Irski rdeči seter [Irish Red Setter]

Agnes · 220065

A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #510 : 08 November 2008, 20:10:56
Agnes upam da se vidimo jutri!  :D



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #511 : 11 December 2008, 09:49:37
florinca:
ker sem zasledila tvoje poste v temi aussie, ( pa še kje) bi te nekaj vprašala tukaj, ker imaš irskega setra, ne
Jaz tudi in star je 11,5 let.
tekmoval je v agility2 ( kar je bial takrat najvišji nivo, šolali smo ga tudi in z njim zelo veliko delali različne reči, trikce in aktivne sprehode itd.pa lovsko šolanje, ki sem ga opustila, ker lovci ne delajo na meni všečen način.
nbaš Ari ima svoje posebnosti, lahko pišem i njem, nikakor pa si ne bi upala delati negativne reklami za pasmo skozi jegove meni slabe lastnosti. Ker ima tudi dobre. In popolnega psa ni.

Zanima me: a ti s tvojo psičko lahko na kavču ležiš in sploh bi bilo lepo brati, kaj počneta.In morda tvoje izkušnje z irskim setrom..iz prve roke
Hvala za čas

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #512 : 11 December 2008, 10:34:34
Amm, nisem spremljala teme o ausijih, ampak ali lahko povzameš malo? LP N

Los je car.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #513 : 11 December 2008, 12:38:28
florinca:
ker sem zasledila tvoje poste v temi aussie, ( pa še kje) bi te nekaj vprašala tukaj, ker imaš irskega setra, ne
Jaz tudi in star je 11,5 let.
tekmoval je v agility2 ( kar je bial takrat najvišji nivo, šolali smo ga tudi in z njim zelo veliko delali različne reči, trikce in aktivne sprehode itd.pa lovsko šolanje, ki sem ga opustila, ker lovci ne delajo na meni všečen način.
nbaš Ari ima svoje posebnosti, lahko pišem i njem, nikakor pa si ne bi upala delati negativne reklami za pasmo skozi jegove meni slabe lastnosti. Ker ima tudi dobre. In popolnega psa ni.

Zanima me: a ti s tvojo psičko lahko na kavču ležiš in sploh bi bilo lepo brati, kaj počneta.In morda tvoje izkušnje z irskim setrom..iz prve roke
Hvala za čas

Ti mene na avstralski strani in sploh v temi, kjer je tvoje leglo, ignoriraš, jaz tebe ne bom.  :P V tem pogledu bom boljša od tebe  :P

Flora ni na kavču ne na postelji, ker ne sme biti.  ;)  Doma ima na voljo tako hodnik kot tudi dnevno sobo in kopalnico, vendar spi v svoji postelji - na kavč ne gre. Pridna punca.  ;D  Uničuje ne in tudi kot mladič je uničila zelo malo (eno pleteno košaro za copate, copat ne, nekaj dežnikov, ene superge).

Stara je dve in pol leti, v tem času sva opravili tečaje in izpite iz VP1 in VP2 ter tečaj in tekmo iz PZP. Nadaljevali sva lovsko šolanje pri enem jagru, vendar je meni zmanjkovalo časa in volje, tako da sva to opustili. Bili sva tudi na nekaj razstavah, ne vem na pamet na kolikih in osvojili nekaj naslovov.

Na agility ali podobno pasjo športno aktivnost ne hodiva, ker se meni ne ljubi in tega tudi nikoli nisem planirala.  ;)  Sva aktivni na drug način. Flora obožuje tek, zato me spremlja ob kolesu. Hodiva tudi v hribe in nekajkrat me je spremljala na tekaških smučeh. Mečem ji frizbi, še raje ima žogico. V deževnih dneh pa se učiva kake trikce. Ravno zdajle delava na tem, da bi pobirala smeti in jih metala v koš. Prišli sva do tega, da papirčki niso za raztrgat, ampak prinesti, kamor rečem. Delava na tem, da bi jih vrgla v smeti.

