Spreji za goneče psice

Lalala.. · 8895

Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
: 05 November 2012, 18:44:55
Pozdravljeni,

mene pa zanima če ima kdo izkušnje s spreji za goneče psice. Namreč v soboto in nedeljo se odpravljamo na pasjo razstavo in naša psička se ravno ˝goni˝ pa me zanima če te spreji res pomagajo? In še nekaj, brskala sem po internetu in sem našla, kar nekaj sprejev pa me zanima kateri je dober, in s katerim imate najboljše izkušnje.  ;D

Najlepša hvala že v naprej, zelo bi bila vesela za kakršen koli nasvet.

Lep pozdrav Lalala..



k94lif

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 05 November 2012, 20:04:59
Jaz imam samca in lahko potrdim, da delujejo, ker moj ni norel za psicami, ki so bile našprejane. Razen za eno, ki jo je ovohal še preden je bila našpricana in je bil potem edini na razstavi, ki je cvilil za njo, medtem ko so jo drugi samci čisto ignorirali. Ne vem ti pa povedat kater firme so bili izdelki.



Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
Odgovori #2 : 06 November 2012, 13:48:49
Ooo super  ;D najlepša hvala za odgovor.



LacenS

  • Gost
Odgovori #3 : 06 November 2012, 14:27:11
A lahko prosim sporočiš za kateri sprej si se odločil/a? :)
pa kje si ga kupil/a...
hvala
:)
lp



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #4 : 06 November 2012, 15:00:11
Ne delujejo !!! Škoda vsakega centa.  Imam samca in trenutno s  dobi tardeče psico.. še ne nastavla pa je un že ves prtegnjen.
Sosed je šprical ne vem s čim vse svojo psico,  pa so mu FF dežurali pred vrati.
Na rastavo gonečko... ni lih fer no

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #5 : 06 November 2012, 15:56:04
Delujejo toliko, kot deluje vsak dezodorant. Deluje še kar dokler pes ne pride psici pod rep ali dokler se psica ne polula.


Lalala..

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
  • Cintie Vinna perla <3
Odgovori #6 : 06 November 2012, 16:32:30
LacenS sem ga naročila po internetu in sicer sem se odločila za tegale: http://vrami.si/canina-dodatki-za-pse/izdelki-za-nego-malih/canina-dog-stop-sprej-ob-gonitvi.html je tudi spodaj navedeno, da se ga uporablja še posebej: pred sprehodom, na razstavah, ob prisotnosti psov.

damayanti poznam jih kar nekaj, ki so odšli na razstavo pa so rekli, da ni bilo problema. Tudi k94lif je to potrdila. Kaj pa narediš v primeru če si že plačal in si se že prijavil (ko smo se vpisali še nismo vedeli, da se bo ravno zdaj gonila, smo planirali šele čez 1 mesec)? Itak pa mi vedno na razstavo pridemo samo kakšne 20 minut ali pol ure prej preden smo na vrsti za v ring, da tudi psička ni živčna, potem pa takoj odidemo.

Lanabela kot sem že prej omenila, bomo prišli 30 minut prej in potem takoj odšli, pa tudi če bo le možno se bomo zadrževali zunaj, bolj stan od drugih,...

Pomoje je tudi od spreja odvisno kako je učinkovit.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #7 : 23 Junij 2017, 05:58:58
Obstajajo menda tudi neke tablete, ki nevtralizirajo vonj psice, ve kdo kaj več o tem?



Target

  • *
    • Prispevkov: 270
    • Točke: 4
Odgovori #8 : 23 Junij 2017, 08:11:27
ja, to so klorofilne tabletke, ki jih začneš dajat od prvega dne gonitve.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #9 : 23 Junij 2017, 08:28:40
Se dobijo pri veterinarjih ali pasjih trgovinah?



Target

  • *
    • Prispevkov: 270
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 23 Junij 2017, 11:19:03
Pobrskaj po netu.. dobijo se v nekaterih pasjih trgovinah.