Irski rdeči seter [Irish Red Setter]

Agnes · 219083

Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #90 : 14 Avgust 2006, 21:21:27
Vse najboljše!!!!!  :-*


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #91 : 16 Avgust 2006, 14:13:36
Njegova Histeričnost se zahvaljuje za lepe želje in čestitke. Sporoča, da bo od zdaj naprej vsako leto praznoval svoj 4. rojstni dan, ker je to zelo imenitno. Dobil je tortico, igral se je, kopal, cufal ... Skratka imel se je fejst. Rad bi tudi povedal, da se je guvernanta malček poboljšala.

Lp Neža

Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #92 : 04 September 2006, 14:47:20
Darkobarko planinec

Oproda sporoča, da je včeraj zavzel Lipance in uplenil Blejsko kočo. Med potjo je smukal borovnice, našel gobo in napenil kravo, saj ta v gozdu nima kaj iskati. Rad bi povedal, da je na 1600 m lepo. Bo šel še kdaj. Priporoča tudi ostalim.

Lepo pozdravljeni, Barko P. Laninec

Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #93 : 21 September 2006, 18:14:10
Darko barko gornik

Torej, pred kratkim se je Darkobarkotova guvernanta odločila, da bo cucka vlekla s seboj na Prehodavce. Bil je izjemno priden, bratil se je s kravami, osvajal soplanince, da je dobil grižljaj sendvičev, ki so bili seveda veliko bolj okusni kot moji, in požirek vode, ki je bila boljša od naše. Ko se je skrbnica plemenite Histerije naslednji dan zbudila, jo je bolela zadnja plat in noge. Ker se klin zbija s klinom, smo se podali še na Viševnik. Vmes smo pritisnili Darku na čelo žig, da bi se videlo, kje je bil, a si ga je razmazal, ko je preiskoval dno lokalne luže. Dnevnik planinca sledi kmalu.

Bodite pozdravljeni, Neža in Darko G. Ornik

Los je car.


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #94 : 25 September 2006, 14:42:00
Se samo toliko oglasim, da ne boš mislila da pišeš monologe ;)

zadnji čas bi bil da se še kakšen setroljubec pridruži in malo poživi tole temo :D

lp, Črt



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #95 : 27 September 2006, 22:25:35
Prigode in nezgode Darkobarkota in njegovih podložnikov vedno z veseljem beremo  :)

Hočemo še!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #96 : 01 Oktober 2006, 14:48:11
Darkobarko sprehajalec

Danes smo naredili taktično napako in napadli Šmarno goro. Ljudi je bilo čisto in popolnoma preveč, tako da je bila njegova Majhnost celo pot privezana. Ko smo se na vrhu usedli na čajčka in srk vode, so začeli potrkavati. Moja malenkost je sicer izjemno uživala, vendar je mojster za ritem Darko Beatmaster menil, da so sfalili, zato je narekoval tempo (beri: drl se je kot jesihar). Seveda smo si naročili porcijo kislega mleka in potičko. Vrli mlajši seter je pa želel kaznovati kolegico, s katero smo se povzpeli na 'goro',  ker ga je kregala zaradi lajanja; kazen je bila poučna: požrl je potico in pomlatil mleko. To jo je čisto potrlo, Barko je bil ponosen nase, mene pa boli trebuh od smeha.

Barči pa tudi sporoča, da bo gorniški dnevnik kmalu končan :)

LP Neža in Darko Šmarnogornik

P.S.: Danes se dobimo z vižlico Tajo, jupajdijada!


Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #97 : 01 Oktober 2006, 20:12:40
Torej: mala vižlica Taja je danes spoznala Darkobarkota. Upam, da ji to ne bo pustilo kakih trajnih psihicnih posledic  ;D. Taja je pokazala, da je v bistvu v vižlo preoblečen netopir; izvedla je namreč skok iz mosta in pristala na nogah ;). Darko barko je bil pa pridcan, dokaj galanten in nasplošno zelo priden. Laura, Vid in Taja, hvala za lep sprehod. Drugič vzamemo še fotko s seboj ;). LP Neža

Los je car.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #98 : 01 Oktober 2006, 20:17:42
Barči pa tudi sporoča, da bo gorniški dnevnik kmalu končan :)


Zakaj pa?

battito animale


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #99 : 01 Oktober 2006, 20:19:37
Zakaj pa?

