Ukraden labradorec Don v Novem mestu

Taar · 21945

Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #30 : 03 Julij 2013, 09:12:55
Poskusi  :P

Sicer nisem na ciganskem območju ampak po staro železje pa le pridejo kdaj. Enkrat jim razložim, da ničesar nimamo in grem v hišo, oni pa začnejo na polno trobit v avtu - grem nazaj ker so zgleda neki hotli in so me prijazno obvestili, da so nam kure ušle na cesto  :) Prejšnjič enkrat so pa mimgrede ko so nalagal železje fotru zgornji del trenirke pajsnal, en teden smo jo iskal preden nam je kapnal v čem je finta  ;D

Sicer pa, kake novice o Donu?

a pes pa ni opazil odtujitve? :P sem prevče slab pevec, da bi lahko rekonstruiral petje cece, pa še trebuh me ne boli,d a bi lahkot ako zavijal...


urbana

  • *
    • Prispevkov: 51
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 25 Julij 2014, 23:41:23
Enkrat so prijatelji govori:

oni imajo štiri otroke ki puščajo vrata od hiše skos odprta.
Pa imajo psa ki vsakega sposti čisto mirno noter.
Pa je recimo pršu en tat.Pes je ležel v senci 5m stran od vhoda.
Tat gre notr si žepe nabaše z dnarjem in zlatimi stvarmi  pa na vratih vidi potem otroke pa starša pred njimi pa njihovega junaka
psa ki renči na tatova

every day is my day


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #32 : 26 Julij 2014, 10:41:13
Tudi v okolici Trebnjega so Romi parkrat ukradli enega in istega psa, ki je bil v boksu pod kljucavnico. Najden je bil na Hudejah, nekajkrat, sedaj pa ne vec... niso ga ne cepili, ne nic, ko so ga zadrzevali vec kot 1 leto po prvi kraji. Imajo pa ze en kup drugih psov.

Ce ga dobite nazaj, ga ne imejte vec brez nadzora v boksu, temvec zaprtega v hisi in si po moznoszi omislite se enega malega manjvzgojenega nepodkupljivega bevskaca (jih imajo tudi v zavetiscih).