Umivanje psa z vodo

Miss.Cavalier · 2017

Miss.Cavalier

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
: 24 December 2012, 12:31:15
Heii!!!


Doma imam psičko staro 4mesece in baje da jo s šamponom ne smeš kopati dokler nima 6mesecev...
Pa me zanima če kdo ve a jo z samo vodo lahko umivam??




BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 24 December 2012, 12:51:43
Če je res umazana jo umij z šamponom za mladiče, če jo boš samo z vodo umila ne boš dosegla ničesar. To da se jih ne sme kopat dokler ne dopolnijo 6 mesecev ne drži.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Miss.Cavalier

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 24 December 2012, 14:05:09
najlepša hvala...
A s fenom jo lahko sušim?



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 24 December 2012, 14:10:39
Miss.Cavalier, priporočam ti, da si dobro prebereš temo o šicujih. Tam vse piše o takšnih najbolj osnovnih zadevah, ki jih sicer mora pojasniti vzreditelj. Zakaj se ne obrneš nanj?

Sicer pa na kratko: šicu potrebuje redno nego od vsega začetka, ker vsa umazanija sicer ostane v dlaki. Potrebovala boš primeren, dober šampon in balzam. Balzam je nujno potreben, drugače se dlaka vozla. Potrebuješ tudi primerne krtače in glavnike. Še enkrat, preberi si temo od začetka do konca in se z vprašanji obrni na vzreditelja tvoje psičke.



Natalija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
  • Lastnica dvornega norčka ;)
Odgovori #4 : 25 December 2012, 20:29:57
najlepša hvala...
A s fenom jo lahko sušim?

Preberi si celoten Shih-tzu forum in  pa Kalsaangovo stran saj tebi in meni ki sva kupile najine kužike pri slabih preprodajalcih ostane za informacije samo internet in najina iznajdljivost od tega pa je  odvisno kakšno bo  življenje najinih psičk.
Lahko jo sušiš s fenom samo ne sme bit prevroč pa ne direkt k očem ali uham. Pa potem kuža ne sme nekaj (4,5,6)ur  ven.