BiOMill

andariell · 39920

andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
: 03 April 2006, 19:38:19




PREDSTAVITEV PODJETJA BiOMill

BiOMill je na področju pasje in mačje suhe hrane vodilno švicarsko podjetje. Na dan proizvedejo 3 tone hrane in dnevno nahranijo kar 60.000 psov. Številke iz dneva v dan rastejo, saj BiOMill dejansko ponuja vse, kar vaš pes potrebuje za zdravo in dolgo življenje.

BiOMill je prav tako sponzor švicarske ekipe SCL TIGERS!

PSIHOLOGIJA IN CILJI

"Pes je tisto, s čimer se prehranjuje!" BiOMill je ta (rahlo spremenjen) pregovor izbral za vodilo, ki se ga bo držal tudi v prihodnje.
Prehrana se v vse večji meri obravnava kot preventivni dejavnik, ki lahko preprečuje ali upočasnuje določene presnovne bolezni ali starostne težave.
Z dodatkom skrbno preučene in izbrane sestavine "Functional Food" proizvodi BiOMill ustrezajo najsodobnejšim znanstvenim spoznanjem o prehranjevanju in prispevajo k zvišanju pričakovane življenjske dobe psov.

Proizvode BiOMill, ki vsebujejo meso, lahko uživajo tudi ljudje. Ne uporablja se nečiste živalske moke in vsi predelani mesni proizvodi se preizkušajo z uradnimi veterinarskimi kontrolami. Uporabljena žita so zagotovljeno brez GVO (niso pridobljena s pomočjo genetike).

CERTIFIKATI IN KAKOVOSTNI RAZREDI

Za vse večje in boljše zadovoljevanje potreb naših štirinožnih prijateljev in za spoštovanje prave narave psov omogoča BiOMill najvišji kakovostni standard, tako pri uporabljenih surovinah kot pri končnem izdelku.



BiOMill AG od leta 1994 izvaja kakovostni standard ISO 9001 (mednarodni standard za proces tovarniške proizvodnje)



Od leta 1997 izvaja tudi kakovostni standard ISO 14001 (mednarodni ekološki standard).



Od leta 2001, ko je bil podjetju dodeljen prvi evropski certifikat - HACCP/BRC (Hazard Analysis Critical Control Points) po normah BRC-ja (British Retail Consortium),  BiOMill AG zagotavlja nadzorovano poreklo in higiensko neoporečno kakovost pasje prehrane.

PONUDBA

V Sloveniji ponujamo BiOMill Premium Line, v naši obsežni ponudbi pa lahko izbirate med:

1. BiOMill Junior MINI



Sem spadajo odrasli psi s težo do 10 kg

# Majhni briketi prilagojeni majhnim pasmam (Mini croc).
# Z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Z izvlečkom juke za zmanjšanje neprijetnih vonjav, ki so posledica prebave.
# Obogaten s pomembnimi maščobnimi kislinami omega 6 in 3 za zdravo kožo in lepo dlako.
# Z IMMUNO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje vitamine A, E in C, selen ter betakaroten za okrepitev imunskega sistema.

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, koruza, pšenica, riž, rastlinske in živalske maščobe, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, izvleček juke, kvas, betakaroten, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 28%, maščobe 18%, minerali 7,5%, celuloza 2,5%, vitamin A 20000 ie/kg, vitamin D3 1500 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 300 mg/kg, vitamin C 50 mg/kg, baker 20 mg/kg, selen 300 mcg/kg, EEC dovoljeni antioksidant, brez barvil in konzervansov.

2. BiOMill JUNIOR Medium



Sem spadajo odrasli psi s težo od 11 do 25 kg

# Z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Z izvlečkom juke za zmanjšanje neprijetnih vonjav, ki so posledica prebave.
# Obogaten s pomembnimi maščobnimi kislinami omega 6 in 3 za zdravo kožo in lepo dlako.
# Z IMMUNO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje vitamine A, E in C, selen ter betakaroten za okrepitev imunskega sistema.

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, koruza, pšenica, riž, rastlinske in živalske maščobe, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, izvlečki juke, kvas, betakaroten, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 30 %, maščobe 16%, minerali 7,5%, celuloza 2,5%, vitamin A 20000 ie/kg, vitamin D3 1500 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 300 mg/kg, vitamin C 50mg/kg, baker 20 mg/kg, selen 300 mcg/kg, EEC dovoljeni anti-oksidant, brez barvil in konzervansov.

