kam bus mesečne vozovnice za dijake nedostopne čez poletje??!

cici.bobnar · 12314

cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Imam težavo, in sicer, med šolskim letom sem bila operirana in zato več mesecev nisem hodila v šolo z Kam busom. Zdaj ko sem hotela kupiti mesečno vozovnico-dijaško v kombinaciji z urbano, mi karta za avtobus ne dela. Sem šla vprašat zakaj ne in so mi povedali, da če nisem celo šolsko leto kupovala vozovnice za Kam bus, potem nimam vozovnice čez poletje gratis in to pomeni tudi, da je sploh nemorem kupiti! Kakšna neumnost je to? Zakaj ne morem kupiti mesečne vozovnice do ljubljane od Kam busa čez poletje? Kakšna diskriminacija je to, lepo prosim? Zdaj tisti, ki so celo leto kupovali, lahko brezplačno hodijo v ljubljano in domov, tisti, ki pa je nismo zaradi takšnih ali drugačnih razlogov, pa tega "privilegija" nimamo in si ga tudi ne moremo kupiti. Saj nočem zastonj vozovnice, zanjo sem ponudila denar! Kaj je narobe s svetom, madona? A ima kdo kako idejo ali predlog kaj naj zdaj storim, saj imam obvezno prakso in brez nje ne bom naredila letnika?Nimam pa vsak dan 5 eur za vozovnico v Lj in domov
Lp.

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Če je to ene 20km si s kolesom tam v slabi uri.



cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
tam okoli uro in pol bi rabila do prakse kjer delam, samo to pomeni da bi ob 4 zjutraj že morala it, ker morm bit pol ure prej tam odpre se pa ob šestih. to pomeni da bi morala ob 3 zjutraj ustajat. ?

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Sej ti ni treba, boš pač cepnila. ?



cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
glej nika, lepa hvala za nasvet, jaz pač ob 3 zjutraj ne mislim vstajat, poleg tega pa imam poti do moje prakse 20 km po avtocestah in hitrih cestah, ne pa s kolesom po starih cestah in makedamih in kolesarskih poteh. Bom že sama, hvala useeno.

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
A si vedno tako eksplozivna?  Pa na prvo žogo pa take fore? :) Se splača učasih kakšno sitaucijo/nasvet prespat oz. predihat.  :) In ja pač znajdit se boš pa res mogla sama. Kaj pa kak drug prevoz? Npr. sosedje v tisti konec v službo. Konec koncev pa praksa načeloma nekaj doprinese. Res, da bo bolj malo ostalo bo pa letnik zaključen. Recimo temu investicija.  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Kaj pa kakšna tedenska vozovnica? Če obstaja, je mogoče ceneje. Ali pa samo vozovnica, brez kombinacije z urbano? Pa mogoče še kam "višje" pokliči, če še nisi. Se tudi meni zdi precej neverjetno, da ne moreš kupiti vozovnice (vsaj navadne dijaške mesečne, brez te poletne ugodnosti). Pri urbani oz. dijaški vozovnici za LPP je že nekaj let tako, da se jo kupi junija in velja potem tri mesece. Ampak kolikor se spomnim se je dalo kupiti tudi kasneje in tudi, če je prej nisi vsak mesec kupoval, samo manj časa si pač koristil to ugodnost...(lahko, da so to zdaj z "varčevalnimi" ukrepi spremenili)

Ali pa kolo + vlak varianta?