj ne bo predolgo (je paralelka pri nas naredila ful dolgo pa so se že vsi dolgočasili) in naj bo duhovito. Pa magar učitelje prepričajte, da kaj z vami delajo. So na valeti čisto drugačni kot v šoli (z nami so na valeti plesali vse mogoče  :))

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 18 Marec 2006, 14:08:41
Mi smo imeli en skeč o našem razredu, smo nekako tako naredili, da je vsak nekaj povedal v zgodbo pa smo vključili smešne dogodke iz naših šolskih dni  ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #3 : 18 Marec 2006, 14:12:33
Sošolec je igral na kitaro, mi smo pa peli ... Dva pa sta še prej recitirala pesem s kiticami o vsakem članu razreda in o razredničarki. Nič posebnega.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #4 : 18 Marec 2006, 16:53:33
mi bomo tud en filmček posnel pa na mandoline pel plesal pa igral  :D :D :D

Zala & Ares


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #5 : 04 April 2006, 16:07:27
Mi smo pa najprej v rimah povedali nekaj o vsakemu od nas 8marjev.Potem pa smo zaigrali skeče kako je blo v razredih(kaj smešnega).Potem smo razdelili rože, se zahvalili,mejhn pojokali.Potem smo pa šli...



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #6 : 10 Junij 2006, 10:36:24
Včeraj smo imeli Čufarjevi devetošolci valeto. Najprej so (jest nisem zarad poškodbe gležnja ::)) odplesali otvorilni valček, potem pa še nekaj plesov. To se začuda ni preveč vleklo, je šlo kar hitro mimo (pri moji sestri je pred dvema letoma ples traaajal). Potem so sledile predstavitve razredov; ajevci so se neki snemali v čem so oni najboljši (pa jim je film nagajal); bejevci so imeli majčke z napisom "9.beee" in slikico ovce (ob tem so povedali pesmico o svojem razredu); mi smo pa imeli dve plesni točki pa film iz slik in filmčkov skozi vseh 8 let.
Potem smo jedli še torte, pol pa nevem več kaj je bilo.

Zala, a vi ste že imeli valeto a jo še imate?

lp



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #7 : 10 Junij 2006, 11:43:15
Khm Khm... verjetno mi ni treba spraševat kdo je skupaj sestavil vaš filmček? ;)

No me veseli da ste se imeli fino na valeti... tudi pri nas je bila tudi podobna zadeva, samo takrat še ni bilo toliko fimčkov :D
Hudiča... tega je sedaj že 11 let  :o

Lp, Črt



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #8 : 10 Junij 2006, 13:16:56
Mi pa naslednji petek prejemamo ključ  :P :P



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #9 : 10 Junij 2006, 13:56:10
Kako na naši šoli poteka valeta?
Prvo kot prvo se 1 teden prej naredijo majice z napisi in slikicami gor.Na valeti se pa prvo odpleše,potem se vsem učiteljem nekaj podari-to pa odvisno v kakšnem stilu je valeta :).Lani je bilo miss 2005 so podarjali trakove,enkrat so imeli grajsko dvorano so podarjali majolke,drugi medalje (Olimpijske igre moderne dobe) itn.Po tem se podelijo priznanja in spričevala,vsak razred odpoje svojo himno na koncu pa so še igre za prejem ključa.Letos se borimo mi,tako da v sredo držte pesti.

Aja ve kdo kakšen pameten napis?Odpadejo naslednji:

Šola je edina ustanova,kjer živali mučijo ljudi.
Šola je naš drugi dom,živeli bretdomci.
Šola je sladkorček,živeli diabetiki.
Šola je kruh,živela lakota.
živeli smo v peklu.
Bili smo poskusni zajčki.
Končno prosti!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #10 : 10 Junij 2006, 14:01:23
Lahko imate: Razred zase  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #11 : 10 Junij 2006, 14:26:44
Khm Khm... verjetno mi ni treba spraševat kdo je skupaj sestavil vaš filmček? ;)

 ;D ::)

... tudi pri nas je bila tudi podobna zadeva, samo takrat še ni bilo toliko fimčkov :D
Hudiča... tega je sedaj že 11 let :o

 :o, a si od takrat še koga srečal? Naše punce so se zlo zjokale, kako bo šele zadnji dan :-\.

