Vreca/zaboj za shranjevanje briketov

ZiViky · 31657

ZiViky

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 13 Junij 2012, 08:46:03
Pozdravljeni,

Zaradi boljse cene kupujemo kar velika pakiranja briketov (13kg), ki nam trajajo precej casa (cca 60dni). Veliko pakiranje nima zip zadrge in imam obcutek da se v tem casu hrana zlufta in ni vec tako uzitna.

Zanima me ali ste kje zasledili kaksno vrecko za shranjevanje briketov, ki bi je lahko dobro zaprl (vakum) tako da hrana ostane cim vec casa sveza?

Na netu sem dobil samo 2 zaboja za shranjevanje briketov ampak so kr dragi in se mi zdi neuporabni ( ker ostaja veliko zraka).

Hvala

Viktor




SinM

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • MI2
Odgovori #1 : 13 Junij 2012, 09:33:58
Ja, se znajo kar navlažiti, če ostanejo v originalni embalaži.  :-\
Mi uporabljamo hobok.
Smo ga pa dobili brezplačno v trgovini, kjer smo kupovali hrano.
Proizvajalci namreč včasih skupaj s kakšno akcijo nudijo tudi brezplačne hoboke.
Povprašajete v vaši "pasji" trgovini.  ;)



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #2 : 13 Junij 2012, 09:50:22
Tudi jaz že leta in leta uporabljam hobok in čeprav je notri veliko zraka, zaradi pokrova vseeno ostanejo dolgo sveži in dišeči....Najlažje se pride do hoboka ob nakupu kakšne hrane...sem pa videla tudi enkrat enega curver-jevega ampak je bil pa zelo drag....



ZiViky

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 Junij 2012, 16:21:31
Res, curver stane 40EUR. sem gledal se Maelson dry box samo tudi stane okrog 40EUR.


Ja, sem ze vprasal v nekaj trgovin pa nisem dobil pametneg odgovora.

Hvala, bom pogledal v kaksnem merkurju za hobok..





nany

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 Junij 2012, 16:27:35

Vabljeni na našo spletno stran www.malezivali.com in se sami prepričajte o naši ponudbi.
Za vsa vprašanja smo vam na voljo na: [email protected].


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #5 : 13 Junij 2012, 20:40:32
Jaz ti lahko podarim enega od proplana. Se pa težko odpira, zato ga ne uporabljam.


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #6 : 13 Junij 2012, 23:05:00
Ti priporočam možnost od Lejce, ali pa da pogledaš na zooplusu, katere hrane imajo hobok zraven in če pride kakšna vpoštev...je res brez veze dajati 40 ali pa 15€ za hobok, če ga ob nakupu hrane dobiš gratis....mislim, da je tudi v slo akcija pri eukanubi, da ga dobiš...



Zumzum

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 14 Junij 2012, 16:07:57
Katero hrano pa imaš? Poznam eno trgovino, kjer podarijo hobok če kupiš Eukanubo.
Jaz sem kupila plastični hobok s pokrovom v IKEI za 5 sur. Polovico 13 kg žakla spravim noter in v predal v kuhinji, preostanek pa pustim v vreči in zalepim z duct tapeom ter počakam, da bo hobok prazen in presujem.

LP T

htttp://www.sky-lab.si


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 10 Oktober 2012, 16:36:13
Ali ta od Eukanube (rožnat) dobro tesni?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #9 : 10 Oktober 2012, 17:28:36
Ali ta od Eukanube (rožnat) dobro tesni?

Hojla!

Ja sem malo gledala hoboke, ker nam je tastari od Belcanda (lahko samo rečem PRVA LIGA - na pokrovu gumijasto tesnilo, dihtalo je v nulo) začel spuščat dušo, ko se je polomila plastika ročaja, ki odpre pokrov :'(. Od RC je baje ful neroden za odpiranje (nisem ga ne videla ne poskusila), Proplanov mi ni všeč, Eukanubin ima sicer pokrov gor dan tako, da za moje pojme nekega dihtanja ravno ni, je pa po drugi strani ful praktičen, ker je visok in povečini lahko daš vanj brikete skupaj z vrečo. Jaz sem v trgovini dobila Boschevega (ker za Cibau imajo še manj kot nič >:() in mi je tudi zelo všeč. Pokrov sicer nima tesnila, se pa lepo in tesno prilega spodnjemu delu, visok pa je dovolj, da dobim noter 15 kg vrečo briketov (jaz dam hrano v hobok kar vred z vrečo).