Še kakšno vprašanje?

Kristinca & Florinca


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #514 : 11 December 2008, 12:40:52
Amm, nisem spremljala teme o ausijih, ampak ali lahko povzameš malo? LP N

Neža, najbrž je huda, ker sem jo skritizirala, da pogosto ignorira kako vprašanje.  ;)

Kristinca & Florinca


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #515 : 11 December 2008, 12:51:52
Aja, martina, pozabila dodat. Bili sva tudi na frizbi seminarju, remember? in še: letos v jeseni sva bili nekajkrat na skupnih jagah in Flora je uživala, jaz pa sem se tudi malo sprehodila. Če je psica srečna, sem tudi jaz.  ;D

Bo dovolj dobro zate ali misliš, da sva kaj manj vredni, ker ne hodiva na agility?

O karakterju setra iz prve roke sem pa že pisala, ko se je kdo zanimal. Malo pobrskaj po prejšnjih straneh.  ;) 

Kristinca & Florinca


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #516 : 11 December 2008, 16:25:13
Florinca - sem tezasledila povsod, zato sem hotla kaj o setrih, kjer si bolj doma.
Te ne ignoriram, včasih kaj spregledam
Imam tudi setra, toliko o karakterju le teh
In agility ni ravno moja najljubša dejavnost

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #517 : 12 December 2008, 18:53:39
Vrednost psov se ne meri samo z udeležbo na tečajih, z izpiti in naslovi, ampak s pomočjo, ki jo namenijo drugim. Ljudem in drugim psom. Tekmovanja, naslovi in odstotki veliko pomenijo le vodniku, taka dejanja pa pričarajo nasmeh na usta malim nadebudnežem ali pa lastnikom drugih psov dajo vsaj kanček upanja, da bo njihov kosmatinec lahko še živel kvalitetno življenje. Zato z vami delim tole zgodbo. V uk in poduk  ;)

MINEC KRVODAJALEC


Danes so bile Mince pridne - dale so namreč kri. Dobil je pomirjevalo, ker je sicer haupthisterik in bi sicer pobegnil s kanilo vred v nepovrat. Upam, da je pomagal pesjanki. Sicer je pa še zdaj ves matast in hamlast. Upam, da se bo kmalu do konca zbudil in bo spet stari dobri Minec. Pesjanki pa srečno.

LP Neža

Los je car.


gregecc

  • *
    • Prispevkov: 285
    • Točke: 0
  • Dog lover
Odgovori #518 : 13 December 2008, 15:14:58
hehe
Mince reševalec pesjank in pravi kavalir  :P :P
priden Mince ;D

kako pa je prišlo do tega da ste darovali kri?? se poznate al kako?



A dog is for life, not just for Christmas!


gregecc

  • *
    • Prispevkov: 285
    • Točke: 0
  • Dog lover
Odgovori #519 : 13 December 2008, 15:42:24
pa še nekaj za vse tiste, ki bote rastavljali v ljubljani v soboto-...sodnik Juha Kares
sem odkril njegovo spletno stran in ugotoviu da vzreja tudi irske setre
vidim da stremi k zelo visoki kakovosti teh psov
ima anglo ameriški tip
in ameriško avstralski tip te pasme

tukaj pripenjam link, napisano je seveda v angleščini, vendar lepo opisuje kakšen naj bi po njegovo bil irski seter ;D

http://www.chicchoix.com/setter_of_cc.htm

na njegovi strani je tudi nekaj slik njehovih psov, jaz sem jih komaj našel, če rabi kdo kakšno pomoč pa me lahko vpraša

lepo se mejte

lp grega 

A dog is for life, not just for Christmas!


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #520 : 13 December 2008, 18:48:01
Ne, ne poznao se. Klicali so me z veterine, da potrebujejo pomoč, pa sva zakurblala metlo in sva šla. Mince je dobil sedativ, potem so mu vzeli 350 ml krvi. In potem je bil matast do večera :). Najboljši Minec je zadeti Minec.

Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #521 : 14 December 2008, 12:31:40
POROČILO Z BOJIŠČA

Mince so se že regenerirale. Kaj pa drugega. Že včeraj je bil v polnem elementu, srečen in poskočen. Edina opazna razlika je, da je izsušil Ljubljanico in tudi doma popil hektoliter in pol vode. Pa še malo bolj seksi je, ker je na vratu majčkeno zabrit  :D. LP Neža

Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #522 : 25 December 2008, 11:57:01
Vsem želimo čim več norih idej in energije za njihovo uresničevanje. Srečno! Neža in irska banda

Los je car.


_Anais_

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #523 : 06 Januar 2009, 14:30:21
Uf, vidim, da se je v teh letih, ko smo počivali, naredilo ogromno in tukaj je še en forum ;D SUPER!
Evo, da se še mi pridružimo :P



_Anais_

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #524 : 06 Januar 2009, 19:58:03
Dragi moji pri nas je še kako dober pregled nad vzrejo in linijami. Verjemite mi v pasmi sem 27 let in večina vzreje pri nas je dobro premišljene in planirane (vedno se pač najde tudi kdo, ki vzreja za zaslužek in ga kvaliteta psov ne zanima preveč). Naši psi so po vseh kriterijih (zdravje, karakter, delovne zasnove in zunanjost) v evropskem vrhu. Bolj je problem, ker je legel malo. Je pač krivo naše majhno tržišče in ideje ljudi, da je seter hiperaktiven pes, ki se ga ne da prav nič naučiti. Ko imaš mladiče doma mnogo mesecev in večino na koncu prodaš v tujino, te mine veselje do vzreje.
Irski seter je pes, ki je zelo pameten in hitro "prečita" lastnika. Po glasu ve, ali mislimo s komando resno. Zelo radi so zaposleni in šolanje jih veseli - ne pa tudi neskončno ponavljanje ene in iste stvari. Večina dobro reagira na hrano - ampak treba je poiskati pravo hrano, tako da se jim bo zdela okusna. Tudi igračke so zanimive ampak je treba strogo ločiti katera bo kot nagrada za dobro opravljeno nalogo in katera za igranje kar tako. Najbolj osnovno jih je dobro naučiti odpoklica, saj jih njihov lovski nagon in družabnost rada zavedeta. Učenja s prisilo ne prenašajo dobro in se radi začno upirati skozi igro pa se jih da naučiti marsikaj. Mislim, da je marsikdaj problem pri šolanju to, da inštruktorji v KD ne razumejo dobro psihologije te pasme.
In da, rdeče-beli seter je nekoliko lažje vodljiv kot irski, se pa tudi močno rangirajo in ker so vzrejani skoraj samo za lov imajo tudi močejši lovski nagon.

Alenka


Alenka pozdravljena!
Tale tvoj opis setra me je od srca nasmejal -> ker sem lep čas iskala primerno besedo za našega aktivneža ;D In ja, seveda, pri setru lahko marsikaj dosežeš skozi igro, kot si rekla. Nisem pa vedela, da je rb is lažje vodljiv od r setra, sem vedno mislila, da je enaka trma kot rdečko.
Bi te pa prosila, če bi mi preko zsja sporočila tvojo telefonsko številko, me malo zanimajo legla. Sem tvojo telefonsko nekam založila, menjava telefona itd, pa se hitro izgubi.
Pikica je pa tolk lepa psička  :o :o http://pikica06.moj-album.com/slike/12275469/4jxoQ1zmhuZbjSxv.v.jpg , tale slikca je božanska, sploh ne zgleda mala pika.
A se še dosti razstavljate po Nemčiji, Češki itd? Mi bi v Nemčiji morali dokončati Ch, sploh zdaj, ko sem se odločila, da pridemo malo nazaj, pa da vidimo, kako nam bo zneslo (zraven malega bebija je bilo res težko razstavljati, pri 2letnem otroku se pa zadeva malo zgliha, še malo pa bo mali sodeloval v JH :D ;D).
Nina



Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #525 : 11 Januar 2009, 08:32:30
RADIČEK


Že kar dvanajst let si z nami. Čeprav se zdi veliko, se mi vendar zdi, da so ta minila kot blisk. Ne bi rekla, da sem se pred dvanajstimi leti peljala po malo irsko kepo v Bistrico ob Sotli. Tja smo prišli po pesnika, ki je mlatil cvetke z rožic. Takoj si mami prežvečil pas od torbice in prav lumpasto pogledal. Sploh nisem vedela, da je k nam domov prišel mladiček. Nobenega lulanja, skrivanja copat, žvečenja nogavic in prvih poskusov štromanja. Nič. Tudi na sprehodih si kar racal za mano. Čeprav pravijo, da so setri barabe, ki se jih ne da vzgojiti, si ti vse te trditve postavil na laž. Niti enkrat nisi pobegnil, vedno si ubogal tisto, kar potrebuje pesjan na normalnem potepanju. Vedno si menil, da ljudje hodijo na sprehod zato, da čohajo njegovo veličanstvo. Najprej je treba torej v skladu z radičkastim bontonom pozdraviti ljudi, nato pa šele štirinožne nebodijihtreba. Že ves čas si imel pa v riti uro. Ob točno določenih urah je treba ven in potem jest. Če te ravno nismo ubogali, si nam milostno naklonil 5 minut. Potem si pa začel strmeti in pogledovati proti vratom ali posodi – odvisno od tega, s čim so neposlušni podaniki zamujali. Presenetljivo dobro si preživel napad Darka in potem na stara leta še Minčka. Neskončno si hecen, ko Darka pošlješ v boj, če ti kdo stopi na živec ali se z Minčkom igraš. Kot Redik I Prulski si lepo razdelil naloge: Dark je vodja straže, Minec pa dvorni norec. Zadnja leta te pa miceno heca zdravje. Sicer smo preživeli nekaj kamnolomov v mehurju in še kakšno čudno reč, ampak zadnja leta ti nagajajo noge, ščitnica je postala nekoliko bolj lena, kot bi se spodobilo, poleg tega pa še lipomi rastejo hitreje, kot bi si želeli. So dnevi, ko hodiš zelo težko, so pa tudi dnevi, ko z velikim veseljem tečeš za Mincem in mu kradeš palice ali plastenke. Seveda hodiš na sprehode zato, da potem dobiš hrano. Zanjo bi pa še vedno ubijal.
Hvala za vse lepe trenutke. Solatko, upam, da boš z nami še nekaj časa. Želim ti še čimveč lepih sprehodov, dolgih čohanj, pridne podanike, predvsem pa guvernanto, ki bo znala ohraniti trezno glavo.

Los je car.


gregecc

  • *
    • Prispevkov: 285
    • Točke: 0
  • Dog lover
Odgovori #526 : 11 Januar 2009, 13:03:06
use najbolšeeee :P :P :P
12 let je pa kar dolga doba že ;)
pa še veliko lepih trenutkov z njim agnes

lp grega

A dog is for life, not just for Christmas!


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #527 : 20 Januar 2009, 18:13:36
Pa še beseda ali dve o lovskem psu in gonjenju divjadi.

Lovski psi imajo močan lovski nagon in poznam veliko lastnikov lovskih psov, ki imajo svoje pse na dolgih povodcih, ker bi drugače ganjali divjad. Jaz osebno ne svetujem spuščanja psa dokler ne obvlada odpoklica. Jaz sem delala tako, da sem Foro sicer spustila v gozdu, ampak sem jo kar naprej odpoklicala, pa tudi skrivala sem se ji. Do pred kratkim nisem vedela, kako bo reagirala, če bi ji pot prekrižala divjad. Enostavno ji nisem zaupala.

