BiOMill

andariell · 40068

andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 29 November 2006, 10:17:04
Živjo!

Zdaj sem dobil tvoje sporočilo in sem nanj odgovoril. Zanima me samo še koliko je pes star.

Drugače me lahko kontaktirate tudi na [email protected] ali pa na 041/464 316

LP


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 29 November 2006, 10:19:56
Dafna pasme mops je stara 5 let

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #32 : 30 November 2006, 20:59:00
 :) Danes sem šla na pošto po hrano jutri začneva dodajat -HVALA ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #33 : 18 December 2006, 22:56:27
 :)Zaenkrat moram povedat da smo zadovoljni z to hrano ker-blato je čvrsto in ni pogosto,praska se ne in bomo videli kako še bo

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 20 December 2006, 20:41:15
Joj naša pa se je začela tako po gobčku praskat in tačke lizat,ne vem ali je to prav ,mislim da ni

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #35 : 21 December 2006, 00:41:27
Koliko hrane je že pojedla? Mogoče veste na kaj točno je alergična?


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #36 : 21 December 2006, 15:44:43
Pojedla je že 3/4 žakla 3 kg,-točno vem edino na piščanca in svinjino ,drugo ne vem ,ker je nismo dali testirat saj kot sem brala stane ta test čez 50.000,to mi je pa grozno dosti :'(,no saj bom videla -veste ona je grozno požrešna in zdaj ko je mrzlo še dosti bolj in je mogoče kaj mačku vkradla ali kje zunaj kaj našla ,bomo še malo počakali.Prej je jedla Evkanubo dermatozis pa se je tudi lizala po tačkah ,samo po gobčku ne ,pred tem pa Hilssin isto tako da res ne vem na kaj je alergična -mogoče pa na mene ???

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #37 : 21 December 2006, 23:01:50
A ni pri narocilu hrane preko Pesjanarja popust?  ???


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #38 : 21 December 2006, 23:12:47
andariell sem slišala nekaj o tem, da ta hrana za odrasle pse lahko obarva kožo. Kakšno pa je tvoje mnenje glede tega in izkušnje? Zaenkrat moja ne dobiva več Biomila..lp


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #39 : 22 December 2006, 01:40:54
Nelly, nekaj smo zašuštrali pri naročilu, tako da bomo ta popust ali obračunali takoj, ali pa pri naslednjem naročilu, ok? Se opravičujem glede tega.

aska, jaz čisto po pravici povem, da z obarvanjem kože nimam niti enega problema oz. prvič slišim za kaj takega. O kakšnem obarvanju točno pa je govora? Je pa seveda možno, da se določeni psi na hrano odzovejo drugače kot ostali. BiOMill za sestavine garantira, tako da glede tega ne bi smelo biti problema.

LP


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #40 : 22 December 2006, 10:27:15
A imate že cenik za novo leto -bo dosti dražje ???Pa hvala za lepe želje in enako tudi vam -vse lepo v novem letu :)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #41 : 23 December 2006, 21:32:40
andariell sprašujem zato, ker pri moji se je okoli gobčka pojavila to jesen obrvanost in gruntam, kje bi bil vzrok temu. Sicer me to ne moti tako. Malce obarvansoti je imela okoli že prej, samo sedaj vse do smrčka. Kot že veš, je bila s to hrano zadovoljna in verjetno bom kmalu spet to med AG mešati začela. Glede obarvanosti so me v eni pasji trgovini opozorili, da ta za odrasle lahko to povzroči (baje ve za nekja primerov, da se je to zgodilo). Če bi bila ta hrana vzrok obarvanosti, bi se ta obarvanost pojavila tudi drugje, ne samo okol gobčka in že prej, vsaj takšno je moje razmišlanje...lp


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #42 : 25 December 2006, 23:46:57
Sem ti napisal na privat, pa ti bom še tukaj - BiOMill ne vsebuje sestavin ki bi same po sebi obarvale pse, sigurno pa obstaja možnost, da se določen pes na hrano odzove drugače kot drugi. Jaz ti za to garantiram, če pa se slučajno pojavi obarvanost, sigurno niso krive napačne sestavine, ampak reakcija psa na njih - konec koncev je lahko to nekaj čisto pozitivnega, recimo da pes menja dlako... ;)

