Bioresonanca

Agava · 12300

Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
: 15 Julij 2013, 14:46:41
Pozdravljeni,

zanima me, ali ima kdo izkušnje z bioresonanco pri kužkih? Namreč, pri našem višavčku se kar naprej ponavljajo vnetja ušes in vse kaže, da je vzrok temu v alergijah. Ker pa je samo s kombiniranjem hrane/dieto skoraj nemogoče ugotovit, kaj mu sploh škodi (če sploh je to hrana), razmišljam o bioresonančnem testu. Z bioresonanco imam namreč tudi sama zelo dobre izkušnje in temu zelo zaupam in verjamem.
Pa me zanima, če ste morda že poskusili kaj takega s kužki in seveda predvsem kje. Lahko mi pišete tudi na ZS.
Najlepša hvala!



Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 08 Oktober 2013, 21:50:09
Pozdravček,

no, sem želela samo napisati oz. sporočiti, da smo se odločili za zdravljenje z bioresonanco (hvala vsem, ki ste mi svetovali po ZS). Odkritih je bilo seveda precej težav in alergij, ki jih z izločevalnimi dietami sigurno ne bi ugotovili, predvsem sem pa prepričana, da bi definitivno dražje koštalo, in kar je najpomembneje, ne bi bili nič bližje rešitvi težav.

Torej, sedaj že nekaj časa veselo kuhamo hrano, sicer pa sedaj lahko je tudi že eno vrsto briketkov (seveda jih moramo zamrzovati) in še dobro, da imam majhnega kužka, ker drugače bi morali kupiti še eno skrinjo, ha ha...

Pozitivni rezultati se že kažejo in smo zelo veseli  :).
Tako da, več kot priporočam vsem, ki se vrtite v začaranem krogu kar se tiče bolezni in alergij....



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #2 : 09 Oktober 2013, 09:22:07
(hvala vsem, ki ste mi svetovali po ZS).

Škoda, da se niso odločili svojih izkušenj napisat kar v temo, bi verjetno še komu drugemu znalo prav priti. Dejte se no opogumit  :)



Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 09 Oktober 2013, 09:45:44
To po ZS je bilo mišljeno glede izvajalcev oz. bioresonančnih terapevtov, da ne bi bilo kaj narobe zaradi oglaševanja.

Kar se tiče izkušenj, sem napisala, da jaz zaenkrat lahko pohvalim, nismo pa še končali, tako da o dokončnem efektu še ne morem poročati. Smo pa zelo pridni in upoštevamo vse, kar nam naročijo, tako da računam na najboljše.
Kar se tiče terapevta, pa lahko zainteresiranim v ZS napišem, kam hodimo.





m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #4 : 20 November 2013, 09:30:06
.



AnaLuna

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 20 November 2013, 12:39:46
V Celju imamo Bioreonančno terapijo za pse, tudi mačke in druge ljubljenčke. Tule je povezava  http://www.petsanus.si/petsanusgalerija.html Toplo priporpčam, z njo se da reševati marsikaj.


Z mojo psičko imava res pozitivno izkušnjo. Tule so objave v mojem blogu na to temo:

http://luna-chocolade-lab.blogspot.com/2012/12/bioresonancna-terapija.html

http://luna-chocolade-lab.blogspot.com/2013/01/zakljucek-bioresonancne-terapije.html

http://luna-chocolade-lab.blogspot.com/2013/01/biresonanca.html


Minana

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 07 Avgust 2015, 09:09:38
Ima kdo kakšne novejše izkušnje z bioresonanco, predvsem za zdravljenje alergij? Kar najdem na spletu je večinoma pozitivno, jaz sem pa še vedno rahlo skeptična. Smo naročeni za naslednji teden, baje je čisto odvisno od primera do primera, kako se organizem odzove, pa bomo videli.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #7 : 10 Avgust 2015, 08:45:40
Najine izkušnje, ravno z omenjeno bioresonanco v Celju so super! Mi smo prišlo do točke, ko je pes postal tako občutljiv, da je funkcioniral le še na rc sensitivity control, ko pa so se mu še na tej hrani začele pojavljati bulice je bila edino bioresonanca še tisto, kar nama je ostalo. Našla je celo morje stvari, ki mu ne odgovarjajo, na srečo pa tudi nekaj izjem ki naj bi mu. Z njeno pomočjo sem tako končno našla hrano, s pomočjo terapij pa sva vidno izboljšala glivice po tačkah, počutje in ostale posledice alergij. Vsekakor toplo priporočam pri alergijah. Če razmišljam koliko denarja smo ravno zaradi alergije pustili pri veterinarjih, pa ugotovili popolnoma nič pametnega, postanem hudo slabe volje :P.



Minana

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 11 Avgust 2015, 16:53:41
To je pa lepo prebrati, hvala za info!
Tudi mi smo naročeni jutri, prav v Celju. Poročam po zaključenih terapijah o morebitnem napredku.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #9 : 12 Avgust 2015, 11:31:19
Super Mianana,

držim pesti, da vam pomaga!



mateycha

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 20 April 2017, 07:04:56
Ima morda kdo izkusnje z bioresonancnimi cipi kot preventiva proti klopom, bolham?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #11 : 20 April 2017, 07:53:29
Imela bioresonančni obesek od petsanus-ki bi naj bil primeren za njeno kilažo, neučinkovit ,klopi so se prijemali. Imela je tudi Anibio tic-klip, prav tako neučinkovit.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!