Friziranje yorkshirskega terierja

Piano · 2096

Piano

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 10 November 2012, 09:42:08
Zdravo! :)

Na forumu sem na novo, me pa zanima, a ima kdo kakšne res dobre izkušnje s friziranjem yorkshirskih terierjev? Poznate kakšen dober pasji salon ali pasjega frizerja v Ljubljani, ki res lepo postriže psička in ima odnos?
Našo psičko bo treba namreč prvič postriči, pa nimamo nobenih izkušenj ali predlogov...tako da res, kakšrnakoli mnenja bi mi bila zelo v pomoč...

Hvala že vnaprej!:)



Irmica

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
  • Kakršen gospodar, takšen pes.
Odgovori #1 : 10 November 2012, 12:49:05
V trgovini Tukano na desni je mali frizerski salon! Super frizerka, zelo prijazna. Cena 25€. Več: http://www.btc-city.com/trgovina/413/tukano-zooinvrt-ljubljana-btc

-Pes je edina stvar na svetu, ki te ljubi bolj kot ljubiš samega sebe


nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 10 November 2012, 15:56:43
Zelo dobra frizerka v Tukano BTC gospa Damjanam ,mojega yorkya vedno striže na škarje mladičkasto frizurco,smo že kar nekaj frizerjev sprobali ampak ona je najboljša in tudi prjazna je
Povedat moraš točno kaj hočeš ali kašno sliko pokazat.



Piano

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 10 November 2012, 18:50:05
O super, hvala obema za odgovor:)
Haha, sploh še ne vem, kako bi jo bilo najboljše postriči, toliko različnih frizur je možnih!



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #4 : 25 Januar 2013, 19:44:53
Mi imamo frizerko, s katero sem več kot zadovoljna. Psu se posveti maximalno, naš je še plašen in ne mara božanja tujcev... Ma ženska ima pristop, se pogovarja z njim, ga ljubčka.. Kot bi bil njen.
Postriže ga tako kot ji rečem, ni še nikoli "falila"... Lahko ti dam številko če želiš, je pa terenska, dela v LJ in Radomljah.

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul


gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 15 Avgust 2013, 19:41:37
Vsekakor priporočam Kosmato tačko. K tej frizerki vozim Gogija že 6 let in je ne bi zamenjala za nič na svetu. Res je prijazna, zna z psi, super je. Naslov je: Vodnikova 106, Ljubljana. Je pa obvezno, da se naročite, zato dodam še številko: 051-397-587 (Manca)