skupni "trening" mimohoda

Asha_ · 1099

Asha_

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
: 19 September 2013, 19:56:04
Pozdravljeni!

Je slučajno kakšen par lastnik+pes s Koroške, pa bi bil pripravljen kak popoldan "trenirat" mimohode?

Moja Flo namreč zmeraj postane nemirna, ko gredo mimo drugi psi (sicer se hoče igrat, ampak nima veze),  pa bi rada čim več kontroliranih situacij (se pravi ne ravno fleksi povodcev in rinjenja v psa)...
Kakorkoli, če je kdo za kak takšen trening, bi bila zelo hvaležna :)

Lp, Arijana



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 September 2013, 20:02:19
Sem s čisto drugega konca - Ilirska Bistrica.  :-[ Bi pa tudi jaz potrebovala podobno pomoč, le da v naši okolici... Pes (jazbečar) ima težave z agresijo do drugih psov. Težave so že veliko manj izrazite in bolj obvladljive kot včasih in mislim da sva prišla do te stopnje ko je potrebno spoznavanje čim več različnih psov (vzgojenih, ignoranti zelo zaželjeni).  :) Na začetku sprehoda je včasih še problem z agresijo, ampak po par minutah sprehoda (na povodcu) pa se pes navadi in to izgine, tako da se lahko psa čisto normalno igrata.  :)
Tako da če kdo živi v okolici Ilirske Bistrice (čeprav dvomim) bi bilo zelo zaželjeno da sporoči in se dobimo na kakem sprehodu da moj dobi čim več pozitivnih izkušenj s psi in se navadi delati v njihovi prisotnosti.  :)



BlueLucky

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 20 September 2013, 17:39:56
Bila bi zelo vesela, ce je kdo za sprehode v Litiji. Pisite na zs