trde/obstojne žvečke:D

Ria · 14144

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #30 : 25 November 2012, 15:49:05
Tudi jaz jih nisem nikjer drugje videla... ampak jih imajo tudi na zoohit.si, in lahko placas s predplacilom (gres na banko z gotovino in nakazes na njihov racun).

battito animale


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 26 November 2012, 17:05:56
Ko ravno hraniš tudi s surovo...povprašaj pri dobavitelju mesa  ;) To itak ni nič druga kot klavnični ''odpadek''. Maš večinoma na voljo goveje in svinjske.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 14 Januar 2013, 08:34:45
Jaz mojemu dajem kosti iz kože, in pa kekse za večje pasme, ki so trdi kot opeka. Sem šla pogledat ocene teh kopit pa je kar nekaj slabih izkušenj in raje ne naročim. Pes bruha če poje kakšno kost in predvidevam da bi z roževino bilo isto.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 14 Januar 2013, 09:18:37
Pri mojem moram rečt, da se full dobro obnesejo in full dolgo trajajo. Pa je res tak, da čim je stvar tako velika, da jo lahko pogoltne jo bo in zaradi tega redko dobi kakšno kost. Pri teh žvakah pa se še niti enkrat ni zgodilo, da bi pogoltnil kakšen večji kos ampak jo res samo prežvekuje. Prvič, ko sem mu jo dala je sicer bruhal ampak je bil očitno razlog nekje drugje.



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 14 Januar 2013, 09:52:46
Pri mojem moram rečt, da se full dobro obnesejo in full dolgo trajajo. Pa je res tak, da čim je stvar tako velika, da jo lahko pogoltne jo bo in zaradi tega redko dobi kakšno kost. Pri teh žvakah pa se še niti enkrat ni zgodilo, da bi pogoltnil kakšen večji kos ampak jo res samo prežvekuje. Prvič, ko sem mu jo dala je sicer bruhal ampak je bil očitno razlog nekje drugje.

O cem to govoris? O kopitih ali cemu drugemu?

Once you go boxer, you never go back :)


Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 14 Januar 2013, 12:25:45
O kopitih.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #36 : 14 Januar 2013, 12:28:33
Sem videla, da jih ima po novem tudi Waldi (kopita).

battito animale


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 17 November 2013, 12:48:58
Jaz sem potem kupila eno kopito pa pes ni bil navdušen ta mehkejši del je zgrizel in pojedel ostalo je pa pustil. Ga ne gane kaj preveč. Ga je živciralo da kopita ni mogel prijeti z tacami in si ga držati ( kot to počne z bikovkami in kostmi) ker je premajhno.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #38 : 17 November 2013, 15:02:48
Moje pseto kosti ravno ne prenaša (driskanje, bruhanje)...Tele roževinaste kosti pa BP. Kopita ji res še nisem dala, dobiva te prešane kosti kupim občasno.  Škoda da ni pakirano po 1kos, bi sugurno vzela, 10 kosev je preveč za sprobat.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 17 November 2013, 15:14:52
Lahko kupiš po samo 1 kos, jaz sem 1 kos sicer kupila pri Kosovirju ampak drugje imajo verjetno tudi.

Moj ima še vedno najraje bikovke, kosti iz suhe kože prenaša naokrog nekaj dni preden se jih loti. Če pa hočem da se jih takoj loti pa moram stopit sir in ga vlit v kost, tisto bi pa takoj šel žvečit.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #40 : 17 November 2013, 15:50:18
Pa jaz sem doma na koroškem. Tule se bore malo najde. MR. Pet je 30km stran in grem tja 1x mesečno približno, ko imam ortodonta. Prek spleta pa sem za zdaj fertik- imamo vitamine, smo odsevni...za nekaj mesecev sem dobra.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 18 November 2013, 14:53:40
Naša dva odkar imamo bikovke kopit sploh povohata ne več  ::)

Once you go boxer, you never go back :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #42 : 23 Januar 2015, 08:14:06
Iščem tafajne bikovke. Malenkost bolj žilave, močnejše. Menda so tiste naše, pred uhuhu leti bile bolj za žvečit kot tole, kar jaz iz trgovin prinesem za Bino.  A je Waldi Premium kaj boljše od "navadnih"?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


luizagrooks

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 07 Februar 2015, 09:47:26
Jelenovi rogovi so tut lahko vzdržljivi...pa cel žur je z njimi :)

Psi so čudeži s tacami.
Poceni pasja kuharija
Join me :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #44 : 08 Februar 2015, 20:33:13
To pa za njo ne pride v poštev. Sem na spletu sicer našla premium, debejelše bikovke, bom sprobala s tem.
Ni bilo za rogovje rečeno o toksičnosti? Vsebnost nevmčesaže na tem forumu? Moja dama nima ravno krokodilskega ugriza in njeni zobje že 8 leto grizejo in bi to bilo preveč.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


mamarozi

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 08 Februar 2015, 20:55:52
Iščem tafajne bikovke. Malenkost bolj žilave, močnejše. Menda so tiste naše, pred uhuhu leti bile bolj za žvečit kot tole, kar jaz iz trgovin prinesem za Bino.  A je Waldi Premium kaj boljše od "navadnih"?
To pa. Pred Chicotom smo imeli volčjega špica, davnega leta 1991 smo ga dobili. Takrat so se dobile bikovke pakirane po nekaj kosov skupaj, pod imenom Žvako. Roko bi dala v ogenj, da so bile debelejše od teh, ki jih dobim v Mr. Petu. Pa daljše od teh njihovih narezanih. Tut sanjal se mi ni da so to bikovi penisi, hehehehe, mi smo jih imel za "kite". :-)