Literatura

eddie · 1245

eddie

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 11 December 2012, 12:20:29
Dober dan, zani ma če kdo iz med vas striže pse?
Pač rad bi začel in vsako stvar je treba nekje začeti, jaz sem se odločil da bi začel kar z mojo psičko pasme shihtzu:D Pa še par kolegov imam ki bi mi zaupalo svoje majne živalce...tak da to je že neki no:D
Zanima me samo, če ima kdo kaj pametne literature?? knjige, .pdf ,dvd, skratka karkoli? Za skopirat mogoče?
Na amazonu sem našel neki poceni tehnične pripomočke, razne komplete(škarje, krtače, mašince itd) ki niso dragi,rabil bi še čim več materijala za prebrat in pregledat.Literature pa ne najdem nič, razen na youtubu filmčke, ki so pač tako bol...kr neki...vsaj nekateri..
Recimo literatura ki jo dobiš če greš prav na tečaj?...sam tečaj je pa cca 1500-1800€, kar je čist preveč....


Za vsak namig bi bil hvaležen.

lp

hvala



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 11 December 2012, 12:37:39
Malo muzike, malo dnarja. bo treba kar kako kvalitetnejšo stvar kupit in it na kak tečaj striženja prvo, pomagat nekomu, ki obvlada določene pasme...
Jaz osebno nikoli ne bi dala strič svojega psa nekomu, ki se je tega učil iz literature. Namreč teorija je eno, praksa pa drugo. In če si kdaj videl kako skropucalo od striženje, ko šnavcer ni bil šnavcer, koder pa kar nekaj...ne, hvala.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


eddie

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 11 December 2012, 16:57:32
:D:D
Nikjer nisem napisal da bom odpr SP in začel striči pse po tekočem traku, ampak hočem ustriči svojega psa, da vidim kako bo izpadlo...A se ga ne lotim brez literature.
In ne, nisem še videl slabo ustriženga šnavcerja...
Poznam enga pasjega frizerja, tja ko vozim zdaj svojo psičko striči, in mi je tudi povedal da je začel sam doma striči, najprej svoja dva psa...Potem naprej pa ne vem ali je šel na tečaj ali pa se privat h komu učit, v glavnem, zdaj striže vse in kvalitetno....na žalost ni preveč zaenteresiran da bi delil svoje znanje naprej...
lp