Za pesjanarje > Zaščita

Zaščitne prevleke

(1/3) > >>

Monk:
Torej, prišli smo spet v mesece, ko so naši avti posvinjani, blatni in mokri, vse za radost naših gavnarjev, ki se seveda valjajo in ganjajo po blatu brez obzira na nov avto ali očiščene sedeže, v katerem se vozijo.

Zdaj pa mene zanima, kaj vi uporabljate za zaščito avta, ko vozite psa? Imam gumi tepih za prtljažnik, ki je super, ampak če vozim dva kužata mi to nič ne pomaga, ker so umazane še vse stene po prtljažniku.

In še ena tematska! (ni moj, je pa izgledal tako ne dolgo nazaj  :-[ )



Lilit:
http://www.zoohit.si/shop/psi/pasji_zaboji_in_potovanje/avto_podloge_prekrivala/prekrivala_prtljaznik/246244

Jaz imam nekaj podobnega, sicer malo bolj skart, ker je bilo kupljeno v Kiku za 15€ ;) ampak mi je ok, ker imam itak boks, podlogo sem rabila samo za se dodatno zascito. Drugace dobis take stvari v vecini pasjih trgovin...

čara:
Še najbolje je boks  :) Sicer pa imaš po vseh trgovinah za živali najrazličnejše prevleke, za zelo različne cene.

Lunette:
Meni je boks čist zakon za take zadeve.  8) Nasploh. Ker tud šipe niso ''porisane'' od smrčkov.
Če pa je namen prevažanja v prtljažniku tudi naključno št. psov (pač prijateljevi itd...) pa tudi tisti gumijasti tepih po stranicah. Se večinoma v tehničnih trgovinah dobi na metre in se izreže ''kalup'' oz. še stranice za že obstoječ tepih.
Sicer pa jaz svojih nikol ne dajem tooook blatnih v avto. Prej poščetkam in zbrišem z brisačo. So redno pasje brisače v avtu  :) Da se slučajno ne otresejo v avtu.  :D

Lilit:
i
--- Citat: Lunette na 21 Oktober 2013, 16:46:16 ---Sicer pa jaz svojih nikol ne dajem tooook blatnih v avto. Prej poščetkam in zbrišem z brisačo. So redno pasje brisače v avtu  :) Da se slučajno ne otresejo v avtu.  :D

--- Konec Navedka ---


ma, da se ti da :o jaz moje malo zbrisem z brisaco pred vrati, ko sem imela se locen vhod pa niti tega nisem... Po sprehodu v box, doma pa gasa pod tus. Je pa res, da je bila kopalnica takoj za vrati.

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo