Kopanje ogromnega psa v Mariboru

Beka · 2614

Beka

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Herkules Slnko Zemplina
: 16 December 2012, 10:41:17
Iscem salon oziroma nek topel prostor, ker bi lahko svojo 85kg tezko mrcino skopala tudi pozimi. Pozna kdo kaksen salon, kjer nimajo klasicne bane, ampak kaj nizkega in nedrsecega? Dvigovanje ne pride v postev, obvezna je tudi ultra nedrseca podlaga, saj se ob paniki sprozijo kremplji, ki delujejo kot kolescki in potem je...



LacenS

  • Gost
Odgovori #1 : 16 December 2012, 19:58:24
v pasjem salonu natura(pogooglaj) mislim, da ima bano, ki jo mehansko spušča/dviga in mislim, da v njej kopa tudi ogromne mrcine :).
Samo ne vem , če bi šlo da bi ti bano posodila pa bi ga ti skopala, ampak ti ga ona.
Pokliči in preveri :D.

Sem pa bila jaz z njo drugače zelo zadovoljna(frizerko).



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2 : 16 December 2012, 20:11:33
Beka, zakaj pa ga ne skopaš kar doma? ???
Če je problem, da mu v bani drsi, mu mogoče lahko naložiš noter mokre brisače, da ima boljši občutek. Psu bo vsekakor prijetneje, če ga boš skopala v domačem okolju in bo potem ostal na toplem, kot pa da ga v tem mrazu prevažaš sem ter tja in ga kopaš bogsivedi kje. Samo še kak prehlad lahko faše, po moje...



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 16 December 2012, 20:55:39
Mogoče doma nima dovolj velike kadi. Pa če ti ga skopajo v salonu ga bodo tudi posušili se ni za bat da bi pes šel moker ven.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Natalija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
  • Lastnica dvornega norčka ;)
Odgovori #4 : 16 December 2012, 21:07:45
v pasjem salonu natura(pogooglaj) mislim, da ima bano, ki jo mehansko spušča/dviga in mislim, da v njej kopa tudi ogromne mrcine :).
Samo ne vem , če bi šlo da bi ti bano posodila pa bi ga ti skopala, ampak ti ga ona.
Pokliči in preveri :D.

Sem pa bila jaz z njo drugače zelo zadovoljna(frizerko).

Pasji salon Natura v Mariboru tam smo mi že tudi bli, je res super pa ženska ful prijazna.
Moramo v kratkem spet it da mi malo porihtajo Piko. :)



Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 18 December 2012, 18:49:16
85 kilogramov?? to pa je mrcina ja  :o
a maš mogoče kako slikco ?? rada bi videla ;D



MiniBox

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 18 December 2012, 22:16:37
Mi smo nasega bernardinca vozili v salon Tacka na pobrezju v Mariboru, zraven veterinarja.
Ima stopnicke za v bano, gospa Vesna pa je najbolj prijazna pasja frizerka.
Naso kuziko je vedno lepo skopala, pofenala, pristrigla odvecno zavozlano dlako,.....

Preden pa smo zapustili njen salon smo vedno se malo poklepetali in se poigrali, da kuzek ni sel cel vroc od kopamja in fenanja na mrzel zrak.