Išče se Tara (ameriški stafford terier)

teja1234 · 8399

teja1234

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 19 Oktober 2013, 22:00:47
Prosim za pomoč!
Od četrtka (17.10.2013) zvečer je pogrešana psička Tara iz okolice Trojan.
Psička je pasme Ameriški staffordshire terier, je svetlešje rjave barve, ter bele barve po sredini smrčka in prsnem košu. Je čipirana in brez ovratnice. Drugače je psička prijazna in igriva (predvsem ima rada pasjo družbo). Če bi jo kdorkoli videl naj prosim pokliče na 031 420 828 - Teja.

Že v naprej se zahvaljujem za vašo pomoč!
Teja



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 22 Oktober 2013, 10:45:02
Huh veterinar je obveščen, zavetišče, lokalni lovci?
Kaka iskalna akcija- da prečešete okoliš, še posebno kjer so kake kotanje, luknje, jarki. Na mestu kjer je izginila se splača nastavit kako tvojo obleko z vonjem po tebi in se vračat. In tam na postajališču daj plakat, dosti ljudi gre tam, več jih bo izvedelo.

Daj naredi plakate pa jih polepite kjer je možno, oglasi na radio, če imaš kaka poznanstva, da bi na TV prišel tudi oglas. Vso srečo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 22 Oktober 2013, 11:22:07
Pa tole z oblačili dejansko deluje? Moj si v hiši občasno sposodi kak kos oblačila in si ga odnese na svoj prostor, po mojem bi tudi zunaj storil enako. (nesel s seboj)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


teja1234

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 22 Oktober 2013, 22:08:51
Obveščeni so veterinarji, zavetišča, oglasi so na treh radijih.  Pregledane so kontanje in luknje. Danes so še vsi v okolišu po pošti dobili letake s sliko, če bi jo kdo videl. Večkrat sem že šla naokoli in jo klicala, ter spraševala,če jo je kdo videl.

Danes sem sicer dobila namig, da so ''mogoče'' okoli Blagovice videli mojo psico, vendar je sama nisem našla. :((



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4 : 23 Oktober 2013, 11:25:09
Huh a se goni? Kake kmetije še pridejo v poštev. Ker se zna zgoditi, da jih prav malo briga čigav je pes oz. se niti ne spomnijo, da bi lahko peljali preveriti čip. Hmmm

Joj...še ena opcija. Pokliči higienike oz. komunalo. kdorkoli pač pri vas pobira živali iz cest. Ker oni ne kličejo, tudi če ima pes obesek s telefonsko.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #5 : 23 Oktober 2013, 14:55:21
Lovci? Gasilci? Postarji (hodijo od hise do hise)? Zeleznica (v nesrecnem slucaju, ce jo je povozil vlak)?

battito animale


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #6 : 23 Oktober 2013, 15:08:45
Pa tole z oblačili dejansko deluje?

Ja, sploh pri pobeglih posvojenih hrtih to res dobro deluje, tudi pri lovskih (čeprav gre kater verjetno rajš za nosom kot pri cotki čakat:)), drugi pa tud niso imuni na lastnikov vonj. Je zelo dobra opcija, ki v veliko primerih deluje. Po drugi strani pa lahko izvoha lastnika, ki verjetno vsak dan pride tisto cotko prečekirat.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #7 : 29 Oktober 2013, 17:33:36
Tara je doma.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!