Enkrat sva bili na skupni jagi, kjer smo poganjali divjad. Par metrov mimo naju je tekel srnjak, jaz sem zavpila in Flora je obstala ob meni. Sem bila kar nemalo presenečena.
 
Zadnjič pa smo šli malo na sprehod po gozdu. Fant me je že prej opozoril, da je veliko zajcev in srnjadi. In res, kar naenkrat pred nami zajec. Flora je šla za njim kakih 50m in takoj nazaj. In to brez, da bi jo klicala. Jaz pa  :o  :o  Niti tako daleč ni šla, da bi jo izgubila izpred oči. In malo pozneje še en zajec. in potem še eden. Za nobenim ni šla več kot 50m. Da pa bo mera polna, smo srečali se srnjačka. Samo en klic je bil potreben in je takoj prišla do naju, čeprav je srnjačka videla, ker je bil kakih 200m stran od nas. Bila sem veselo presenečena. Pridna punca.

Ko sem se odločala za lovsko pasmo, mi je bil največji izziv vzgojit jo tako, da bo lahko spuščena tudi tam, kjer je veliko divjadi in ne bo problemov. Punca se je izkazala. Jaz pa izredno vesela, da se da tudi lovskega psa vzgojit.  ;D  ;D 

Kristinca & Florinca


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #528 : 23 Januar 2009, 18:21:13
Danes sem šele videla Nežino krasno čestitko Redicku.

Tudi mi se pridružujemo, posebno pa Ari, ki mu bo sledil avgusta.
Redick še na mnoga zdrava leta. :D :D

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #529 : 10 Februar 2009, 15:26:57
Hvala, Martina. Upam, da je Ari f redi in letom primerno trapast.

DARKOBARKO TABLETOMAN

Je spet v svoji polni formi. Že dlje časa je bil apatičen, brez apetita in sploh brez volje do življenja. Ko je začel hujšati, smo ga odvlekli na veterino. Najprej smo imeli samo nek bedni uroinfekt in anemijo. Piss  ;) of cake, bi rekli. Ampak ne. Pes je fasal vročino, težje je dihal in bil še bolj beden kot prej. Ko so pregledali z uz-jem celoten život naše mahagoni doge, so našli povečano prostato in neko cisto na njej ter tekočino pri srcu. Ubožca so potem nekaj časa špikali in zbadali, da bi dobili tekočino ven. Darko si je prislužil frizurco, pred katero se Irina lahko skrije. Končno so uspeli izbezati ven gnoj, kjer bivata dve čudni bakteriji. Simpl ko pasulj? Kje pa, vsako bakterijo ubije en antibiotik, obstaja sicer eden, ki pa samo uspava obe. Zato zdaj čakamo, kaj bosta teti bakteriji povedali in se potem odločimo za ubijalsko dozo arcnij. Čaka nas pa vsaj 6 tedenska kura tabletk.

ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE

Nekaj strani nazaj ste že lahko brali o novi letni olimpijski disciplini, ki smo jo medtem izpopolnili do perfekcije. Ker nam je postalo dolgčas in so razmere to dopuščale, vlagamo prošnjo za novo zimsko olimpijsko disciplino. Kakšna pa je?

Setrc se postavi na vrh kupa snega. Začetna poza je T - REX, slikica se tudi že nekaj časa valja po setrski temi. Nato ga gravitacija prisili v padanje proti snegu, med katerim s tapkanjem skoplje čim globljo luknjo. Vanjo se vrže z glavo naprej, naredi salto (po domače rit vrže čez glavo) in se oddriča po kupu navzdol. Naredi krog in ponovi vajo.

