za razmišljanje okrog hrane

sammyboy · 43878

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #120 : 27 Oktober 2012, 09:50:22
Ma meni se pa zdi normalno, da na zacetku primerjas pse med sabo, posebej, ce si prvega tako tragicno izgubil. Ampak saj potem ti tudi drugi kuza ukrade srce in vidis, da je drugacen, ampak vseeno tvoj.
Ce pa mislite, da Jacka res nikakor ne boste mogli prebolet, bi bilo mogoce za razmislit o drugi pasmi...

battito animale


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 27 Oktober 2012, 12:29:49
 :) Kar pogumno z novim. Evo moja naslednja po izgubi prve...prav tak ma neke problem...ampak drugačne. Mi smo se pa iz tega nekaj nučili. Vsak kuža je poglavje zase pa tudi če iste pasme. Optimistično in pogumno naprej brez strahu. Kaj ga čaka, kaj čaka vas - manj kot boste živeli v strahu zaradi prejšnega psa bolj boste z maleckom uživali  :) To je pa edino pravi in fer do novega kuža.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


sammyboy

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 29 Oktober 2012, 22:07:33
Hvala za vzpodbudne besede ;D

"Primerjava" je resnično malce zgrešena beseda, verjamem pa, da bomo določene stvari primerjali z Jackom (seveda v pozitivnem smislu). Namreč, Jack-a ni bilo težko naučiti še tako bedaste naloge  ;) Primer; preval v levo in preval v desno se je pri treh letih naučil v manj kot petih minutah. Vse za hrano  :o :o :o

Verjamem pa, da je nekje potrebno potegniti "primerjevalno" črto in jo seveda tudi bom.

PS: Zdaj pa grem nekje iskati ime, saj Casper (tako je ime mladičku) nam nikakor ne leži. Žena je pri Kan-u, sin pri Tori-ju jaz pa (spet Ameriško ;)), Mac-u. Iskati grem Afriške besede ...

Še enkrat hvala vsem kateri ste se priključili tej temi in verjemite ... hrana je zelo pomemben člen pri zdravju vašega ljubljenčka. Nekaj € ne sme predstavljati ovire pri izbiri hrane