Aja ve kdo kakšen pameten napis?

Gradili so zapor, nastala je šola.

Mi pa naslednji petek prejemamo ključ :P :P

Mi pa naslednji petek nimamo več šole :P :P :o.





S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 10 Junij 2006, 14:33:52
Amm mi smo pa na valeti naredili kao televizijo 8.c razreda. In smo bli novinarji, vremenarji in napovedovalci pa pol je biu en model danny in je eno mami gor poklicu pa ji je iz kart prerokovau pa je začeu govort kakšno odrešitev je njen sin doživel ko ni več osnovne šole  ;D. Uglavnem bilo je zelo lepo samo pri nas nismo nikoli nič plesali ???

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #13 : 11 Junij 2006, 00:20:38
Mi pa naslednji petek prejemamo ključ  :P :P

Mi pa imamo predajo ključa jutri :)..Baje mamo so nam dal full krute naloge :'(..

Lp



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #14 : 11 Junij 2006, 11:23:13
MI smo imeli za valeto najhujši program sestavljen, potem pa so vse skenslali, da kao ne bo predolgo. Pustili so le mene in sošolko, k naj bi peli. Na koncu pa še tega ni bilo, ker ni hotelo CDja s spremljavo prijeti ::)

So mi pa ful všeč naše majice. So rumene barve (razredničarka nam je vedno govorila, da smo njeni sončki :)), na prvi strani sta 2 žirafi, ki imata vratove spletene v 8ko, zraven pa še A piše (smo bli 8.a :)) Na hrbtni strani pa je verz (ga trenutno ne vem na pamet, majica pa se ravno pere :-[), pod njim pa naši podpisi. :D

Citiraj
...samo pri nas nismo nikoli nič plesali
Pri nas skoraj nihče ni hotel plesati, zato so 3 plesni pari zaplesali na 2 pesmi in kao otvorili valeto.

Citiraj
Naše punce so se zlo zjokale, kako bo šele zadnji dan
Mi na sami valeti sicer nismo jokali, smo pa zadnji dan tako, da se nas ni moglo ustaviti :(

Mi je bil pa najboljši del valete ravno predaja ključa. kajti imeli smo ga mi in smo postavili precej krute naloge ;D Za nekatere so učitelji celo rekli, naj jih spremenimo, saj so prekrute ::)


Oh ja, to so lepi spomini. Jaz bi šla nazaj v osnovno šoloooo :(

Lp, Marusa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #15 : 11 Junij 2006, 12:07:36
A lahko kej poveste kakšne naloge ste mel?Pri na sse je sošolec uprl,da ne gre...pa smo že skoraj brez kandidata :(.

Citiraj
Gradili so zapor, nastala je šola.

Tale je pa ful dober :D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #16 : 11 Junij 2006, 12:30:22
A lahko kej poveste kakšne naloge ste mel?Pri na sse je sošolec uprl,da ne gre...pa smo že skoraj brez kandidata :(.

pri nas je na koncu obveljalo, da smo dali kandidatom discmana in slušalke in en slovenski komad, ki se je takrat vrtel po radiu (mislim da so bili bepop, samo ne me pa za besedo držat :-[) in naj bi zraven peli in plesali (kot najbrž veste, sam sebe bolj malo slišiš, če imaš slušalke v ušesih, in ponavadi takrat najbolj fušaš ;D). in ko smo se fino nasmejali in so se kandidati fino namatrali in mislili, da je najhuje za njimi, smo rekli, da se zahvaljujemo za zabavo, vendar je bilo to le ogrevanje, sedaj pa preidimo k resnični nalogi ;D če bi videli, kakšne poglede so imeli kandidati. niso vedeli a naj se jokajo a naj se smejejo ;D ;D

kot prava naloga pa se ne spomnim kaj je že bilo :-[ se pa spomin par predlogov, ki smo jih imeli:

vsi kandidati naj bi si zavezali oči (po 2 iz vsakega razreda - 1 fant in 1 punca). fantje naj bi zavihali hlače in se med sabo pomešali, punce pa bi morale ugotoviti (s šlatanjem nog) svojega fanta ::)

predlog je bil tudi, da fantom okoli pasu zavežemo grozdje, punce pa na kolenih pred njim to grozdje poskušajo čimhitreje pojesti ali potrgati dol. je pa malo nerodno, če imajo v kakšnem razredu za kandidata 2 fanta ;D

mi, naprimer, pa smo si ključ prislužili tako, da so kandidati mogli v čimkrajšem času (seveda brez pomoči rok) pojesti jabolko, ki je pred njimi viselo na vrvici.