Ocenjuje se:

* začetni položaj
* hitrost tapkanj na časovno enoto
* umetniški vtis salte
* hitrost dričanja
* število ponovitev na časovno enoto

Redik pa medtem samo gleda in sprašuje, koliko je še do naslednje papice. LP Neža

Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #530 : 14 Februar 2009, 21:39:22
REDIKU

Dan, ki sem se ga tako bala in za katerega sem želela, da ne bi nikoli prišel, se je zgodil in se je moral zgoditi. Nihče pa ni pričakoval, da bo to že tako hitro. Naš Radiček je imel že dolgo težave s kolki. Ker je narobe obremenjeval sklepe, se je pojavila tudi obraba komolcev. Zato je bil že nekaj časa na tabletah proti bolečinam. Imel je dobre in slabe dni. Zadnji mesec in pol, nekje od novega leta dalje, mu je šlo fantastično. Vesel je bil, skakljal naokrog (pač po svojih zmožnostih), se veselil znancev in prijateljev ter vzgajal svoje podanike. V četrtek zvečer je prvič padel po stopnicah v našem bloku, a se je hitro pobral in odkrevsal dalje. V petek zjutraj je padel ponovno, vstal je teže, a je šlo. Opoldne je bilo še slabše. Zvečer sem ga na zadnji sprehod peljala jaz. Padel je čez dva seta stopnic. Ko sem ga hotela pobrati, je šavsnil proti meni. Tresel se je in šklepetal z zobmi. Nekako smo ga spravili ven, a se je ulegel na tla. Jokal je in se tresel. Z mami sva ga spravili v avto in samo odpeljala sem ga na veterino. Celo pot mi je lizal roko. Na veterini je zakorakal v hospital, padel na linoleju in šel v sobo. Tam so mu dali kanilo in narkozo. Ko je veterinarka pripravljala še zadnjo injekcijo, je vstal in šel do nje, češ kaj imaš zame. Položili smo ga na tla in veterinarka mu je dala še zadnjo injekcijo.

Čeprav je neskončno hudo in našo solatko nazarensko pogrešam, vem, da sem se odločila prav in v pravem trenutku. Hvala naši veterinarki, ki me je v trenutku odločitve podprla in prepričala, da je odločitev prava. In da je tudi čas za slovo pravi.

Vem, da bolečina ne bo izginila kar tako. Tolažim se s tem, da mu bo lažje. Sčasoma se bomo tudi mi navadili na življenje brez bikca Ferdinanda, brez pesjana, ki je vsakič sproti zalajal pred vrati, ki je tlačil svojo bučo med noge, ko je hotel čohanje, brez rdeče sivoglave zveri, ki je naredila vse za kos suhega kruha ali najbolj navaden briket. Brez pesjana, ki mi je pomagal prebroditi težke trenutke in me tolažil ob smrti bližnjih in slovesu ljubljenih.

Hvala vsem za lepe besede na forumu ali preko sms sporočil. Življenje gre naprej, zato uživajmo s kužmani, ki so še z nami in jim nudimo najboljše, kar zmoremo.

Los je car.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #531 : 14 Februar 2009, 21:46:21
Moje Sožalje  :'( , Drži se!



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #532 : 14 Februar 2009, 22:12:52
Neža drži se, sedaj se podi na drugi strani mavrice in noge gredo tako, ko on hoče.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #533 : 14 Februar 2009, 22:16:45
Neža sozalje... :'( :'( :'(

Drzi se..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #534 : 14 Februar 2009, 22:18:49
Sožalje...  :'(  :'(



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #535 : 14 Februar 2009, 22:21:07
Sožalje tudi od nas  :'(

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #536 : 14 Februar 2009, 22:21:34
Sožalje tudi od nas :'(



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #537 : 14 Februar 2009, 22:27:47
Neža, sožalje...  :'(

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #538 : 14 Februar 2009, 22:32:51
Sožalje  :'(



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #539 : 14 Februar 2009, 22:48:30
Sožalje... :'( :'( :'(
Drži se.