Hehe, zato, da ga bo lahko delil z vami. Seveda ga bo dopolnjeval in pridno pisal še naprej. Nič se bat, še bo hodil v hribe :). Lp Neža

Los je car.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #100 : 02 Oktober 2006, 10:51:06
Aaa sem se ze ustrasila, da se je Darko B. navelical hribov :D

battito animale


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #101 : 05 November 2006, 11:23:04
Torej, poročilo z bojišča:

v petek je guvernanta irskih pošasti sprejela v varstvo avstalskega otroka Ginko bilobo (alias Ginny). Ugotovil je, da so sestri carji, vsi ostali pa spadajo v kategorijo ljubkih kužkov. Čeprav moram Ginka pohvaliti, da je bil priden in pogumen. Med vikendom je pa Porči norel in tekel kot Forest Gump. Razlog? Sneg. Popadla ga je taka histerija, da je bilo še zanj rahlo čudno. Ampak se je potem za promil pomiril. Zdaj smo nažalost spet v prestolnici in v starem delovnem ritmu. Fej in fuj.

Lp Neža

Los je car.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #102 : 05 November 2006, 20:07:10
Tale vikend je strašno naporen za irsko cuckljad. Danes sta velika brata spoznala še malega avstralskega škrata Ginny  ;D Težko rečem, da je bila ljubezen obojestranska, je pa Ginny toliko bolj uživala ob dirkanju z(a) njima in skakanju v njuni betici  :o ;D

Še ju bomo kdaj vzeli s seboj na sprehod  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #103 : 15 December 2006, 22:24:33
Hej, zoe, upam, da bo vabilo za sprehod še držalo. Čeprav se moramo zaenkrat opravičiti. Zakaj?

Darkobarko The Dogafighter

Skratka mali nadobudni dogoš se je odločil, da bo Porkota podredil. Berite, naskočil ga je. In ker, kot vemo, Darko to dovoli samo in izključno njegovemu veličanstvu, je miceno dogico pregnal. Na pomoc ji je priskocil veliki dogaski brat in moja mala zver se je znasla na tleh, a se je hrabro branila. Sama sreca, da sva s clovesko sotrpinko doge (nemske  in irske mahagoni) hitro zbrcale in umirile ter tako preprecile se hujsi masakr. Bilanca je bila kar postena (saj res, a se za malenkosti sploh splaca tepst 8)): glede stevila lukenj smo izenaceni, Porko ima se 3 praske in po ta novem 3 otekline. Sepa tudi na prvo taco. Doge so mu v bistvu naredile uslugo, hehe, preluknjale so mu uho in zdaj si bo koncno lahko nadel tisti uhancek, ki si ga ze zelo dolgo zeli  ::).

Lep pozdrav iz bolnice Franje, Neza in kripljasti setri


Los je car.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #104 : 16 December 2006, 19:04:10
Sem prepričana, da bo Darko Ginny zdaj še bolj všeč zaradi brazgotin  :D

Hitro se pozdravite!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #105 : 24 December 2006, 19:54:03
Zoe, hvala, delamo na tem  :P.

Njegovo veličanstvo Redik I. Prulski me je opomnil, da se spodobi in je pravično voščiti ob praznikih. Ker ga kot lepo vzgojena guvernanta vedno in povsod ubogam, voila:


VSEM ŽELIM LEPE IN MIRNE PRAZNIKE. PA NAJ BO NOVO LETO TOČNO TAKO, KOT SI GA ŽELITE.


SREČNO 2007!


NEŽA, REDIK, DARK

Los je car.


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #106 : 24 December 2006, 20:57:27
Oooo, takih zelja smo vedno veseli! Se posebej od tebe in tvojih banditov! :D
Od nase posadke samo in izključno vam posiljamo se dodatne zelje poleg tistih osnovnih: cimmanj poskodb, uspesno vladanje setronj in kar se da malo izumov novih bolezni! Bodite pridni!

