Brisače za pse

BlackDevil · 2983

BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
: 20 November 2013, 10:27:50
Katere uporabljate za svoje pse? Ima kdo mogoče doma Easidri? 


Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 20 November 2013, 13:33:59
MOja ima dve brisači, rumeno in rdečo. Vsi vemo, da so to njene brisače, ne uporabljamo nič posebnega. Zunaj za tačke pa imamo pač starejše, ki jih mi ne uporabljamo več. Je pa smešna, točno ve kdaj je kopanje, ko zagleda svoje  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 20 November 2013, 16:12:08
Ima par starih brisač + eno rumeno od jollya, ki super vpojna. Ta je za po kopanju, ni za umazane tace.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 23 November 2013, 21:53:39
Jaz tudi večinoma uporabljam kar stare brisače, ampak jih imam po kopanju za cel pralni stroj in iščem kakšno boljšo rešitev. Easidri naj bi bil zelo vpojen in naj bi posledično nadomestil par normalnih brisač.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 24 November 2013, 18:20:51
Navadne stare brisače...enkrat na teden pa vse skupaj operem (rjuhe, brisače, pregrinjalo..)

Once you go boxer, you never go back :)


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 24 November 2013, 18:46:53
Ria tudi jaz tako delam. kako velika pa je ta zadeva Easidri?



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 26 November 2013, 21:53:02
Easidri ima 3 velikosti. L 85cm x 66cm, M 68cm x 43cm in S 43cm x 32cm. S tem da je L za ponije/konje, zelo velike pse. Če imaš manjšega psa je zelo dobro ocenjen Aquasorb, ki je cenejši.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Vezalka

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 27 November 2013, 08:46:35
kje pa kupite easidri?



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 27 November 2013, 11:15:48

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 27 November 2013, 11:22:41
V Mr.Petu pa verjetno še kakšni drugi večji zoo trgovini imajo tako rumeno cunjo v tipu tiste ShamWow cunje iz top shopa. Je super vpojna in če z njo dobro obrišeš psa, jo ene dvakrat vmes ožameš, pride pes izpod tuša skoraj suh. Jaz drugega kot to sploh uporabljam ne, že kar nekaj let. Obnese se tako pri kratkodlakih, kot tudi dolgodlakih psih. Priporočam v glavnem, da ne bo treba iz tujine naročat.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 27 November 2013, 11:32:10

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Vezalka

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 27 November 2013, 11:51:28
Hvala za vse podatke!