Hranjenje po steklenički

T.M.T · 48174

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #60 : 15 September 2005, 19:15:51
uh .. kaka budala sm ... 3 tedne ... no to je pa pol že manj ... hihi ...  ;D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #61 : 16 September 2005, 06:30:59
no , mucke sem za čez noč pretihotapila noter in se imajo prav fino . pojedli so celih 5 špric po 5 ml mleka in četrtino od četrtine konzerve , no in zdaj so se tako napokali , da so šli samo še na wc ( kartonska škatla zaenkrat ) kakat in fante tudi lulat pa se stisnt v gajbico z toplo flašo , potem pa še v svojo košaro spat . Aja , ali mislite da bo kaj narobe če do 1h ne bodo jedli ? Ker ponoči niso nič in so spali , zdajle so pa tako jedli kot še nikoli in pojedli za njih kar veliko , pomojem da bo ampak vseeno vprašam ? aja , danes kupimo orožje za boj proti glistam  :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #62 : 16 September 2005, 14:02:25
vsak dan bodo več jedli ... boš dala kake slikce???? ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #63 : 16 September 2005, 15:11:23
kancha če spijo in ne težijo potem niso lačni, se mi zdi brez veze, da bi jih budila, saj je z njimi še preveč dela med tem ko so budni ;)

Super, da ste lepo peživeli noč in da mali tako radi papcajo, to je dober znak ;)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #64 : 16 September 2005, 16:09:34
Ja Kancha supr ti gre.Pusti jih spati.Jaz sme svojega nahranila ob polnoči in zjutraj,ko se je zbudil...tako,da kar tako naprej in stiskamo pesti.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #65 : 16 September 2005, 17:34:15
jaz pa jih čez noč nič ne hranim , zjutraj ob 6h in potem ko pridem iz šole (13h) pa ob 17h in 21h pa še ob 22h preden grem spat in se mi zdijo čisto v redu  ;) aja , so se pa že tako navadili name d takoj ko pridem v njihov raj z navzgor dvignjenim repom začnejo laufat proti meni  :D pa po hlačah mi plezajo , ko se pa najejo jih dam kakat in lulat (prej seveda malo masažice z toplo krpo ) potem pa spet k meni in prest , ter zaspat , potem jih dam v gajbico s termovelurjem  in termoforjem ( jaz uporabljam kar toplo plastenko ) da se ogrejejo ( to je tako fiiiinnnnnnnoo) in potem gremo spat v svojo košaro .Konzervirano hrano jejo že sami in tudi v njihovo mleko že pomakajo gobček , čeprav je cuzanje šprice takooooo prijetno . Kakec je lep , ni premehed ni pretrd in lepo "temno rjavo zapečen " , lulajo tudi normalno ... dobr , dobr ... glede slikic iščem polnillec ( vam jih obljubim še danes (če bo vse po sreči ) )
Lp , kancha in njeni srčki



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #66 : 16 September 2005, 17:59:25
slikice nastale ... samo na internet jih še naložim in ...



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #67 : 16 September 2005, 18:21:18
no nastalo je tole , se opravičujem za slabe slikice , ampak v tej naglici mi ni uspelo narediti boljših .. Evo , samo za pesjanarje  ;) --> http://kana.moj-album.com/album/1098331/
zdajle pa mijavkajo in gremo dati futer .


Lp , kancha in zavrženčki



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #68 : 16 September 2005, 18:29:17
mast, kaj so luškaaaniiiiiiiii ... a lahk dobim engaaaa ... hih ... če bo mami pustila, mi ga kr na srečanje prnes, če prideš ... ihih ;D :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #69 : 16 September 2005, 19:22:20
lahko .. samo počakaj šemalo



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #70 : 16 September 2005, 19:22:37
O moj bog.O kak so luštni...pa sem mogla it gledat no...zdej pa tuhtam zakaj moj Mlai muc ni zrastel vakalo kepico :'(... Tale je pa totalen Lumpi :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #71 : 16 September 2005, 19:33:52
T.M.T. naravi ne moreš ukazovati kateri muc bo preživel in kateri ne  :'( ampak tolaži se s tem , da si dala vse od sebe in da je tvoj mali nekje zgoraj prav ponosen nate  :P



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #72 : 16 September 2005, 19:35:46
O moj bog.O kak so luštni...pa sem mogla it gledat no...zdej pa tuhtam zakaj moj Mlai muc ni zrastel vakalo kepico :'(... je pa totalen Lumpi :-*
poprava linka  :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #73 : 16 September 2005, 19:40:49
Ja na žalost je tako...Bog daje Bog jemle...Hvala,da si popravla.Sem še jaz ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #74 : 16 September 2005, 19:47:08
no recervacije za muckote že sprejemajo . eden gree k Nastyi ( ne ?) enega bo že ninci vzela ( ane ninci , da bo Frajer imel druzbo ) in enega ??? torej 2 že oddana - po mojih navodilih  ;) ninci , ali lahko pripravim članek kako hranniti take muce do 2 mesecv - kaj rabiš , kaj lahko jejo ipd ??? nabiramo izkušnje .. ja , lahko priskrbim tudi slikovno gradivo  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #75 : 16 September 2005, 19:57:28
Kancha če rabiš pomoč sem s tabo...slike mam tud ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #76 : 16 September 2005, 20:05:58
no recervacije za muckote že sprejemajo . eden gree k Nastyi ( ne ?) enega bo že ninci vzela ( ane ninci , da bo Frajer imel druzbo ) in enega ??? torej 2 že oddana - po mojih navodilih ;) ninci , ali lahko pripravim članek kako hranniti take muce do 2 mesecv - kaj rabiš , kaj lahko jejo ipd ??? nabiramo izkušnje .. ja , lahko priskrbim tudi slikovno gradivo ;D

Če lahko?? Ja seveda ti kar pripravi, bomo full veseli. Potem pa pošlji kar na moj mail ;)

 ;D ;D Frajer ima trenutno že družbo za katero se išče dober topel domek in sicer sivega whiskas mucka Bimbota Leota ;D
Bi imela še enega, ampak ne še zdaj ko bomo kje na večjem, trenutno nam zmanjkuje prostora ;) So pa tole res ene full lušne mačkice, ki bodo sigurno zrasle v prave mačkone.

Lepo jih hrani, poslikaj in pripravi članek, da bo tole obeleženo za vedno ;)

Lp nina




*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #77 : 17 September 2005, 08:36:10
jst bi mela onga k je tak kt lumpiiiii ... tega hočmmm ...  ;D :D k ma take lepe plave okiceee ... oooo ... mogoč bo mami pustila, verjetn se bo kr stopila k ga bo vidlaaa ... o luška je fulll ...  ;D :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #78 : 17 September 2005, 08:48:08
jst bi mela onga k je tak kt lumpiiiii ... tega hočmmm ...  ;D :D k ma take lepe plave okiceee ... oooo ... mogoč bo mami pustila, verjetn se bo kr stopila k ga bo vidlaaa ... o luška je fulll ...  ;D :D
he , he nastja , tole je fantek ,  ki ima največji trebušek  in se najraje crklja in tako lepo prede ... še ena dobra novica - mucki že odklanjajo mleko po šprici in jim je bolj všeč okus sira , poli salame , konzervirane hrane ipd. mleko pa pijejo sami . šprica je zdaj samo še za pocrkljat . Meni se zdi , da smo vsi skupaj kar napredovali od 1. dne , ko so  znali samo cuzati .
Lp , kancha



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #79 : 17 September 2005, 08:50:47
oooo ... jst pa znam izbirat a ne ...  ;D ta bo moj  ...  ;D :D bom kr ime začela izbirat ... hmmmm ...  :D ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #80 : 17 September 2005, 09:26:37
Nastya samo, da ne boš preveč presenečena če se bo barva oči kasneje spremenila ;)

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #81 : 17 September 2005, 09:32:51
men je useen .. barva učk je najmanj važna pr muciju, men je usak muci čeden ... čist usak,  ;D :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #82 : 17 September 2005, 13:29:40
http://kana.moj-album.com/album/1098331/?ob=1098355
Tale muci je tudi "Lumpi" se mi zdi ... Nastya , a ti ga še malo poslikam ???  :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #83 : 17 September 2005, 13:53:42
iiiyaaa ... koooolk je leeep ... če bo mami pustila ga takoj vzamem ... res ...  ;D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #84 : 17 September 2005, 14:01:19
iiiyaaa ... koooolk je leeep ... če bo mami pustila ga takoj vzamem ... res ...  ;D
no , saj lahko prideta enkrat obe malo naokrog , bomo dal tvoji mami šprico v roke pa ga bo malo hranila , bomo videla koliko časa se bo lahko upirala  :D ja pofotkala sem že ... samo naložit še moram ...



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #85 : 17 September 2005, 14:06:02
hihi ... kje si pa doma??? ;D :D če si predaleč že ne bo hotla ... ihihi ... a prideš na srečanje??? :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #86 : 17 September 2005, 14:54:14
T.M.T. uporabila sem nekaj tvojih slikic .
OK ?



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #87 : 17 September 2005, 14:58:09
Itak.Kje si jih pa dobila?Na netu...mam kakšno še doma...pa če kej od teksta rabiš me kr prašej ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #88 : 17 September 2005, 15:03:20
Itak.Kje si jih pa dobila?Na netu...mam kakšno še doma...pa če kej od teksta rabiš me kr prašej ;).
Hvala , za ponujeno pomoč . Članek že napisan in poslan . Ko ga boš videla mi pa lahko pišeš n bom dodala še stvari . Ja slikice so iz interneta in so mi prišle zelo prav .

Hvala , kancha



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #89 : 17 September 2005, 16:26:33
kak članek??????