Lp



Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #107 : 05 Januar 2007, 17:01:27
Darko barko čarovnik

Eden izmed novoletnih sklepov je bil tudi ta, da bolj pridno izkoriščamo sončne dni in hodimo v hribe, pa čeprav je to med tednom. Tako je Porko sz menoj vred zavzel v sredo Slivnico. Pot je bila sila krivična do Darka, saj sem jaz zajahala metlo, on je moral pa peš. Zato sem pa danes bolj sopihala, ko smo udarili marš na Grmado, saj je Porko skakljal ko koza, jaz pa sopihala po skalovju pod vrhom in preklinjala nove gojzarje.

Bodite pozdravljeni, Neža in Darko Č. Barko

Los je car.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #108 : 07 Januar 2007, 14:46:44
Danes sta se na obisk pričarala velika brata Darko in Radiček. Skupaj smo odšli na sprehod, kjer so na veliko tekli, kopali luknje, se kopali in pozirali  8)


skupinska


Darček


Redik

Ostale pa tukaj

lep pozdrav od irske ovčarke Ginny

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #109 : 07 Januar 2007, 15:30:48
Uau, zoe, odlične slike treh irskih lepot. ;) ;D Moram pa rečt, da je tale setrska tema ena daleč najbolj zabavnih in zanimivih za brat - gou, Agnes! 8)


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #110 : 08 Januar 2007, 14:34:56
Nutella, lepo zahvalim za kompliment. Seveda zelimo Darkobarkotu veliko  >:D  >:D, ki sluzijo kot navdih tej temi.

Zoe, prav fino je bilo in upam, da bomo kmalu kaj ponovili.

Zal mi je, da se je tema nekako izrodila v predstavitev mojih psov. Upam, da se najde se kak ircofil in kaj konstruktivnega napise. Upam, da mi bo pa kmalu uspelo spacati skupaj opis pasme in predstavitev bolezni, ki mucijo rdeckarje.

Bodite zdravi, Neza

Los je car.


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #111 : 11 Januar 2007, 08:12:03
V S E  N A J B O L J Š E!


(foto Zoe  ;))

Mojemu Radičku za 10. rojstni dan!

Lp Neža

Los je car.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #112 : 11 Januar 2007, 08:13:29
Vse najboljse!!! Da bi bil se dolgo tako mladosten in zivahen bikec :-*

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #113 : 11 Januar 2007, 09:40:44
Radičku želim veliko ubogljive guvernantke neže, nežnega Darkobarkota, ogromno nog za stisnit se vmes in prdvsem pridnega irskega škrata, ki te bo varoval pred vsem hudim.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #114 : 11 Januar 2007, 09:58:31
Vse najboljše visočanstvo Redik! Glej, da bo guvernati še naprej kravžljal lase. Da bomo imeli kaj brati.  ;D

Naša mala rdečelaska Flora pa je danes dopolnila 10 mesecev. Uf, kako hitro je minilo.

Kristinca & Florinca


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #115 : 11 Januar 2007, 10:28:43
Redik vse najboljše :)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #116 : 11 Januar 2007, 16:53:45
O,Redik vse najboljše! Še veliko veselja in novih dogodivščin ti želim s tvojo skrbnico in s pasjo nadlogo - Darkobarkotom  ;) Pa...bodi zdrav!  ;)

Rina ti kar prek foruma pošilja en kup slinastih poljubčkov!  :-*

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #117 : 11 Januar 2007, 20:53:31
Poglej ga desetletnika! :o
Gospodiču Rederikcu želimo vse najboljše in najlepše, veliko vragolij sz svojim pasjim pajdašem in malim irskim škratom, ter čimveč prijetnih trenutkov sz Nežo!  :-* :-*

Lp



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #118 : 11 Januar 2007, 21:25:13
Redik vse naj naaaaaaaj...pa brez kakšnih poškodb.

Sem pa že mislila prašat,zakaj je tako siv,pa ob njegovem jubileju ni to nič posebnega :-*.

Agnes,si kdaj razmišljala o karieri v pisateljstvu?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #119 : 12 Januar 2007, 08:30:18
Pa še z moje strani - na še mnogo lepih pasjih let.  :-* :-* :-*

Kako dobijo masko v letih - naš Azi je tudi bil pri desetih letih čisto bel.

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.