R.I.P (počivajte v miru)

T.M.T · 6981

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
: 24 Julij 2005, 10:41:27
Prišel je tvoj časi in tvoj zadnji dih,
prišel je čas slovesa.
Tisti tam zgoraj te niso želeli pustit na zemlji
vzeli so te k sebi.
Jaz pa sem jokala in k sebi stiskala tvoje telesce.
Bil si hladen a tako srčkan.
Solze so kapljale...kapljica za kapljico na tvoje hladno telo.
Prejel si na tisoče poljubčkov,
in močan stisk.Zaspal si.In sedaj se igraš,loviš po večnih loviščih.
Morda se še kdaj srečava in upam,da si vredu.
Upam,da si najdel novo,mačjo mamo.

Moj mali muc.Pošiljam ti na tisoče poljubčkov.nisva se poslovila zato se poslavljam zdaj.Zbogom!Vedno se te bom spominjla.  :'( :'(  :'(  :'(  :'(

Ko takole razmišljam,ko se spominjam dogodkov včerajšnega dne.Že zjutraj si bil čisto miren.Nisi mjavkal na vsaki dve uri,da si lačen.Budila sem te jaz,da si jedel.Tudi takrat nisi mjavkal.Zato se sprašujem zakaj?Zakaj si odšel?Kaj sem storila narobe?Kaj če...?
A noben KAJ,ČE,ZAKAJ te ne bo vrnil.Zato počivaj v miru.Obljubim,da te ne bom pozabila  :'(  :'(  :-*.

Naj se na koncu še zahvalim vsem,ki ste stiskali pesti za njau,ki ste dali kakršni koli nasvet in ste mislili na naju.Hvala vam.Zlati ste in boste.Upam,da vam kdaj povrnem!

Moj mali muc zbogom  :'(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1 : 24 Julij 2005, 11:40:46
 :'( :'( :'( :'(

Naše sožalje, drugega tako ali tako nimam reči  :(

LP, Rumba, Frajer in Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 24 Julij 2005, 11:44:38
 :'( :'( :'( :'(

T.M.T naredila si vse kar je bilo v tvoji moči, ponoči si vstajala in hranila malčka da bi ga obdržala pri življenju, poskusila si ampak žal je bilo namenjeno drugače. >:(

Naše sožalje!

Lp nina




Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #3 : 24 Julij 2005, 14:28:10
T.M.T,glavo pokonci.Za mucka si naredila vse,kar si lahko.Zanj si se zbujala sredi noči,da si ga nahranila.Verjemi,tudi ti si njemu ostala v spominu,zdaj ko se igra z svojimi prijatelji.... http://indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #4 : 24 Julij 2005, 18:39:57
Hvala za dobre želje.Res...sedaj počiva med 4 brezami...mali pogrešam te!!!!!!!!

P.S-slikice boste vseno lahko videli...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #5 : 24 Julij 2005, 22:44:09
kjub temu, da sem ze izrekla sozalje naj ti se enkrat,...res sozalje...naredila si kar si lahko, kar je bilo v tvoji moci.....vedi, DA JE VSAKA SLABA STVAR ZA NEKAJ DOBRA. drzi se :-*

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ostrzek

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 25 Julij 2005, 08:20:43
T.M.T. Tudi nam je zal... pa tako dobro vama je slo ... :'(

Jaz pravim, da zivali vedo veliko bolje kot ljudje in to, da je mama mucka zapustila je verjetno pomenilo da cuti, da je bolan... zal...

Ti si naredila vec zanj najvec kar je v cloveski moci... in velikokrat si iz srca zelim, da bi bilo vec taksnih ljudi kot ti na tem svetu...

... mali misek te gleda iz mavricnega mosta...

ne jokaj, lepo se ima!  :-*

lp ostrzka



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #7 : 25 Julij 2005, 14:32:34
Tule je ena slikica. http://tjasa-ron.moj-album.com/album/595842/?os=771882
Ostale so v mojem albumu.Muci pogrešam te!!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 25 Julij 2005, 15:35:51
tudi mi smo žalostni zaradi tvojega mucka :'( in ti izrekamo sožalje. naj te potolaži to, da je vedel, da se boriš za njega in da je čutil tvojo ljubezen. da ni odšel sam. in da ne bo pozabljen. vemo pa, da ni besed, s katerimi bi ti odvzeli bolečino.

lp, dada, pero in aik



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 27 Julij 2005, 22:28:16
Tale mali je bil pa res cukrček :-*

Lp nina



Puma

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 28 Julij 2005, 22:02:37
 :'( :'( :'(
Ob taksnih zgodbah vedno ostanem brez besed.

A dog has one aim in life... to give you his heart. (J. Cairns)


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #11 : 03 Avgust 2005, 15:20:05
Sej bo bolš...



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #12 : 03 Avgust 2005, 15:28:45
sožalje! ko sem brala tvoje sporočilo sem se kar zjokala :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #13 : 03 Avgust 2005, 15:36:48
Boljše počasi je...ampak še vedno je muci ob meni...danes sem našla njegovo stekleničko...:'(.

Res hvala za vse lepe želje in vzpodbudne besede...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #14 : 04 Avgust 2005, 19:39:25
Moje sožalje res je srčkan mucek. Ne vem sploh kaj naj napišem. Mislim da si naredila kar je bilo v tvoji moči. Res mi je žal.



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #15 : 24 Avgust 2005, 20:17:09
srčkaan ... pa takooo maliii ... saj ima zgoraj tudi družbo ...  :'( :'( :'( naredila si to kar si lahko ... tudi moja babica je eno muco hranila ... smao da je ni na stekleničko temveč na žličko ... pa je preživela ... mama je umrla mucki ... vse ostale so pomrle ... le ena je preživela ... zdaj je prava scrkljanka ...  :) ko se vsedem mi skoči na noge ...  :)


drugač pa res ... :'( MOJE SOŽALJE :'(



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 24 Avgust 2005, 20:32:10
Moje sožalje!!! :'(

Have a nice day !!!!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #17 : 24 Avgust 2005, 22:30:22
Jutri bo 1 mesec...1 mesec odkar ga ni več...odkar so ga vzeli...kako so krivični...vzeli so mi zaklad,čezdalje manj verjamem,da se Lumpi vrne...so mi vzeli še 2 zaklad...kako si upajo...zakaj?Zakja je takšna usoda...pogršam vse moje sladkorčke,ki se mogoče ravno sedajle igrajo...rada vas imam... :-* :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/