Izdelki za ravnotežje

čara · 1837

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
: 16 Oktober 2013, 21:37:36
Konkretno blazina oz. disc. Trenutno iščem dve blazini, čim cenejši za mojo psino in mene :) Včasih je imel Hofer, Lidl. Zdaj pa nimata. A bi kdo vedel za kako ugodno varianto?

Žoge ne pridejo v poštev, ker je moja prevelik štor, s preveč ostrimi kremplji, je treba bolj pri tleh začet, pa tudi sicer je dokaj velik pes.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 16 Oktober 2013, 21:49:12
Kaj pa paw pods? Ti so veliko cenejsi kot pa diski. Ampak naj bi vseno bili dobri za ravnotežje, rehabilitacijo itd.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 16 Oktober 2013, 22:02:12
A ni prezahtevno za začetek?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 16 Oktober 2013, 22:04:14
Jap sem šele zdaj videla da pise za advanced users. :-[

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 Oktober 2013, 14:43:00
Dokler se ne najde kaj ugodnega si lahko improvizirata - navadna napihljiva blazina čez daš pa konkretno deko/odejo ali pa eventuelno še spodaj pod deko karton/lažjo tanko desko/pvc... Da s kremplji ne prebije. Guncala se bo pa vseeno. Pa še vse 4 tace grejo gor  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #5 : 17 Oktober 2013, 15:06:22
Na vet4you jih imajo, sicer ne na zalogi, jih pa po zelji narocijo. Ne vem pa tocne cene...

battito animale