Vprašalnik - Odnos med psom in človekom

Tajckova · 11789

Tajckova

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
: 12 December 2013, 22:04:42
Dragi lastniki kužkov in psičk!

Jaz bi vas zeloo lepo prosila, če si lahko vzamete minutko ali dve časa za moj vprašalnik na temo Odnos med človekom in psom. Anketa je kratka, ima 22 vprašanj (: Najlepša hvala vsem, ki to rešite!

Lep pozdrav!



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 December 2013, 22:41:42
A se samo meni zdi ali vprasalnika ni nikjer?
Je to slucajno isti smorn kot je bil na ta zelenem forumu?  :-\



Tajckova

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 12 December 2013, 22:50:34
Ja kok sm pa jst smotana... www.mojaanketa.si/anketa/412771378/ tu je link do vprašalnika.

Nevem kakšen šmorn misliš, to je edini forum na katerega objavila ta vprašalnik.. za zdaj.



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 12 December 2013, 23:12:04
Ah, vidim da ni isti. Na sosednjem forumu je bil objavljen en vprasalnik s podobnim naslovom.



Tajckova

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 12 December 2013, 23:13:06
Hvala vsem, ki ste ze resili (: super ste!



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #5 : 12 December 2013, 23:18:47
Nekateri možni odgovori na vprašanja so malo hecno zastavljeno.

Recimo pri aktivnostih s psom je ena možnost nikoli, naslednja pa enkrat na teden - vmesne pa ni :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Tajckova

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 12 December 2013, 23:24:10
Mozni odgovori so nikoli, enkrat na teden, veckrat na teden ter vsak dan. Kaj konkretno pa mislis, da bi tu se bilo primerno? (:



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #7 : 13 December 2013, 11:20:10
Sicer je res dosti..hmm bi pasalo kje okence DRUGO ali da vsaj obrazložiš svoj odgovor in da sam napišeš-recimo pri kazni-v kakem primeru... Boljše odgovore dobiš, če je vprašalnik odprtega tipa. Aja, pa tudi pri enem vprašanju sem pogrešala informacijo kaj pomeni 1 in kaj 5 (če imaš težave, kam se obrneš-prijatelji, internet) .

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #8 : 13 December 2013, 11:33:41
Recimo manj kot enkrat na teden :) Ker, če mečeš frizbi enkrat na mesec, v tvojem trenutnem izboru odogovor ne moreš izbrati pravega.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #9 : 13 December 2013, 12:11:13
rešeno :)



Tajckova

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 13 December 2013, 13:36:52
Ja čara, imas prav. To vprasanje bo zal neveljavno, ceprav sem res zelela dobiti rezultate za tega, se mi zdi kar pomembno.. Je pa to zal pac cisto moja napaka, to je prvi vprasalnik ki sem ga sestavila, in sm spregledala nekatere stvari, ki bi jih tudi morala upostevati. Vidim, glede na rezultate v katere imam vpogled, da vprasanci niso razumeli mojega namena.. Hvala za nasvete.(:

Hvala tudi za tvoj komentar, Zoe, vendar pa sem tukaj namenoma izpustila moznosti, kot je npr. "enkrat na mesec" (: se mi zdi da je to tako malo, da prakticno ni pomembno, iti s psom enkrat na mesec na sprehod, enkrat na mesec se z njim igrati, itd.. jaz smatram kot nikoli. (:



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #11 : 13 December 2013, 19:41:36
Ne vem na katerem faxu si ali SŠ, OŠ. Nas so pripravili na ankete in opozarjali na sestavo. Tako da spodbudi svoje profesorje naj dajo neka navodila za vas, ker se s tem vam in vprašanim olajša delo, vprašalnik je posledično boljši, bolj razumljiv in temu primerno odgovori. Sicer glede na naslov, ki ga anketa ima-nisem čisto sigurna koliko ti bodo vprašanja služila.  :-\

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!