valeta

Zala · 43860

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #60 : 15 Junij 2007, 15:31:30
no mene pa to čaka naslednje leto.... ampak vsaj ključ mamo O0 :D tko da naj bo bodoče 8-šolce kar strah.... že ve naprej  >:D >:D >:D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #61 : 15 Junij 2007, 17:20:45
Jenny3 kakšne igre ste imeli za ključ?
Mi smo imeli en kviz,ples z žogico (par jo je imel med čeloma) in pretakanje zelo slane vode iz ene plastenke v drugo,na koncu pa še zaprisega...

Sem mislila prilepit program pa ga ne morem...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #62 : 15 Junij 2007, 17:41:22
najprej so jim( iz vsakega razreda 1 fant pa ena punca) po glavi stresli sol- kao solili pamet :D
Potem so mogli na hitro narest ene aviončke iz papirja, pa kateri je dalj letel, potem so mogli recitirati povodnega moža, na koncu pa še pojesti jabolko brez pomoči rok( na vrvici...)
je pa pri vsaki stvari en razred izpadel :P
najprej so nam hotli dat tako, da bi punce mogle fantom plenice menjat ;D ;D samo učitli niso pustil
hehe


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #63 : 16 Junij 2007, 16:35:11
mi smo šli pa prvi ven  :-\  prvo je bilo da so mogli makareno plesat...  :D pa naše dva fanta nista vedla kako, pa sta si neki zmisslila  :D  drugo je bilo definirat čas..ja učitelj za fiziko bil kar ponosen  ::)  nazadnje pa je zmagal tist razred, ki je naredil več sklec


a se samo meni zdi ali je naša generacija zelo velika  ??? mi imamo 4 razrede, letošnji 9 pa imajo 3


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #64 : 16 Junij 2007, 17:02:29
Kajcyka baje je ta generacija manjša.Da je 400 učencev manj...

Nas je bilo 15 (o kok smo mi užival) v parlerki pa jih je bilo 17 ;).Mene bo prav infarkt ko bom prišla v na SŠ pa v razredu 30 učencev :-[.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #65 : 16 Junij 2007, 18:14:09
Kajcyka baje je ta generacija manjša.Da je 400 učencev manj...

Nas je bilo 15 (o kok smo mi užival) v parlerki pa jih je bilo 17 ;).Mene bo prav infarkt ko bom prišla v na SŠ pa v razredu 30 učencev :-[.


oooo joj...a bom jest pršla na veterino  ???  :-\   ::)  na kero šolo pa greš? SŠ ???

nas je v razredu 22...pri nivoju za slovenščino (3) pa nas je bilo 26  :o 


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #66 : 16 Junij 2007, 19:25:17
Jst grem na BIC,smer tehnična gimnazija.Je bilo od 60 prostih mest 31 vpisanih,na veterini pa od 60 mest 120!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #67 : 17 Junij 2007, 20:53:59
ok jest res ne vem kako bom gor prišla  :-\ :-[ ::)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #68 : 18 Junij 2007, 17:00:39
Ja ne glej na to koliko je vpisanih, ampak na to kakšen uspeh imaš. Najbolj praktično je pa seveda, da kar tja pokličeš in vprašaš na katerem mestu si. To sem jaz naredila in izvedela, da sem na 9. mestu oz. 41ih prijavljenih. Sprejmejo pa jih 30.




T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #69 : 18 Junij 2007, 19:06:16
Nastja kako je blo na valeti :)?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #70 : 18 Junij 2007, 20:43:05
Ja ne glej na to koliko je vpisanih, ampak na to kakšen uspeh imaš. Najbolj praktično je pa seveda, da kar tja pokličeš in vprašaš na katerem mestu si. To sem jaz naredila in izvedela, da sem na 9. mestu oz. 41ih prijavljenih. Sprejmejo pa jih 30.

ja vem...jaz sem prav dobra večinoma bila skoz...bomo videli... ::)

je kdo tukaj, ki je že na veterini?? Me zanima, kako je ko je 1 teden popoldne in en teden dopoldne šola?


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #71 : 19 Junij 2007, 09:37:22
Kajcyka na veterino hodi Azu.Upajo,da jeseni ne bo več dvojnih urnikov,ker so agroživilci šli na svoje.

Drugače sem bila pa jaz včeraj na vpisu in mi je rekla,da bi bila sprejta tudi na veterino...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #72 : 19 Junij 2007, 13:07:54
Kajcyka na veterino hodi Azu.Upajo,da jeseni ne bo več dvojnih urnikov,ker so agroživilci šli na svoje.

no upajmo, da nebo dvojnih urnikov!!  ;D


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 19 Junij 2007, 18:36:33
Naša valeta (4 leta nazaj) je bila polomija,da večje ni.
Vročina,premajhna dvorana,polovica jih je stala,dretje,posledica tega tudi: slišalo se ni NIČ!, pa tudi mi se nismo dosti trudili in tudi program je bil brezvezen. Tako,da so vsi komaj čakali, da grejo domov  :(
Sem bila pa letos na valeti od moje sestre in je bila super. Izbrali so si bolši prostor,ozvočenje je bilo super, program fenomenalen. Smejali smo se 2 ure skupaj....Najbolj mi je bilo všeč,da so bili vključeni tudi učitelji. In je bilo po 4ih letih prav fino jih videt kako so plesali po odru  :o

Sem imela na SŠ pouk 1 teden dop., 1 teden POP. in mi ni bilo všeč. Jaz osebno se zvečer ne morem učit,tako da je učenje,ko sem prišla domov, odpadlo, zjutraj sem pa itak spala  :P
In sem mogla izkoristit vikend in tisti teden,ko sem imela dopoldan. Pa še pozimi je bila hitro tema,v nekaterih učilnicah niso delale vse luči,prazna šola...Čisto drugo vzdušje kot dopoldan  :-\ ;D
In od 1h do 7h se mi je zdelo groozno dolgo. Zato smo včasih šli kar predčasno domov... >:D :P



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #74 : 01 September 2007, 16:11:52
Ja, nas tudi čaka valeta, zdaj ko smo 9ošolci.

Pri nas pa se ne gre ključ na izpadanje, ampak je recimo 15 nalog in na koncu razred, ki ima največ zbranih točk zmaga. Jupi, mi 'mamo ključ. :)

Drugače pa smo bili skoz v 3 razredih (5.c, 7.c) pa nas je blo 18 se mi zdi, zdaj je pa eden zaostal in eden se je preselil, tako, da smo deformirani v dva razreda (8.b, 9.b) po 28. :(

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 04 Marec 2008, 11:47:08
O moja sestra jo je imela pa lansko leto na gospodarskem razstavišču.



blue.eyes

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 12 Marec 2009, 08:32:23
A že veste kako boste pripravili letos valeto?
mi sedaj razmišljamo kakšen napis bi dali na majico( za zečetek  :P)

Ste že kaj pripravlji naloge za predajo ključa?