vetrovi pri mačkah

s_luce · 3187

s_luce

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
: 29 November 2012, 14:37:22
pozdravljeni!

postala sem lastnica najdenčka, starega približno 3 mesece. imam ga 2 tedna, in ta teden so se pojavili vetrovi... in morm reč, da nisem pričakovala, da lahko tako malo bitje tako smrdeče prdi - stanovanje velikosti 30m^2 je dobesedno zaplinjeno... pa me zanima, kaj vse bi lahko bilo krivo za te vetrove? dajem ji brikete za mladičke, prav tako dobiva mokro hrano za mladičke, pije vodo (iz pipe). Blato ima trdo, odvaja pa tam 4,5x dnevno.

za odgovore se najlepše zahvaljujem.



wayra

  • Gost
Odgovori #1 : 29 November 2012, 14:54:57
Katere brikete pa je, znamka? Moji so prdeli po whiskasi, ki ga sicer ne dajem, ampak enkrat sem ga dobila v dar in so prdeli. Na embalaži je grah narisan, mogoče zato.



s_luce

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 November 2012, 15:00:20



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 November 2012, 17:45:06
Za notranje zajedalce je kaj dobil mucek?

Drugače se pa spomnim naše najmlajše, da je dostikrat imela vetrove, ko je bila stara par mesecev. Potem se je pa počasi nehalo, ko je začela rast. Možno da je bila kitten hrana kriva, vem samo da ji piščanec ni pasal.

Če ni presuh mucek in ne rabi dohranjevanja, bi jaz probala brez mokre hrane bit nekaj časa, da vidiš če se bo kaj umirilo.



s_luce

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 November 2012, 20:26:51
dobila je stronghold ampule... hja, nima niti 1 kg in je veterinar vsak teden šokiran, ko jo pripeljem (ker zgleda ogromna, zaradi dlake) in bi jo rada še malo "spitala" :)



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 November 2012, 21:21:11
Mogoče pa potem probaj z menjavo hrane?  Drugih idej nimam. Ali pa potrpiš glede vetrov, pa večkrat prezračiš stanovanje. :)