3. BiOMill JUNIOR Maxi



Sem spadajo odrasli psi s težo nad 25 kg

# Z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Briketi prilagojeni mladičem velikih pasem (Maxi croc).
# Z izvlečkom juke za zmanjšanje neprijetnih vonjav, ki so posledica prebave.
# Obogaten s pomembnimi maščobnimi kislinami omega 6 in 3 za zdravo kožo in lepo dlako.
# Z ARTHRO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje glukozamin in hondroitin za pospeševanje razvoja hrustanca.
# Z IMMUNO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje vitamine A, E in C, selen ter betakaroten za okrepitev imunskega sistema

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, koruza, pšenica, riž, rastlinske in živalske maščobe, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, izvlečki juke, izvleček perutninskega hrustanca, kvas, beta karoten, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 32%, maščobe 14%, minerali 7%, celuloza 2,5%, vitamin A 20000 ie/kg, vitamin D3 1500 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 300 mg/kg, vitamin C 50 mg/kg, baker 20 mg/kg, selen 300 mcg/kg, EEC dovoljeni antioksidant, brez barvil in konzervansov.

4. BiOMill ADULT Mini



Sem spadajo odrasli psi s težo do 10 kg

# Briketi prilagojeni mladičem malih pasem (Mini croc)
# Z oligo-saharidi za dobro prebavo
# Z izvlečkom juke za zmanjšanje neprijetnih vonjav, ki so posledica prebave.
# Obogaten s pomembnimi maščobnimi kislinami omega 6 in 3 za zdravo kožo in lepo dlako.

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, koruza, pšenica, riž, rastlinske in živalske maščobe, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, izvlečki juke, kvas, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 24%, maščobe 16%, minerali 7%, celuloza 2,5%, vitamin A 12000 ie/kg, vitamin D3 1300 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 50 mg/kg, baker 15 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

5. BiOMill ADULT Medium



Sem spadajo odrasli psi s težo od 11 do 25 kg

# Rich in poultry meats, this food is very appetizing (RICH IN CHICKEN)
# With OLIGO-SACCHARIDES for excellent digestion
# With extracts of yucca to reduce intestinal bad smells (ODOR CONTROL)
# Enriched with essential fatty acids OMEGA 6/3 for healthy skin and a beautiful coat

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, koruza, pšenica, riž, rastlinske in živalske maščobe, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, izvlečki juke, kvas, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 26%, maščobe 15%, minerali 7%, celuloza 2,5%, vitamin A 12000 ie/kg, vitamin D3 1300 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 50 mg/kg, baker 15 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

6. BiOMill ADULT Maxi



Sem spadajo odrasli psi s težo nad 25 kg

# Veliki briketi - prilagojeni velikim pasmam (Maxi croc).
# Z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Z izvlečkom juke za zmanjšanje neprijetnih vonjav, ki so posledica prebave
# Z ARTHRO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje glukozamin in hondroitin za boljše obnavljanje hrustanca
# Obogaten s taurinom, nepogrešljivo aminokislino za zdravo srce vašega psa

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, koruza, pšenica, riž, rastlinske in živalske maščobe, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, izvlečki juke, izvleček perutninskega hrustanca, kvas, betakaroten, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 28%, maščobe 17%, minerali 6,5%, celuloza 2,5%, vitamin A 12000 ie/kg, vitamin D3 1300 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 50 mg/kg, baker 15 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

7. BiOMill ADULT Light



Sem spadajo psi, ki bi morali izgubiti nekaj kilogramov, in tisti, ki se premalo gibljejo

# Z oligosaharidi za odlično prebavo
# Obogaten s pomembnimi maščobnimi kislinami omega 6 in 3 za zdravo kožo in lepo dlako
# Nizkokalorična hrana za pridobitev in ohranjanje idealne teže vašega psa
# Obogaten z L-karnitinom, ki spodbuja izgorevanje maščob
# Obogaten s prehranskimi vlakninami, ki pospešujejo prebavo

Sestavine
Riž, koruza, posušeno perutninsko meso, pšenica, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, rastlinske in živalske maščobe, vlaknine, pesina kaša, oligosaharidi, kvas, L-karnitin, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 24%, maščobe 8%, minerali 7%, celuloza 6%, vitamin A 12000 ie/kg, vitamin D3 1300 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 50 mg/kg, baker 15 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

8. BiOMill ADULT Sensible



Sem spadajo psi s prebavnimi težavami, še posebej tisti, ki so podvrženi alergijam zaradi prehrane

# Obogaten z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Obogaten s pomembnimi maščobnimi kislinami omega 6 in 3 za zdravo kožo in lepo dlako.
# Bogat z jagnjetino in rižem (Rich in lamb and rice).
# S krompirjevimi maščobami.
# Brez žita, soje, perutnine, govedine in koruze.

