Shiba inu - TAKA ... <3

Gost · 2896

Kelly 097

  • Gost
: 05 Julij 2012, 18:24:59
Na tem mestu se želim poslovotit od tetine psičke Take. Bila je super psička s super karakterjem ( mirna, strpna ) .











zraven je še mačkon Kitty, katerga so tudi peljali uspavat in sicer pri starosti 19 let..  :'(

Spomnim se je ko je bila mlada in imela toooliko energije... Najraje je lovila žogico. Kjerkoli je bila prilika je izvohala kakšno palico, igračo, žogico... Potem jo je neutrudno prinašala ''ure in ure''. Včasih se je zgodilo, da je kdo palico/žogico itd. zalučal previsoko. Če je ni videla več (medtem ko je bila stvar v zraku) je naredila nekaj takkih kot jez pravim ''srnjinih'' poskokov. Tega se tako rada spominjam.Ko so na obisk prišli gosti jih je bila zelo vesela. Začela je lajati, cviliti in teči okoli, da bi jim vse razkazala :D .Bila je čudovita.

Še leto ne nazaj se je pojavila dizplazija kolkov. Bila je boga. V tem času se je res spremenila... Ni bila več tista veseola kužika, ki je tekala okoli in jih z veseljem pozdravljala. Bila je bolj resna, zadržana. Ampak še vedno pa je rada prinašala žogico... ;D .

Šele zdaj, ko naj bi šla na morje so se odločili, da jo bodo odpeljali uspavat, saj bi tam preveč trpela... Izvedela sem šele 2 dni zatem. Nekako ne morem vrjeti, da je ni več. Ne morem jokati, ker enostavno ne vrjamem. Ne predstavljam si, da je ni več. Komaj 8 let je imela...  :'(

Taka : vsi te pogrešamo... Še najbolj tvoja lastnica ...Kjerkoli si, upam da ti je lepše in bolše. Da ne trpiš več in da si spet tista vesela psička kot nekoč... Da vesela skačeš po travnikih in skačeš za žogico. Upam, da ti je lepo tam za mavrico. Tako ali tako se bova nekoč še videli ... Tam za mavrico ... obljubim...  :-* :-*


rada te imam ... <3

P.S.: zdaj pa jokam...  :'(  :'(  :'(



momokika

  • Gost
Odgovori #1 : 23 Julij 2012, 11:53:08
Sožalje.  :'(



Kelly 097

  • Gost
Odgovori #2 : 23 Julij 2012, 14:53:18
hvala ti :(



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #3 : 24 Julij 2012, 10:56:04

Taka : vsi te pogrešamo... Še najbolj tvoja lastnica ...Kjerkoli si, upam da ti je lepše in bolše. Da ne trpiš več in da si spet tista vesela psička kot nekoč... Da vesela skačeš po travnikih in skačeš za žogico. Upam, da ti je lepo tam za mavrico. Tako ali tako se bova nekoč še videli ... Tam za mavrico ... obljubim...  :-* :-*

rada te imam ... <3

P.S.: zdaj pa jokam...  :'(  :'(  :'(

to je pa tako napisano da sem še jaz začela jokati :(

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul


Kelly 097

  • Gost
Odgovori #4 : 24 Julij 2012, 10:57:59
joj, hvala  :)




Kelly 097

  • Gost
Odgovori #5 : 24 Julij 2012, 10:59:29
vsak dan je bolje. Še vedno jo pogrešam a vem da se ima lepo ...
namesto solz se spomnim lepih trenutkov. Takih, ki me prisilijo v smeh :)
 

Taka, uživaj večno   :-* :-*



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #6 : 24 Julij 2012, 11:02:22
mi smo našega pred 2 leti dali uspavati, ker je bil že čisto bogi. Še danes ko vidim podobnega psa dobim solze v oči. Bolečina ostane, ne gre stran :(

je pa res, da ostane tista misel, da jim je na tisti strani lepo.

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul