Mačkoni > Razno o mačkah

oprsnica

(1/4) > >>

Lunette:
Kakšne oprsnice uprabljate za vaše mucke? Seveda za tiste, ki jim nudite varne izhode v zunanje okolje  :)

KamI:
Ferplastov jogging oprsnik; tako smo zgledali :



Sva ga pa uporabila ene trikrat za na balkonsko polico (balkon je zastekljen), to je bilo pa tudi vse, ker se je naveličal bit gor po dveh minutah  ::) Pa mislim, da bi ga sedaj še težko pripela na njega, ker je postal bolj 'mogočne' postave  :D čeprav ima spodaj ježka za regulacijo ..Drugače zmuznit se pa ni mogel, čeprav je nazaj vlekel, ko sem ga odpenjala.

niniel:
Js sem kupila za mojo bejbo nekaj takega.

http://www.tukano.si/sl/trgovina/macke/oprema-za-zivali/povodec-z-oprsnico/oprsnica-in-povodec-za-muce-komplet

V treh miutah na poskusni šetnji po hiši se ji je uspelo ven zmuznit.  :P

airedale10:
Mojo Čupo sem včasih peljala malo po stopnišču bloka na oprsnici (žal nevem več katere znamke :-\), ampak zdaj ji je že premajhna... :)

all_:
Najbolj varna oprsnica se meni zdi tista jogging tamle zgoraj na sliki. To pa zato ker se jo dobro na mačka zapre, okoli vratu čez še s klipsno in dobro drži. Navadne oprsnice so namreč malo lažje za izmuznit se ven, sploh ker marsikdo preslabo zapne to gor na mačko. To pa zato ker dosti ljudi zapne nekje na širino dlake, namesto da bi bolj na ozko dali - bližje koži.


Jaz imam sicer oboje doma, mačk pa ven ne vozim. Sem pa toliko doma jogging sprobala, da se mi zdi da je boljša.

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo