Rdeča koža pod gobčkom

Rozcaaa · 1340

Rozcaaa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 09 Julij 2013, 17:10:52
Pozdravljeni,

mene pa zanima, če morda kdo ve, zakaj bi imel moj kuža rdečo kožo tik pod gobčkom? Če ima že kdo 'izkušnjo' s tem?
Danes sem bila pri veterinarju zaradi vnetih ušes in je še zraven opazila, da ima rdečo kožo pod gobčkom. Jaz sem to opazila že dolgo časa nazaj, pa temu nisem dala nobenega posebnega pomena.
Ona pravi naj z Otonazalom, ki zdravi vnetje ušes, mažem tudi pordelo kožo dvakrat na dan. Kao naj bi šlo za bakterijsko vnetje, ampak ni delovala prepričljivo. Jaz pa rabim konkreten pregled in odgovor, nočem da se to navidez samo oceni.
Sedaj pa ne vem, če bi bilo bolj pametno it pokazat k dermatologu? Našla sem dermatologinjo na internetu, ki ima ordinacijo v Ljubljani (Mag. Sabina Stariha Pipan, dr.vet.med.). Je že kdo bil pri njej?



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1 : 09 Julij 2013, 18:19:57
Če že mažeš z otonazolom daj samo enkrat na dan in čez par dni bi moralo biti bolje, če res ni samo rdeča koža (mojmu tud pod gobcu mal na rdeče vleče pa ni kakih problemov). Če se bo kdaj ponovilo pa pojdita takrat do dermatologa, zaenkrat ti ni treba panike delat.



Rozcaaa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 10 Julij 2013, 21:38:12
Skrbi me, da bi si lahko obliznil to mazilo.