Jaz recimo nimam niti ene izkušnje s tem, pa 100% ne lažem. Pri vseh strankah mi še niti ena ni omenila tega problema.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #43 : 26 December 2006, 08:59:33
Ti popolnoma verjamem, ker, če bi bila ta hrana kriva, bi bila že prej obarvanost in še ta ne bi bila samo okoli smrčka. Bom vsekakor ostala tudi pri tej hrani, ker vem, da je super :) Aska je zelo rada jedla ga in ga še bo :)

lp


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #44 : 26 December 2006, 18:27:41
Ja naša Dafna je očitno tudi nekaj druga pojedla ker se je nehala praskat,tako da moramo še letos naročit 15 kg ker nam bo vsak čas zmankalo ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #45 : 28 December 2006, 19:36:29
 :) Hvala za hitro pošiljko,ker jutri bi že ostali brez :( tako pa je Dafna dobila papico za pol leta :P

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #46 : 02 Februar 2007, 16:04:41


:D 3 KG VEČ ZA ISTO CENO!! :D

Pri katerih naročilih prejmem 3 kg več?
- pri naročilu BiOMill Adult Medium 15 kg in BiOMill Adult Maxi 15 kg

Kako prejmem dodatne kilograme?
- hrana je pakirana v vreče 15+3 kg

Koliko časa traja akcija?

- akcija traja od petka, 02.02.2007, do razprodaje zalog

Kako lahko naročim hrano?
- preko spletnega pasjega nakupovalnika www.hov-hov.si
- preko e-maila [email protected]
- preko GSM 041 464 316
- preko privatnih sporočil na forumu

BiOMill ADULT MAXI 15+3 kg
BiOMill ADULT MEDIUM 15+3 kg


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #47 : 12 Junij 2007, 10:10:44


Do razprodaje zalog BiOMill ponuja vsem NOVIM NAROČNIKOM hrane BiOMill
brezplačne piškotke glede na izbrano velikost briketov (MINI, MEDIUM, MAXI).



KAKO DOBIM BREZPLAČNE PIŠKOTKE?
- uporabniki foruma naročite vsaj 7,5 kg hrane preko privatnih sporočil (10% popust) ali
- preprosto se prijavite na www.hov-hov.si in naročite vsaj 7,5 kg katerekoli hrane BiOMill ali pa hrano naročite preko [email protected] oz. 041 464 316 (za 10% popust povejte svoje uporabniško ime)
- za vse ostalo bomo poskrbeli MI!


malina

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 20 Junij 2007, 06:36:01
Naj napišem kako sem jaz doživela tale popust.

Hrano sem naročila v četrtek ko je bila cena hrane Adult Sensible 49,31 €. Dobila sem jo komaj v soboto pa še to sem morala na pošto, saj so jo poslali na drugo hišno številko.
Na računu je bil znesek drugačen 53,5 € - 10%. Ko sem spraševala na mail zakaj niso poslali na pravi naslov je bil odgovor: prišlo je do napake.Za ceno isto.

Potem dvakrat mail da mi bodo poslali kupon za 10% in ga lahko pri naslednjem nakupu vnovčim. In ko sem napisala da naj mi vrnejo denar po pošti je prišlo tole sporočilo od andariella:

Pozdravljena,

še tole sem pozabil včeraj napisat - mi smo vam zaračunali pravo ceno, ki jo lahko preverite na spodnjem linku. Sensible pač stane nekaj več kot 53 eur.

http://www.biomill.si/premium/a_sensible.htm

LP



Toliko da veste da se jim napake stalno dogajajo, vendar tega ne znajo rešit drugače kot da spremenijo ceno in se delajo da ni nič. Ne gre se mi za te 4€ ampak za odnos ki priznam da ga takšnega v nobeni trgovini še nisem doživela. Hvala lepa za takšno trgovino kjer zaradi 4€ izgubijo stranko. Ampak se bodo že naučili.



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #49 : 20 Junij 2007, 09:32:44
No, jaz resnično ne razumem od kje ta ideja, da smo zaračunali napačno ceno. Nikakor ne lažem, če greste samo preračunat ceno iz SIT v EUR, ki je objavljena tudi na prvi strani te teme, boste videla, da je nismo spreminjali.

- Adult SENSIBLE 3kg: 3.300,00 SIT
- Adult SENSIBLE 15kg: 12.800,00 SIT

12.800 / 239.640 = ???

Jaz imam čisto vest.


pika*

  • Gost
Odgovori #50 : 20 Junij 2007, 09:37:07
12.800/239,64= 53,41€ in ne 53,50€   ;D 




andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #51 : 20 Junij 2007, 09:48:59
12.800/239,64= 53,41€ in ne 53,50€   ;D 

Hehe, ok, ampak tu nimam nič zraven.  ;D


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #52 : 27 Junij 2007, 20:11:21
Tole pa je bedno ::).

