Obalno društvo proti mučenju živali

ninci · 91437

Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #180 : 03 Avgust 2008, 13:14:11
Danes je šla v nov dom tudi NERA :D




Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #181 : 03 Avgust 2008, 13:20:44
Yessss :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #182 : 03 Avgust 2008, 13:30:07
Super :o


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #183 : 08 Avgust 2008, 17:41:22
Na mail sem dobila slike bullčka iz legla osmih, ki so pristali v zavetišču. Doma je v Ljubljani, uživa v novem domu, ime mu je Kan. Smo zmenjeni, da gremo v kratkem skupaj na sprehod pa ga bom še jaz malo poslikala. Evo lepotca:







Tudi "moja" Cindy uživa v novem domu v Domžalah:









Z Lučko in Ice-om pa smo se videli pred kratkim na razgovoru pri Katarini v pasji šoli:

Lučka, zdaj Stella:







Ice:





Od "mojih" manjka še Tečka (zdaj Dona) katera je pa do pred kratkim uživala na morju in se kmalu vidimo.  :)



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #184 : 09 Avgust 2008, 11:35:32
BLISK ima nov dom  :D



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #185 : 18 September 2008, 15:59:39
Da malo obudim temo.... v mesecu avgustu je našlo svoj dom okoli 20 psov....med drugim tudi moj Datko, (je bilo prav prazno, ko sem ga zaman iskala v njegovem boksu, pa čeprav sem vedela, da je odšel...škoda, da se mi ni ratalo poslovir od tega velikega bučkota :'( ), Saška, Mali...v zavetišču sem bila kakšna 2 tedna nazaj...pa sem ravno še ujela zadnjega Mambinega mladička, ki pa je hvala bogu naslednji dan odšel v nov dom...no, na obisk smo prišli 4-je, in smo peljali ven Snifa, Gajo in Kužata, Kero in Šarija, Mambo in Hipa. Žal nismo imeli veliko časa, drugače bi jih več doživelo svoj sprehod...bom pa sedaj, ko bom študirala na Obali, bolj v zavetišču...do takrat, bom pa tu in tam še skočila na obisk...
lp

ZgaGa


lonja

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #186 : 18 September 2008, 17:10:41
No mogoče jim pa prinašate srečo- Kera in Hip sta tudi oddana:)



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #187 : 24 September 2008, 16:05:53
A Kera tudi....a kaj veš, kako Šari prenaša? Je ves žalosten ane? Bogi bogi... :(
Za Hipa sem pa vedela ja...

ZgaGa


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #188 : 26 Februar 2011, 10:00:28
Jaz sem bila včeraj v obalnem zavetišču in sem na sprehod peljala Pufija in Lexija.
Pufi je bil res zelo pozoren na nas in igriv ter prijazen. Rekli so, da ne mara drugih psov, a je šel vselej ignorantsko mimo. Res krasen pes. http://www.obalno-zavetisce.com/ivali-v-zavetiu/nasipsi/116-miki.html
Lexi je bil na začetku malo nezaupljiv in prestrašen, ter ni hotel na sprehod. Tudi priboljškov ni hotel, ko smo mu dali žvečilko (Pedigree rodeo) jo je prijel v usta in nosil. Čez nekaj časa s jo je celo popravil v usta, da jo ni bilo videti in mislili smo, da jo je pojedel. Na polovici sprehoda je kar naenkrat izpljunil žvečilko, imel jo je po dolg v ustih :D. Potem je postal malo bolj zaupljiv in tudi kakšen priboljšek je vzel. Končno je malo hitreje hodil. Tudi zanj so nam povedali, da ne mara samcev, a jih je ignoriral. Tudi on bi bil krasen pes, le zaupati bi vam moral. http://www.obalno-zavetisce.com/ivali-v-zavetiu/nasipsi/125-black.html
Sem bila zelo presenečena (na žalost ne grem veliko v zavetišča :( ), kako so psi pridni. Čeprav ne marajo psov jih ignorirajo, sploh ne vlečejo na povodcu...sem res prijetno presenečena.  :) ;D :o :P



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #189 : 03 Maj 2011, 15:30:22
Pred nekaj dnevi sem bila spet v zavetišču in spet peljala Pufija in svetlega labradorca (no,mešanca z njim) ki ni imel imena in tudi na spletni strani in na forumu ga ni. Že smo si zbrali enega in šli reči če nam ga dajo, ko smo videli psa, ki je ves čas prej spal in je tako bogo gledal da smo se premislili in vzeli njega. Že prostovoljec nas je opozoril da je živahen. Ves čas je skakal, grizel povodec, se odbijal od tebe...tudi krasen. Mogoče ve katera kako se kliče in kako informacijo o njem (se ne zanimam za posvojitev na žalost, kar tako)?



Kayya

  • Gost
Odgovori #190 : 27 December 2011, 11:37:32
Mi smo posvojili srednjo pinčico Taro. Zdaj je stara že 11 let in uživa v starih letih.
Morda bomo vzeli še enega mladička mešanca med pittom in roti-jem.