Pitbull mix Šiva

Pitbullka · 1448

Pitbullka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
: 15 Februar 2014, 12:47:21
No da se še midve s Šivo predstavive :) Js sm Andreja lastnica moje predrage Šive Smile blo je tko da sem si želela ponovno psa, ker prejšnjega so nam zastrupili :/ no in sem se odločila da vzamem mešanico z "nevarnim" psom, ja folk neve da so lastniki nevarni ne pa psi  no in sem se odločla za rjavo kepico v katero sem se zaljubila na prvi pogled Smile bila je edina v leglu rjave barve drugi so bili črni ona je istopala no rojena je 1.3.2012 tako da bo letos dopolnila 2 leti oh ja gre čas hitr  no upam da se najde kdo ki ima njenega bratca ali sestrico to bi blo fajn :) drugače ja je pravi mali tank glede na to da je gospodična ampak se obnaša kot en gospodič sploh nezna bit nežna ampak ruši vse pred sabo ful ma rada vse živali ni važno al majo dlako al perje al kr koli :) uglavnm se res ful dobr razume z usemi :) in ja tud vsazga more pozdravit ker drugače se začne trmat :) ponavad se trma tudi če ji kaj ne uspe :) zadne čase rada skače po zidovih in podobno :)
no midve sva pa s primorske če koga zanima :)





čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 15 Februar 2014, 14:56:23
Ena pitbul mix Šiva je tudi v SG. Hmmm jaz fotke ne vidim.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Pitbullka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 15 Februar 2014, 17:11:28
a res? a poznaš onega ki jo ima? al pa kako slikco da vidim kakšna je :) kako da ne vidiš slike?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 15 Februar 2014, 17:15:06
Ena punca jo največkrat sprehaja, jih pa ne poznam, nimam fotke. Navadno gremo samo mimo-ker se moja ne razume s psicami in da ni ceremonij. Če bom pa kdaj takole srečala se bom pa kaj pozanimala.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Pitbullka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 15 Februar 2014, 17:15:38



Pitbullka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 15 Februar 2014, 17:16:54
Ker ena od sestric od moje je Šiva je pa barva k rottweiler :)



Pitbullka

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 16 Februar 2014, 11:07:18
Slikca legla če ma kdo slučajn bratca al pa sestrco do moje :)