Sestavine
Posušeno jagnječje meso, riž, krompirjeve beljakovine, ribje beljakovine, rastlinske in živalske maščobe, ribje olje, pesina kaša, oligosaharidi, kvas, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 24%, maščobe 14%, minerali 7%, celuloza 2,5%, vitamin A 12000 ie/kg, vitamin D3 1300 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 50 mg/kg, baker 15 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

9. BiOMill Senior



Sem spadajo psi, ki so starejši od 7 let

# Z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Z IMMUNO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje vitamine A, E in C, selen ter betakaroten za okrepitev imunskega sistema.
# Z ARTHRO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje glukozamin in hondrotin, ki vzpodbujata obnovo sklepnega hrustanca.
# Obogaten z taurinom, nepogrešljivo aminokislino za zdravo pasje življenje.
# Vsebuje lahko prebavljiva zelišča, ki spodbujajo delovanje jeter in trebušne slinavke.

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, riž, pšenica, koruza, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, rastlinske in živalske maščobe, pesina kaša, prehranske vlaknine, oligosaharidi, kvas, izvleček perutninskega hrustanca, DL-metionin, taurin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 26%, mašobe 10%, minerali 7,5%, celuloza 3,5%, vitamin A 22500 ie/kg, vitamin D3 1750 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 300 mg/kg, vitamin C 50 mg/kg, baker 20 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

10. BiOMill Energy



Sem spadajo odrasli, zelo aktivni tekmovalni psi ali psi, ki delajo v težkih okoliščinah

# Z oligosaharidi za odlično prebavo.
# Bogat s proteini in maščobami (High calories).
# Z ARTHRO+, prehrambenim dodatkom, ki vsebuje glukozamin in hondroitin, ki pospešujeta razvoj hrustanca.
# Obogaten z L-karnitinom, ki spodbuja izgorevanje maščob, da je pes lahko vedno v dobri kondiciji.

Sestavine
Posušeno perutninsko meso, riž, pšenica, koruza, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, rastlinske in živalske maščobe, pesina kaša, oligosaharidi, kvas, izvleček perutninskega hrustanca, L-karnitin, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 30%, maščobe 20%, minerali 8%, celuloza 2,5%, vitamin A 22500 ie/kg, vitamin D3 1500 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 150 mg/kg, baker 20 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.

KAKO NAROČITI?

Hrano BiOMill zaenkrat lahko naročite preko e-maila [email protected], preko privatnih sporočil, preko naročilnice na portalu www.dog-handling.com, ali preko GSM številke 041-464-316 (Anže).

Hrano BiOMill dostavimo na dom, ali pa jo pošljemo po pošti.

Za vsa vprašanja se lahko obrnete name.  :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 03 April 2006, 22:04:50
Andariell imaste samo suho hrano ali tudi konzervirano?

Pa kakšna so pakiranja? Standard 3kg, 7,5 in 15kg??

Lp nina




andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 03 April 2006, 22:17:33
Imamo samo suho hrano, pakiranja pa so takšna:

- Junior MINI: 1kg in 3kg
- Junior MEDIUM: 3kg, 7,5kg in 15kg
- Junior MAXI: 3kg in 15kg

- Adult MINI: 1kg, 3kg in 7,5kg
- Adult MEDIUM: 3kg in 15kg
- Adult MAXI: 3kg, 7,5kg in 15kg
- Adult LIGHT: 3kg in 15kg
- Adult SENSIBLE: 3kg in 15kg

- SENIOR: 3kg in 15kg
- ENERGY: 15kg

BiOMill ponuja tudi Professional Line hrano za vzreditelje kapacitete 20kg.

Tu so še odstotki mesa v hrani:

Junior Mini 46%
Junior Medium 46%
Junior Maxi 43%
Adult Mini 42%
Adult Medium 45%
Adult Maxi 42%
Adult Light 40%
Adult Sensible 27%
Senior 34%
Energy 47%

LP


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3 : 03 April 2006, 23:05:09
andariell: odlična predstavitev te hrane  :) . Vsekakor bo te brikete še naprej moja pesjanka dobivala, ker ji odgovarjajo, nima nobenih stranskih posledic. Skratka vse pohvale..lp


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 03 April 2006, 23:17:27
Koliko časa pa jih že je in katere?  :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #5 : 03 April 2006, 23:36:12
Zaenkrat dobiva še BiOMill JUNIOR Maxi, ko bo pa leto in pol ali malce več dopolnila, pa bova menjali za druge.lp


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #6 : 04 April 2006, 23:06:02
cene?

