K9 Natural

Keka · 925

Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
: 12 Julij 2013, 18:53:48
Nisem zasledila teme (če sem jo zgrešila se v naprej opravičujem) - zanima me, če kdo svojim psom daje hrano K9 Natural in kakšne so potem njegove izkušnje? To naj bi bila surova hrana, ki je v zamrznjeno osušeni obliki. Jaz sem danes poskusila s prvim obrokom in mu deluje malo sumljivo, predvsem se mi zdi nekam majhna količina, ki naj bi zadostovala za dnevni obrok, ampak psu je bila pa zelo všeč.



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 Julij 2013, 20:30:46
Jaz sem razmisljala o tej hrani. Ampak pri 40 kilogramskem, vedno lacnem psu se mi nikakor ne splaca. Kaksen teden je jedel podobno zadevo in shujsal kilogram in pol, ceprav je dobival veliko vec kot je bilo navedeno kot priporocena dnevna kolicina. Tudi financno je veliko ceneje hranit surovo. Je pa hudo prakticno, ce gres potovat s psom, ki je na surovi hrani :)
Naceloma mi je princip ful vsec, veliko manj komplicirano kot hranit surovo, samo pri mojem psu, ki ga je treba konkretno futrat, da sploh ohranja tezo in ne fehta za hrano vsako prosto minuto dneva, se zadeva zal ne obnese drugace kot suplement surovi prehrani. :)