Lp, Marusa


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #17 : 11 Junij 2006, 12:34:30
Mi imamo pa v četrtek valeto. Samo pri nas ni pa nobenih majic, pa ključev... jao kera levska šola smo mi  ::) V bistvu ima samo vsak razred svoj program (mi bomo meli predstavitev učencev, pa slikice razreda, od 1. do 9. razreda), pa na začetku bomo še odplesali tisto kar smo se učil. Ja pa priznanja nam bodo kar že pred valeto podarili v šoli  ???



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #18 : 11 Junij 2006, 18:58:30
Kake dobre stvari. To bomo mi uporabli drugo leto.  :D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #19 : 13 Junij 2006, 12:42:38
mi smo pa dobil majčke na katerih piše don`t play games with me ;D


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #20 : 13 Junij 2006, 12:49:29
Jaz imam valeto šele naslednje leto, ''naši'' devetarčki jo imajo drugače jutri.

Hehe gradili so zapor zgradili so šolo- ta je dobra :P

Lp pa lepo se imejte na valeti (ko jo boste imeli :P)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #21 : 14 Junij 2006, 20:55:42
Hehe, pri nas je valeta že bila, menda super...Drugače pa smo mi imeli predajo ključa že pred enim tednom...Naloge so bile pa razno razne...Iz marmelade delati fantom čim bolj odštekane čupice, na kavbojke vzadaj so puncam privezali svinčnike in potem so jih mogle z čepenjem notri v flašo na tleh spravit ... ::) Pa potem še razne 'tradicionalne' (tiste, ki so obvezno vsako leto)...Res je bilo mega vse skupaj...Samo, da sem jih na koncu jaz nasrkala, ko sem stala na stolu čisto v ozadju, ker sem v trenutku ko je bilo konec dobila ogromen vodni balon v glavo... ;D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #22 : 14 Junij 2006, 20:59:28
No,jutri bomo še mi odplesali zadnji ples na osnovni šoli  ;)
Drugače pa mi nimamo nobenih ključev in nič.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #23 : 14 Junij 2006, 21:48:41
Jaz sem ravno z valete.Kako je bilo?Roko na srce je bila živa polomija :o :(.Res vsi smo pričakovali več...učiteljev ni bilo skorja nič.Še lani,ko je bila generacija porazna jih je bilo več kot letos pri vseh teh angelčkih.Potekalo je pa nekako tako:
Na začetku je bil ples (najbolši del valete),potem pa so gor privlekli tono škatel in začela se je igra Vzemi,nikar ne pusti!.V vsaki škatli je bil kindersuprise :D in napis za učitelja.Nekateri so bili :-\ najboljši pa je bil tale "Glej ga vragca!Je že zvonilo!Piši,piši,piši"Namenjen je bil učiteljici zgodovine,starejši ženski čez 50,ki se ji vedno nekam mudi,razlaga tako na dolgo in široko,da pišemo zadnjo minuto :D.Po podelitvi vseh 55 škatel sta bili na vrsti himni.9.a so fušali,kot norci pri 9.b pa smo bili vsi noro navdušeni dokler...se ni med melodijo pajavilo besedilo "Ne,ne nisem več s tabo,ne,ne ne bo me več ne!".Učencem je bilo grozno nerodno ampak ok.Podelili so še spričevala,sedemčki so odplesali en orientalski ples in končno je bila na vrsti predaja ključa.Pomoje največja polomija!
Pri prvi nalogi je moral fant pobirati z usti lego kocke iz vode,pri drugi pa naj bi punca fantu zlezla na hrbet on pa naj bi delal počepe.Naše2 sta prvo igro izgubila pri drugi pa...smo umazane podrobnosti izvedlei na koncu.Voditelje je reku "joj sem pa pozabil štet,recimo da je zmagala 8.b (mi)"Mi smo bli vsi ful jezni in pol so rekli,da so ble igre sam blef in da bomo žrebali za kluč >:( :o.Voditelj je dal papirček v roko pa prašal v kateri je.Mi smo se drli,da v desni,on jima je dal papirček,vrgel ključ in rekel da nej grejo dol z odra.In to je bilo vse.