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #7 : 04 April 2006, 23:18:26
Napisane so cene na dan 04.04.2006 brez popustov. Rednim strankam se popust pri nakupu hrane BiOMill preko MENE veča sorazmerno s kupljeno količino hrane.

- Junior MINI 1kg: 1.000,00 SIT
- Junior MINI 3kg: 2.860,00 SIT

- Junior MEDIUM 3kg: 3.120,00 SIT
- Junior MEDIUM 7,5kg: 5.650,00 SIT
- Junior MEDIUM 15kg: 10.990,00 SIT

- Junior MAXI 3kg: 3.270,00 SIT
- Junior MAXI 15kg: 11.800,00 SIT

- Adult MINI 1kg: 1.050,00 SIT
- Adult MINI 3kg: 2.600,00 SIT
- Adult MINI 7,5kg: 5.900,00 SIT

- Adult MEDIUM 3kg: 2.600,00 SIT
- Adult MEDIUM 15kg: 9.150,00 SIT

- Adult MAXI 3kg: 2.900,00 SIT
- Adult MAXI 7,5kg: 5.700,00 SIT
- Adult MAXI 15kg: 10.500,00 SIT

- Adult LIGHT 3kg: 3.100,00 SIT
- Adult LIGHT 15kg: 11.250,00 SIT

- Adult SENSIBLE 3kg: 3.300,00 SIT
- Adult SENSIBLE 15kg: 12.800,00 SIT

- SENIOR 3kg: 3.100,00 SIT
- SENIOR 15kg: 11.700,00 SIT

- ENERGY 15kg: 11.300,00 SIT

Več: www.biomill.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 06 April 2006, 11:03:58
V sredo sem videla , da imajo v Gmajnicah tudi eno veliko škatlo BioMill-a sensible Adult, pohvalno :) Ta se mi sploh zdi interesantnen zaradi krompirjevih beljakovin, se mi zdi da je to ena redkih hran za občutljive pse, z krompirjem pri nas.

Lp nina



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #9 : 06 April 2006, 23:05:34
Andariell ali mi lahko prepišeš s tabele koliko briketov Biomilla bi moral na dan dobiti 10 mes star pes, maxi velikost, teža 40 kg! Najlepša hvala

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 06 April 2006, 23:16:48
Pes naj bi pri tej starosti in pri trenutni kilaži 40kg pojedel 480 gramov briketov.

LP


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #11 : 17 April 2006, 23:46:09
Pozabil napisat...BiOMill v sodelovanju s portalom www.dog-handling.com prireja nagradno igro...Več tukaj: http://www.dog-handling.com/forum/viewtopic.php?t=274


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #12 : 19 Maj 2006, 14:43:42
Sporočam, da smo za vsa vprašanja in naročila odprli mail z naslovom [email protected]

LP


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #13 : 21 Julij 2006, 16:28:37
Tudi sam odhajam na dopust, zato bi prosil vse, da svoja naročila oddajate na [email protected].

Lep pozdrav


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #14 : 24 Oktober 2006, 13:47:09
Vse pesjanarja obveščam, da imamo pri BiOMill-u akcijsko ceno za:

BiOMill ADULT Light - 10%


Stara cena: 11.250,00 SIT
Nova cena: 10.125,00 SIT

Sestavine
Riž, koruza, posušeno perutninsko meso, pšenica, rastlinske beljakovine, ribe in ribje olje, rastlinske in živalske maščobe, vlaknine, pesina kaša, oligosaharidi, kvas, L-karnitin, DL-metionin, minerali, elementi v sledovih in vitamini.

Analiza
Beljakovine 24%, maščobe 8%, minerali 7%, celuloza 6%, vitamin A 12000 ie/kg, vitamin D3 1300 ie/kg, vitamin E (a-tokoferol) 50 mg/kg, baker 15 mg/kg, EEC dovoljen antioksidant, brez barvil in konzervansov.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #15 : 10 November 2006, 21:26:24
Še tule obvestilo, da ne boste spregledali.  ;)
Vsi forumaši PeSjanar.Si imate pri naročilu hrane BiOMill preko Andariella 10% popust.
http://www.pesjanar.si/index.php/2006/455

Lp nina




dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #16 : 10 November 2006, 21:30:03
Meni je pa rekel -5%  ???