Ivana


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #53 : 09 Julij 2007, 12:47:58
Hay,
a v trogvinah se pa te hrane ne da dobiti?
lp,
Anja


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #54 : 09 Julij 2007, 18:46:39
Seveda se dobi, samo nimam natančnih podatkov kje točno. Se bom pozanimal in javil.



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #55 : 09 Julij 2007, 19:11:47
Hay,
meni najbližji trgovini z malimi živalmi sta Želvak (na legnu) in Tukao (v Velenju) pa vet SG. Če se dobi v teh trgovinah.
lp,
Anja


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 02 Avgust 2007, 13:37:02
Naj napišem kako sem jaz doživela tale popust.

Hrano sem naročila v četrtek ko je bila cena hrane Adult Sensible 49,31 €. Dobila sem jo komaj v soboto pa še to sem morala na pošto, saj so jo poslali na drugo hišno številko.
Na računu je bil znesek drugačen 53,5 € - 10%. Ko sem spraševala na mail zakaj niso poslali na pravi naslov je bil odgovor: prišlo je do napake.Za ceno isto.

Potem dvakrat mail da mi bodo poslali kupon za 10% in ga lahko pri naslednjem nakupu vnovčim. In ko sem napisala da naj mi vrnejo denar po pošti je prišlo tole sporočilo od andariella:

Pozdravljena,

še tole sem pozabil včeraj napisat - mi smo vam zaračunali pravo ceno, ki jo lahko preverite na spodnjem linku. Sensible pač stane nekaj več kot 53 eur.

http://www.biomill.si/premium/a_sensible.htm

LP



Toliko da veste da se jim napake stalno dogajajo, vendar tega ne znajo rešit drugače kot da spremenijo ceno in se delajo da ni nič. Ne gre se mi za te 4€ ampak za odnos ki priznam da ga takšnega v nobeni trgovini še nisem doživela. Hvala lepa za takšno trgovino kjer zaradi 4€ izgubijo stranko. Ampak se bodo že naučili.


 :D Očitno se napake pri njih res pogosto dogajajo. Aja pa še to kupon za 10% popust pri naslednjem nakupu :) to je za moje pojme samo finta, da naslednjič spet kupiš pri njih  ;)


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #57 : 02 Avgust 2007, 15:44:46
Saj ni treba pisat o "njih", ker se je to pač zgodilo meni osebno. Cen nikakor nisem spreminjal, so že lep čas iste, pa naj to potrdijo tisti, ki kupujejo dalj časa. Je pa res, da je bila pošiljka poslana na napačen naslov, ker je imel prste vmes tiskarski škrat.

Poleg tega sem gospodično prosil naj mi sporoči svoj tekoči račun, da bom razliko (od cene ki je bila napačna na hov-hov.si) vrnil, pa mi le-tega ni sporočila. Sem daleč od tega, da bi goljufal ljudi, sem pa samo človek in včasih naredim tudi kakšno napako, ki sem jo pripravljen tudi popraviti.


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 02 Avgust 2007, 16:25:46
Saj ni treba pisat o "njih", ker se je to pač zgodilo meni osebno. Cen nikakor nisem spreminjal, so že lep čas iste, pa naj to potrdijo tisti, ki kupujejo dalj časa. Je pa res, da je bila pošiljka poslana na napačen naslov, ker je imel prste vmes tiskarski škrat.

Poleg tega sem gospodično prosil naj mi sporoči svoj tekoči račun, da bom razliko (od cene ki je bila napačna na hov-hov.si) vrnil, pa mi le-tega ni sporočila. Sem daleč od tega, da bi goljufal ljudi, sem pa samo človek in včasih naredim tudi kakšno napako, ki sem jo pripravljen tudi popraviti.

No v kolikor je tako potem se opravičujem, sklepala sem namreč iz zgoraj napisanega. Sicer pa naj povem, da sem enkrat kontaktirala direktno zastopnika za BIOMIL in so bili zelo zelo prijazni in mi poslali en kupček testerjev na preizkušnjo  ;) Mislim, da je bila tale spletna stran: http://www.biomill.si/



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #59 : 02 Avgust 2007, 16:32:05
Sem že boljše volje  ;D

Testerji niso nikoli problem, le v primeru da jih zmanjka - bodisi zaradi zapleta na meji, bodisi zaradi same proizvodnje. Ker Švica ni v EU, se pač tam tudi malo komplicira.