Naš bernardinec Ben

mija222 · 8701

mija222

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
: 13 Avgust 2012, 08:53:40
V petek, 10.8.2012 je naš Benči zaspal za vedno. Star je bil 10 let. Pred dobrim letom in pol je imel bulo na tački, ki pa se kljub operaciji, ni nikoli dokončno zacelila. Sumili smo na raka, vendar medtem ni bilo videti, da bi imel kakšne bolečine. Zadnji teden je precej spal, jedel je do zadnje ure, v petek okrog druge ure pa je legel na teraso pod mizo in zaspal za vedno. Smrt, kakršno si vsi želimo zase in za svoje drage.

Ben je bil vaški pes, vedno spuščen in miroljuben, bernardinec. Imeli so ga moji starši, vendar je bil to ljubljenec cele naše družine. Redno smo ob nedeljah prihajali vsi domov - bratje, svakinje, otroci,... in vseh nas je bil iskreno vesel. Imel nas je rad in mi smo imeli radi njega. Včeraj pa nas je ob prihodu čakala žalost, vsi smo se zbrali, njega pa žal ni bilo več. Kakšna praznina in žalost!

Dragi Ben, čutila sem dolžnost, da se na tem mestu poslovimo od tebe vsi, ki smo te poznali in imeli radi. Benči, v naših srcih boš ostal za vedno, kjerkoli si in upamo da si srečen v pasjih nebesih.



sračka

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 14 Avgust 2012, 13:22:12
Mija, res je hudo ??? vendar je dočakal lepa leta.
Ne skrbi, tam mu zdaj ni dolgčas, ima prav prijetno pasjo družbo :)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 14 Avgust 2012, 13:49:05
 :'(


Alchy

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 15 Avgust 2012, 12:54:40
 :'(  :'(  :'( :'(



kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 09 Oktober 2012, 18:27:32
Oh, :'( :'( :'( :'( :'(. Kar predstavljam si kako ti je hudo. Naj bo tvoj Benči za vedno v tvojem spominu. Pravijo, da je smrt ljubljenčka, najlaže preboleti z novim ljubljenčkom. Potrebovala pa boš nekaj časa, da se navadiš na novega, na njeove navade. Vem pa tudi, da na Bena ne boš zlahka pozabila. Tudi jaz Benu želim prijetno pasjo družbo v pasjih nebesih.

S sožaljem :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Neja 



mija222

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 19 November 2012, 12:43:37
Hvala vsem, ki ste me razumeli, ko je bilo hudo. Verjeli ali ne ampak do danes si nisem upala pogledat kaj ste odpisali ali sploh kaj ste. Malce me je bilo strah, da se bo kdo norčeval, češ kaj pa to, saj je samo pes. Pa sem srečna ker vidim da temu ni tako in da smo na tem svetu še lahko dobri prijatelji.

Novega psa še ni in ga tudi ne bo več, ker svakinja psov ne mara. Puščajo preveč dlake, .... baje...pa tudi svinjajo povsod. Škoda samo, ker je teren za psa fantastičen, starša sta skoz doma in še en kuža bi lahko našel čudovit domek.



kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 06 April 2013, 19:56:03
Ne udaj se. Svakinjo poskusi prepričati, da ti kupi novega psa.poskušaj in poskušaj- reči ji da boš zbrala takšnega, ki mu dlaka ne odpada. 

Te podpiram, Neja