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 10 November 2006, 21:30:49
Meni je pa rekel -5%  ???

To velja od danes. Kdaj sta pa vidva govorila pa ne vem ;)

Lp nina



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #18 : 10 November 2006, 21:32:33
No po pošti mi je poslal hrano za poskusit in zraven piše -5 % in to sem danes dobila

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #19 : 10 November 2006, 21:34:56
No po pošti mi je poslal hrano za poskusit in zraven piše -5 % in to sem danes dobila

Za vse forumaše, ki naročijo hrano pri njemu preko ZS velja zgornji popust. Tako da ga če vama bo hrana všeč lahko koristiš ;)

Lp nina



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #20 : 10 November 2006, 21:37:56
Ninci prosim povej ali bo dovolj za uvajanje te hrane ta en tester??????

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #21 : 10 November 2006, 21:40:48
Ninci prosim povej ali bo dovolj za uvajanje te hrane ta en tester??????

Za uvajanje hrane ne. Za probat če hrano pes sploh prežveči ja.  8) Za uvajanje hrane rabiš več hrane in tudi če bi bili kakšni problemi se po enem dveh ali treh testerjih ne bi poznale. Hrano moraš sprobati tako, da jo kupiš, mešaš z hrano, ki jo imaš sedaj, narediš prehod na novo hrano in šele potem vidiš ali psu odgovarja ali ne. Vse kar lahko vidiš po testerju je ali jo pes pljuva ven ali jo z veseljem poje.

Lp nina



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #22 : 10 November 2006, 21:43:56
Pa naša VSE POJE  :P -HVALA

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #23 : 11 November 2006, 11:12:54
Ekola, moram se javit. Najprej hvala ekpi PeSjanarja za reklamico.

Res je, uporabniki PeSjanarja imajo 10% popust, v kolikor naročilo sklenejo preko tega portala in preko privatnega sporočila meni. Gre nekako za akcijsko ponudbo, samo za vas... :)

Dafna, kakšna hrana te pravzaprav zanima pri BiOMill-u? Kakšnega psa imaš?

LP


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #24 : 11 November 2006, 16:56:07
Sem ti ravnokar na drugem forumu vse odgovorila (na mojem ZS) in hvala za testerje

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #25 : 26 November 2006, 12:55:16
No mi smo dobili testerček pa naš ni bil navdušen. je pojedel 3 brikete in se pobral stran. zgleda je res med full izbirčnimi :'( pol ko sem mu pa žličko Olivnega olja dala zraven je pa pojedu enih 10 :'(

No bom probala še druge hrane pa se bom potem odločla

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #26 : 26 November 2006, 19:43:20
Moje mnenje, pa ne samo za BioMill...Psi v večini ne jedo, ker so jim lastniki v mladosti pokazali, da se lahko izmišljujejo. V večini, ne pa vsi. Poznam primer, ko sem jim dal tester, pa kuža pač ni jedel in je vmes lastnik kupoval drugo hrano. No, pa se niti ta ni obnesla, pa je kupil drugo. Pes pač ne je hrane več kot 3 mesece. Jaz sem mu potem razložil, da naj psu n da za jesti vsaj dva dni, potem naj mu da obrok in mu ga po 10 minutah odmakne in hrani pač vsak dan normalno. No, pes je res stradal 5 dni, ampak od takrat naprej je vse...Tako BiOMill, kot Chappi.

Sicer pa ne pravim, da ti drži za vse pse, samo tak je eden izmed mojih primerov.

Če ne gre za mladiča, potem je pač tako, če pa gre za mladiča, pa mu ne pustiti, da se preveč izmišljuje. Ko bo lačen, bo jedel...karkolli...


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #27 : 27 November 2006, 02:25:40
BiOMill ponuja tudi Professional Line hrano za vzreditelje kapacitete 20kg.

Tukaj gre samo za vecjo kapaciteto ali je tudi kaksna sprememba v sestavi? Koliko pa je cena tega paketa?

Hvala za odgovor in Lp, Marko



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #28 : 27 November 2006, 15:32:18
Živjo!

Hrana je v bistvu ista, nekaj malenkostnih spremembm pa je...Ampak res malenkostnih. Katera hrana te pa zanima?

LP


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #29 : 29 November 2006, 07:54:29
zdravo jaz bi zdaj za prvič naročila 3kg  hrane za alergike,prosim kontaktiraj me na zasebno ker meni tebe nekako ne uspe -dobivam sama pošto namesto ti ??? :( :-\ ::)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/