Na koncu so nam še razlagali,da bi v vskame primeru dobili ključ bejevci in oh in sploh...skratka mi imamo naloge že sedaj sestavljene tako,da ne bojo tako poceni čez prilezli ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #24 : 14 Junij 2006, 22:52:42
Mi imamo pa jutri valeto  :o  ::) Kolk je to vse hitro tukaj



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #25 : 15 Junij 2006, 17:08:51
Danes smo devetarji prišli v šolo ob 9:30, mlajši so nam pripravili proslavo, b-jevci so pripravili predajo ključa za b-jevce (sploh nisem vedla, da to mamo ::)). Potem smo šli v razred po spričevala, ko smo pa prišli ven, so ob stopnicah vse do izhoda stali prav vsi učenci naše šole, na koncu pa učitelji. Vse je šlo tako hitro mimo, da se sploh nismo zavedli, da se zadnjič skupaj vidimo :'( :-\.

Kako je bilo pa pri ostalih?

Pa povejta Rinchy in kanchy, ko prideta, kako je bilo na valeti :).

Lp



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #26 : 15 Junij 2006, 17:43:23
Mi osmarji smo se danes vsi jokali za devetošolci :-[ , res ful dober smo se razumel zdej jih pa kar naenkrat ne bo več na naši šoli :'( :'(...



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #27 : 17 Junij 2006, 13:53:29
Evo jst sem pred eno uro šele vstala iz postelje (pa smo imeli valeto v četrek)  ;D Na valeti je bilo pa naravnost super  :D Ful smo se zabavali, na začetku smo odplesali, potem smo jedli, pa plesali s starši, pa spet jedli  :-X  :P in potem govor ravnateljice  :-X :-X nato je vsak razred predstavil svojo predstavitev razreda (pravjo da je bila naša najboljša  8) ), potem smo pa spet plesali (ampak tokrat bolj une zabavne plese, res smo se imeli zakon). Konec je bilo pa ob približno pol enih. Pozabila pa definitvno tega dneva ne bom (vsaj upam  ;D ). Pa še slikice z naše valete http://galerija.fotoprijatelj.com/os_vvodnik/. Ker slikice nimajo posebne povezave ne morem prilepiti direktnega linka do našega razreda, smo pa 9. slikica zapored. Jst pa tista v prvi vrsti čisto na desni  :D No tako bolj na kratko. Samo jokali nismo pa nič  :( Ampak bomo še  :-\ Aja po valeti smo šle pa k sošolki in bile tako crknjene da smo že ob pol treh zaspale  ::)



piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #28 : 17 Junij 2006, 15:41:24
mi smo pa imeli valeto v TANGU. Najprej smo zaplesali vse plese... pol so bli skeči in podelitev diplom učiteljem.. in pol  smo mel pelsne točke ter pevske.. in podelitev spiričeval... na koncu pa himna... bilo je res  super ;D

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #29 : 22 April 2007, 12:31:37
Konec šole se bliža (neizmerno počasi,se pa) valeta tudi.Oh ja...imate že kaj pripravljeno?Mi smo se skregali že na začetku leta,da plesa ne bo...no začuda zdaj bo,ker je pa to tradicija in blablabla :-X.Hvalabogu bo trajal 5min ::).
Za majice imamo tudi že vse tako da wipi...
Himna sestavljena...
Tema pa...kreganja na deset kubikov.Letos bo kar verjetno generacija 007 (Bondovo leto) samo ne vem kaj bomo delili učiteljem :D.
Zbiramo pa tudi igre za ključ in jap,saj v nečem bodo bodoči devetošolci trpeli >:D >:D >:D.

Največje vprašanje pa je...kam se ga gremo ********* po valeti.

Oh pestro bo še...kaj pa ostali?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/