šampon proti bolham

Papillonček · 1871

Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
: 11 November 2013, 23:35:41
Tamala dva sta polna bolh :/ gre se za papillona in tibetanskega španjela(5 in 10kg) vet. mi je priporočal naj ju našamponiram in potem čez par dni ampulo(oziroma jaz ciljam kar na ovratnico foresto). ker pa je izbira šamponov tako pestra me zanima kater šampon se dobro obnese proti bolham da se psa na hitro reši te golazni? tamala je alergična na pik in je čisto pogrižena.  :( Hiša je razkužena, zgleda bolhe dobita od nekje drugje....  hvala za odgovor.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 12 November 2013, 11:14:13
Hmm jaz ju ne bi skopala. Jaz bi kar ampulo dala zdaj gor ali pa psa presprejala z nečim proti bolham. Pa zunaj okoli hiše tepih, če imata zunaj kako ležišče tudi. Na 14 dni generalko delat nekaj časa.

Večina teh proti bolhastičnih šamponov je takih, da sicer ko umiješ in dokler je pes moker izgleda kot da so bolhe šle stran, ko se posuši pa spet veselo skačejo okoli in še nobene ampule ne moreš dati 3 dni gor.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #2 : 12 November 2013, 11:55:17
Ok, super, grem danes do ambulante po ampulce. Selim se pa tako v stanovanje tako da tam ni bolh in bi rada da bi psa prišla tja čista. Ta golazen je res trdovratna:(