Vreca/zaboj za shranjevanje briketov

ZiViky · 31652

mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 09 Marec 2014, 13:19:41
Jaz sem tudi rabila vedro za brikete. Ker sem obenem tudi želela sprobat Bosch hrano in ker je v Alerju lih akcija, sem šla tja. Povedala kaj in kako in odšla ven z vrečo hrane in vedrom-plačala sam vrečo.



Dino

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 27 Maj 2014, 09:04:30
Pozdravljeni,
lepo pozdravljam vaše odločitve, da shranjujete brikete za vašega kužka v posodah. Tako pomagate skrbeti za njegovo zdravje. Če so odprti briketi v stiku z okoliško temperaturo, zrako, vlago itd, se lahko hitro pokvarijo, saj postanejo žarki, se navlažijo in nanje se naselijo škodljive bolezenske klice, ki škodijo kosmatinčku. Zanimiva in vsekakor koristna pojasnila, kako shranjevati brikete tako, da bodo ostali zdravi in varni lahko najdete na povezavi http://www.moj-dino.si/dino_formula/aktualno_na_podrocju_prehrane_psov/pravilno_shranjevanje_hrane_za_pse/. Zagotovo vam bodo informacije prišle prav, saj si vendarle vsi želimo svojega ljubljenčka zdravega in živahnega.

Obilo sonca vam želim,

Poglejte tudi na stran kakovostne hrane za pse DINO; www.moj-dino.si s pridruženo spletno trgovino.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #32 : 12 September 2014, 09:37:22
Če kdo rabi habook, v Alerju ob nakupu BOSCH Plus linije je zraven habuk gratis.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 25 September 2014, 18:52:43
Iščem hobok/škaf za shranjevanje briketov, velikosti za vsaj 15 kg hrane. Ima kdo idejo kje kupit oz še boljše, ima kdo viška?  ;D :)



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 25 September 2014, 19:27:14

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


sib03

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 01 December 2014, 12:10:46
Vsi, ki shranjujete hrano v hobok, ali jo presujete iz žaklja, ali jo shranite skupaj z celo vrečo?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #36 : 01 December 2014, 12:15:43
Skupaj z vrečo, katero vsakič zavijem skupaj nazaj. Da se vonj briketov čim dlje in čim bollje ohrani.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #37 : 01 December 2014, 12:37:20
Ven presujem



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #38 : 01 December 2014, 12:51:29
Skupaj z vrečo, katero vsakič zavijem skupaj nazaj. Da se vonj briketov čim dlje in čim bollje ohrani.

Isto naredim. Stresem pa cca. 3 kg naenkrat v manjšo plastično posodo, za lažji dostop. Velika vreča (12-18 kg) pa hranim v hoboku.



sib03

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 01 December 2014, 12:57:29
Hvala za odgovore :) jaz uporabljam plastični hobok, ki dobro tesni, saj se zapira kot jupol vedro ampak mi ne gre vreča z 15kg hrane notri, ker je prenizek, zato jo moram presipati iz žaklja. Se lahko hrana pokvari, ker jo presujem v hobok in jo imam za cca 2 mesecih, po ponovnem doziranju nove hrane, vedro temeljito operem z detergenotm za pomivanje posode in izperem.



mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 01 December 2014, 20:44:54
Če vmes dobro pomiješ, če dobro tesni, si lahko brez skrbi.