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #10 : 10 Oktober 2012, 17:39:02
PS: Bosch ima takšnega, kot ga je lejca_ podarjala tukaj
http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=12583.msg510159#new
in ni (vsaj meni) nič kaj neroden za odpiranje :-\.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 10 Oktober 2012, 17:44:55
Jaz kupujem Bosch in Cibau, ampak mi je uspelo zgrešit letošnjo akcijo  :-[

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 10 Oktober 2012, 19:16:53
Trenutno ima Royal Canin akcijo, ampak ne morem ravno 15 kg hrane zaradi brezplačne posode kupit (glede na to da s hrano ne bi mogla nič)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #13 : 10 Oktober 2012, 20:49:35
Če imajo RC v trgovini, v kateri drugače kupuješ hrano, jih nafehtaj, če ti lahko en hobok prišparajo. Marsikdo namreč kupuje RC in ker ima hobok (ali več njih) že doma, ga ne vzamejo in jim ostane. Tako sem jaz dobila Boschevega oz. sem celo lahko izbirala, kateri mi je bolj primeren. :) 8)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #14 : 11 Oktober 2012, 07:23:47
Lahko pa tudi posebej kupiš habok. Mislim da uvoznik od bewi dog prodaja haboke.

Mi imamo že približno 10 let roza, eukanubin habok. Tesni OK. Briketi se v cca 2 mesecih ne pokvarijo, zluftajo tudi ne. Je pa še bolj obstojen vonj briketov, če daš kar v vrečki noter.

Jaz dajem tudi smrdljive vampe od konjev noter, da mi ne smrdi po hiši.  ;D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 15 Oktober 2012, 09:27:36
Na Čarino idejo moram dat opozorilo: sem poklicala uvoznika za Bewi in dobila polurno lekcijo o prehrani psov. Ta gospod mi je rekel da oni ta hobok prodajajo samo tistim ki redno jejo njihovo hrano. Posodo lahko kar obdržijo.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


urshika

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 09 Marec 2013, 14:35:52
Tudi jaz kupujem večja pakiranja briketov, nazadnje je bila to kar 13kg vreča. Ker ima naša psička samo 6kg, to pomeni da imam hrano za nekaj mesecev. Kupila sem 5l steklenico za vlaganje z patentom in je super ker res odlično tesni (oziroma kar 4 steklenice). Kupi se jo lahko v kakšnih večjih trgovinah, zelo ugodno se pa dobi v eni trgovini z steklenimi zadevami v Trzinu (linka ne prilagam ker ne vem če ga lahko). Stane pa cca dobrih 6€. Prilagam tudi sliko.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #17 : 23 Marec 2013, 12:20:59
Našemu staremu haboku pušča duša...Če ima kdo viška ali ve za kako ugodno akcijo, ugodno proda Belcando posodo za brikete ali pa Bosch. Se priporočam. Sem pa iz SG. Žal sem zgrešila akcije s posodami (ko sem še bosch futrala).

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


MOJČI

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
  • PES JE OGLEDALO LASTNIKA
Odgovori #18 : 23 Marec 2013, 12:30:34
Meni zelo všečni zaboji.
Tudi oblika - končno nekaj pravokotnega, za lažje shranjevanje v kote ali ob steno.

http://montanus.si/si/kategorija/17/zabojnik-za-hrano/



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #19 : 23 Marec 2013, 21:12:58
Predrago.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #20 : 09 April 2013, 16:00:35



Zoya83

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 25 April 2013, 22:32:19
Tale sistem odpiranja pri Tomu meni izgleda super. Sama imam sicer kovinskega od proplana, pa je zelo neroden v primerjavi s tem.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 04 Februar 2014, 12:55:43
Je mogoče že kdo kupil/preizkusil ta zelen zabojnik ki ga prodaja Montanus? Na amazonu sem našla nekaj ocen kjer so kupci rekli da zabojnik na enem delu nima tesnila in posledično ne varuje hrane pred vlago.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 04 Februar 2014, 15:15:15
Mi mamo to veliko posodo od Boscha. Se mi zdi da kr dobr ohran brikete. Jih mam pa v posodi vseeno v originalni vreči, ki jo tut mal zavijem da ni lih odprta. Je pa posodo mal težko odpirat, tko da za dnevno doziranje mamo približno 3kg posodo s tesnilom.


Maruša

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
  • Nala

dogs-along

  • *
    • Prispevkov: 119
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 05 Februar 2014, 08:21:08
V tole gre verjetno samo dnevna doza naših  :o

Mi smo z mladičem dobili "posodo" od ProPlana, kovinsko. Edino kar je moteče, da notri ne gre vseh 18kg briketov.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #26 : 05 Februar 2014, 08:48:26
Js bi rabla še pa eno Boschevo, a kdo ve kje bi se dalo dobit, razen zraven kakih akcij?



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 05 Februar 2014, 12:18:47
Ta ki jo je Maruša dala je primerna za manjše pse notri mislim da lahko daš tiste 800 gramske vrečke. Jaz podobno (od RC) uporabljam za priboljške.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #28 : 13 Februar 2014, 18:00:44
Strici v Alerju bi mogoče znali kaj povedat.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


urša636

  • Gost
Odgovori #29 : 14 Februar 2014, 14:02:12
Trenutno je v Mr Pet-u akcija-zraven natural/professional/fitness trainer 12kg hrane dobiš prov luškan zaboj za shranjevanje... ;)