Pomoč pri izbiri psa

daver200 · 16740

joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #30 : 10 November 2012, 23:46:39
Citiraj
Bi vprašal administratorja zakaj je zbrisal poste, ki niso bili brezpomenski, ampak očitno je tudi admin del rodovniških zaslužkarjev in ga skrbi finančno stanje.
Svašta se dogaja tukaj pri nam...  :(

ni zbrisal,  samo premaknil je tiste, ki niso več najbolj spadali v to temo, v drugo temo in lahko tam dalje spremljaš običajno "najedanje" pipija in somišljenikov  ;)
lahko spremljaš dalje v temi preprodajalci  ::)

sicer si pa tam preberi post dive1, kje je našla dobro psarno kokrov na Hrvaškem  ;D



diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 11 November 2012, 07:36:07
Daver200, dobro jutro!

Nič ni izbrisano, samo premaknjeno. Zaradi debate, ki se je razvila... In sicer v temo RODOVNIŠKO-NERODOVNIŠKI.  In vse to samo zaradi "požrešnih" vzrediteljev.

Glede kokrov - solata je našla en oglas, jaz sem samo poprosila za nekaj informacij... Za 230 EUR. Vrniti pa se boš moral na 73. stran...  Kljub temu, da je bilo v teh dveh dneh popisanih ceih 6 strani..




sicer si pa tam preberi post dive1, kje je našla dobro psarno kokrov na Hrvaškem  ;D

Če je "dobra", ne vem.. Ne poznam.. Nikoli slišala za te ljudi... Fotke in komunikacija so bili ok.  Cena pa še boljša.  Saj sem se tam pohecala, da bom kupila eno psičko.. , za male pare...

tUDI mi smo občasno na strani "kupca"... Mi kupujemo drugače... Na staro psarno, na tradicijo... In to oni stari, dobri tip kokerja...  Delovne linije, lovce   .. Sva pred dnevi z Milanom ravno debatirala v smer nakupa... In naju je kar zaskrbelo... Po dveh urah pogovora  in razmišljanja, nisva več našla  "lovskega vzreditelja"...  Vse je šlo v razstavne vode... Odkar so se tega "posla" lotili mlajši in mladi....




Ja, očitno never ending storry... Perje frči...



pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #32 : 11 November 2012, 17:38:42
Mogoče kakšno takšno zmagovalno linijo  ;D ....... z včerajšnje razstave Vrtojba  8)



Barbara10 ................... kaj porečeš, ali bi zbežala z "ljubitelji pravih psov" :o



joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #33 : 11 November 2012, 20:37:29
Citiraj
Če je "dobra", ne vem.. Ne poznam.. Nikoli slišala za te ljudi... Fotke in komunikacija so bili ok.
jasno, da je treba vse take stvari videti še od blizu, tudi starši mladičkov, bivalni pogoji itd so v "živo" nekaj drugega kot na fotki in telefonu...