Srečanja Beagl-ov

Niiki · 2273

Niiki

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
: 27 September 2012, 20:03:34
Pozdravljeni. Moje ime je Nika in sem študentka. Sem nova na tem forumu zato nisem vedela kam naj točno uvrstim to temo. Imam 8 mesecev staro biglico z imenom Kimi. Zanima me ali v Sloveniji prav tako potekajo kaksna srecanja te pasme? Zelim si, da bi se Kimi lahko kdaj poveselila z kuzki iste pasme. Ce ima gdo kakrsnokoli informacijo bi bila zelo vesela. Lp, Nika



nuskin

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 22 November 2012, 15:41:22
jaz bi se tud rad udeleziv takega srecanja skupi z mojo boni ;D



dejja

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 23 November 2012, 13:31:56
Živjo:)

Tudi midve s Kassio bi z veseljem prišli, če bi bilo kaj:):)
S katerega konca pa ste? Mogoče se pa lahko kar tako dobimo, če smo blizu?
Sem iz Velenja.



joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #3 : 23 November 2012, 14:27:39
Srečanja  organizira Hesta (kolikor je meni znano, samo ona), ki pa ni več uporabnica tega foruma. Letos se nismo dobili, zdaj pa je že malo prepozno. Lani smo bili tudi mi na Hrušici z našim nadebudnežem in je tako divjal z ostalimi bigli, da je bil potem čisto uničen. Če se ne motim, sem takrat prilepila nekaj slikic in link na filmček.
mogoče bo vam še kdo, ki je bil večkrat, kaj več napisal.
lp



nuskin

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 24 November 2012, 13:23:09
ja jaz sm iz Blok drgac  :)!ja c euna gospa vec ne organizira teh srecan bi blo pa lepo ce bi kdo drug se javu :)mislm da bi se nas kar velik zbralo



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 25 November 2012, 13:39:01
Srečanja beaglov imamo tudi mi, sicer smo se zaenkrat dobivali samo z beagli iz naših legel, ste pa seveda dobrodošli tudi drugi.
Kogar zanima naj mi piše na ZS in vam bom sporočila, ko bomo imeli srečanje.
Lep pozdrav

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


biglček

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 26 November 2012, 12:51:58
V psarni Brakada še vedno organizirajo   srečanja beaglov.Letos so bili zelo zasedeni z razstavljanjem,sedaj pa pričakujejo mladičke.Vsekakor pa srečanja ostajajo njihova tradicija - celodnevni piknik, igranje , izmenjave izkušenj, mnenj, nasveti itd., vse to na najetem ograjenem poligonu.