Zaščitne prevleke

Monk · 10681

Monk

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
: 21 Oktober 2013, 14:13:24
Torej, prišli smo spet v mesece, ko so naši avti posvinjani, blatni in mokri, vse za radost naših gavnarjev, ki se seveda valjajo in ganjajo po blatu brez obzira na nov avto ali očiščene sedeže, v katerem se vozijo.

Zdaj pa mene zanima, kaj vi uporabljate za zaščito avta, ko vozite psa? Imam gumi tepih za prtljažnik, ki je super, ampak če vozim dva kužata mi to nič ne pomaga, ker so umazane še vse stene po prtljažniku.

In še ena tematska! (ni moj, je pa izgledal tako ne dolgo nazaj  :-[ )






Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1 : 21 Oktober 2013, 14:33:19
http://www.zoohit.si/shop/psi/pasji_zaboji_in_potovanje/avto_podloge_prekrivala/prekrivala_prtljaznik/246244

Jaz imam nekaj podobnega, sicer malo bolj skart, ker je bilo kupljeno v Kiku za 15€ ;) ampak mi je ok, ker imam itak boks, podlogo sem rabila samo za se dodatno zascito. Drugace dobis take stvari v vecini pasjih trgovin...

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 21 Oktober 2013, 15:53:46
Še najbolje je boks  :) Sicer pa imaš po vseh trgovinah za živali najrazličnejše prevleke, za zelo različne cene.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 21 Oktober 2013, 16:46:16
Meni je boks čist zakon za take zadeve.  8) Nasploh. Ker tud šipe niso ''porisane'' od smrčkov.
Če pa je namen prevažanja v prtljažniku tudi naključno št. psov (pač prijateljevi itd...) pa tudi tisti gumijasti tepih po stranicah. Se večinoma v tehničnih trgovinah dobi na metre in se izreže ''kalup'' oz. še stranice za že obstoječ tepih.
Sicer pa jaz svojih nikol ne dajem tooook blatnih v avto. Prej poščetkam in zbrišem z brisačo. So redno pasje brisače v avtu  :) Da se slučajno ne otresejo v avtu.  :D

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4 : 21 Oktober 2013, 18:38:28
i
Sicer pa jaz svojih nikol ne dajem tooook blatnih v avto. Prej poščetkam in zbrišem z brisačo. So redno pasje brisače v avtu  :) Da se slučajno ne otresejo v avtu.  :D


ma, da se ti da :o jaz moje malo zbrisem z brisaco pred vrati, ko sem imela se locen vhod pa niti tega nisem... Po sprehodu v box, doma pa gasa pod tus. Je pa res, da je bila kopalnica takoj za vrati.

battito animale


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 21 Oktober 2013, 18:57:05
Jaz imam samo platno , ki je na eni strani bombažno. Ker je mala, ni tok velik svinjarije. platno pa operem na 50 stopinj .



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 21 Oktober 2013, 19:11:26
Sej ne da mam čisto čist avto  ;D po pasje obdelan kljub pažnji. Ampak, če še to nebi bi bil pa res svinjski. Kopalnico pa čistooo na koncu hiše  ::) pač tok časa nazaj niso lih študiral na praktičnost  :D
Ne sej ne uzame dost dela. So že navajeni protokola. Postavijo se v vrsto. Sprednje tace - buši - zadnje tace - naslednji. Tamala je večinoma v tahudih vremenskih razmerah oblečena pa je tud pol manj pucanja.
To je res sam tok da pošpahtlamo tavečji blat. Doma pa tuš v tahudih primerih blata. K sreči majo večinoma hvaležno dlako pa se hitro čistijo.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 21 Oktober 2013, 19:16:00
Tudi naša ima tako super dlako, da je res hitro čista, pa nazaj bela :-)



Jonajonasta

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 21 Oktober 2013, 21:04:53
jaz imam na zadnjih sedežih piknik dekico ( na eni strani bombaž, na drugi nepremočljiva) in pa seveda obvezno pasjo brisačo im krpico v prtljažniku



Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 22 Oktober 2013, 10:07:06
Najboljše in najcenejše prevleke so imeli v Kiku cca. pol leta nazaj.. Nažalost jih nimajo več (vsaj tam kjer sem jaz spraševala), amapk mogoče greste vseeno vprašat.

So pa cene od 10€ do 60€, čist odvisno. Jaz sem jih nazadnje naročila kar na ebayu in so ok.



Monk

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 23 Oktober 2013, 20:59:19
Za te v Kiku sem tudi jaz slišal, vendar so mi rekli da niso preveč trpežne?
Še najbolje je boks  :) Sicer pa imaš po vseh trgovinah za živali najrazličnejše prevleke, za zelo različne cene.
Boksi ne pomagajo, ker imam kdaj po dva kužata notri, dveh pa tudi ne bi nikamor stlačil. Bi v teh trgovinah dobil tudi kakšne tipske prevleke, narejene po modelu avtomobila? Da samo namontiram in se ne rabim sekirat da je nekje premajhna, nekje predolga in mi kakšno blato zadaj pride itd?



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #11 : 23 Oktober 2013, 21:02:21
Ja, meni se tudi zdijo skart, samo mi ne rabijo bit nekaj ekstra ok, ker jih mam pod boksom in ni pes direktno gor.

Po meri dvomim, da bos kje dobil... naceloma so univerzalne. Sej na vseh pise, kaksne velikosti so, pa si lahko pol premeris avto in vidis.

battito animale


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #12 : 23 Oktober 2013, 21:50:54
Mi smo 20 let nazaj po meri naredili pri enem, ki sicer kavče preoblači, mogoče kot ideja. Zadeva še sedaj drži, ne prepušča in ni nikjer strgana, pa jo uporabljamo še za marsikaj drugega kot le podlogo za pse. Ne me pa vprašat kak material je.